سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: تمرينات خوبي انجام داديم و تيم کاملا آماده است. بايد از همين ابتدا امتيازات را جمع* کنيم.
آذرنيا: بايد از همين ابتدا امتيازات را جمع کنيم

حسن آذرنيا در مورد شرايط تراکتورسازي گفت: شرايط تراکتورسازي بسيار خوب است. کريم انصاري فرد هم به عنوان آخرين بازيکن به تيم ما اضافه شد. اکنون تيم تمرينات خود را براي شروع مسابقات انجام مي دهد. شرايط آب و هوايي تبريز هم بسيار خوب است. براي هر تمرين ما حدود 3 تا 4 هزار هوادار در محل کمپ حاضر مي شود. همه چيز خوب است و کاملا آماده شروع بازي ها هستيم.

به گزارش فارس ، وي افزود: امشب در يک ديدار دوستانه به ميدان مي رويم. بعد از اين بازي کم کم آماده سفر به تهران مي شويم تا در اولين مسابقه فصل خود به مصاف پرسپوليس برويم. خدا را شکر بازيکنان بسيار خوبي جذب کرديم و از خريدهايمان کاملا رضايت داريم. انشالله از همين ابتدا تلاش مي کنيم امتيازات را جمع کنيم.

سرپرست تراکتورسازي در مورد اينکه قرعه آن ها در ابتداي فصل بسيار سخت است، عنوان کرد: به هر حال بايد با کل تيم ها در طول فصل بازي کنيم. تمام بازي ها مهم است و نمي توان هيچ کدام را آسان دانست. هدف ما کسب مقامي در خور نام بزرگ تيم تراکتورسازي است پس بايد قوي باشيم و براي رسيدن به اين مهم نياز داريم مقابل حريفان خود نتيجه بگيريم.

وي در مورد وضعيت فلاويو لوپز اظهار داشت: باشگاه از اين بازيکن به دليل غيبت ها و مصاحبه هايي که انجام داده شکايت کرده است و با قدرت پيگير اين موضوع است. اين بازيکن هنوز به تبريز بازنگشته و خبري از او نداريم.