بعد از قطع همکاری تیم ملی با مهدی رحمتی همه منتظر حضور دنیل داوری دروازه بان ایرانی باشگاه اینتراخت برانشوایگ در اردوی تیم ملی بودند. گفته می شد دلیل اصلی کنار گذاشتن رحمتی از سوی کی روش، اعتقاد سرمربی تیم ملی به داوری بوده است با این همه خبری از داوری در تهران نبود تا رحمان احمدی تبدیل به دروازه بان اصلی تیم ملی شود.

در آن مقطع زمانی این شایعه مطرح شد که داوری به خاطر یکی از عکس هایش در شبکه اجتماعی، فعلا جایی در تیم ملی ندارد. این قضیه وقتی جدی تر شد که سرپرست تیم ملی، دعوت نشدن دنیل را تصمیم کی روش عنوان کرد اما یکی از مربیان تیم ملی ادعا کرد که داوری به خاطر مصدومیت یکماهی نمی تواند پا به توپ شود و به همین دلیل کی روش او را دعوت نکرده است.

حالا که تیم ملی به جام جهانی صعود کرده، یکی از سایتهای انگلیسی زبان مربوط به فوتبال ایران دلیل عجیبی را برای دعوت نشدن دنیل عنوان کرده است.

این سایت با اشاره به اینکه تا امروز هیچ خبری از مصدومیت داوری در سایت باشگاه اینتراخت یا سایر رسانه های آلمانی منتشر نشده است، مدعی شده که داوری مصدومیت را بهانه کرده تا جایگاهش در تیم باشگاهی اش را درست کند.

دنیل در چند بازی عملکرد ضعیفی داشت و جای خود را به دیگر دروازه بان اینتراخت داده بود. انتقاد رسانه های آلمانی از او هم باعث شده بود که شایعه حضور یک دروازه بان جدید در برانشوایگ مطرح شود و به همین دلیل داوری برای اینکه اوضاع را در تیم باشگاهی اش درست کند، تصمیم می گیرد فعلا به تیم ملی نیاید.

این خبر البته به عنوان یک گمانه زنی مطرح شده است و باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال چه واکنشی به آن نشان خواهند داد.