باشگاه خبرنگاران: بستنی یک خوراکی خوشمزه است که طرفداران بسیار زیادی را نقاط مختلف دنیا دارد. یکی از مهمترین مشکلات در مورد بستنی*ها آب شدن آنها است. اما ظاهرا چینی*ها برای این مشکل راه حلی یافته اند و توانسته اند بستنی را تولید کنند که آب نمی*شود. این بستنی که امروزه در بسیاری از فرشگاه*های کشور چین یافت می*شود با نام تجاری ” موز ” به بازار ارائه شده است.


یک روکش زرد به همراه پوشش وانیلی در داخل این بستنی وجود دارد و از لحاظ ظاهری تفاوتی با سایر بستنی*های موجود در دنیا ندارد.

یک خبرنگار ژاپنی که به چین سفر کرده است سعی می*کند تا در یک روز گرم این بستنی را آزمایش کند. او در ابتدا بستنی را از پوشش خود خارج کرده و در مقابل آفتاب قرار می*دهد. پس از مدتی وی بستنی را بر روی پوشش آن گذاشته و بر روی سطح پیاده رو رها می*کند. هر چه زمان می*گذرد باز هم خبری از آب شدن بستنی نیست. نهایتا پس از ۳ ساعت انتظار خبرنگار مورد نظر خسته شده و متقاعد می*شود که این بستنی آب نمی*شود.این که چگونه این بستنی در این هوای گرم آب نمی*شود یک راز بزرگ تجاری است که به نظر شرکت چینی سازنده آن هیچگاه آن را فاش نخواهد کرد.http://www.smsplz.com/wp-content/upl...plz-com331.jpg

http://www.smsplz.com/wp-content/upl...plz-com321.jpg