آیا مایلید یک حساب کاربری در انجمن کام ب کام ایجاد کنید ؟ ثـبـت نـام
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر!

 1. #1

  SH@P@R@K آنلاین نیست.
  عضو کام به کام
  بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر! بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر! بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر! بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر! بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر!
  این یک متن هست که برای شما به نمایش در می آید

  سیم کارت آنتی ویروس مرورگر
  تاریخ عضویت
  2013 Jun
  نوشته ها
  115
  محل سکونت
  شيراز

  بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر!


  در گفتگو با قد س آنلاین عنوان شد : تست رایگان ایدز و اعلام نتیجه در کمتر از 20 دقیقه

  قدس آنلاین – محبو به بوری :ویروس عامل بیماری ایدز در بدن در طی مدت زمان 10الی 20دقیقه بو سیله آزمایش 'Rapid test 'تشخیص داده می شود .


  طرح "Rapid test "که از 2 سال پیش در دانشگاههای علوم پز شکی سراسر کشور اجرا شددر استان خرا سان رضوی به صورت جدی تری انجام می شود .
  دکتر "علی محمد حسین پور"، مسول پیشگیری از بیماری ایدز دانشگاه علو م پز شکی مشهد، در این باره به خبر نگار سر ویس سلامت و بهداشت قد س آنلاین گفت :امکان انجام آزمایش سر یع تشخیص ویروس ایدز ،در 50 پا یگاه مشاوره مرا کز بهداشتی و در مانی تحت پو شش دانشگاه علو م پز شکی استان خرا سان رضوی فرا هم شده است . وی با اشاره به اینکه از طریق انجام آزمایش "Rapid test "در مدت زمان 10الی 20 دقیقه احتمال آلو دگی به ویروس عامل ایدز در فرد مشخص می شود ،افزود: انجام این تست برای او لین بار در استان خرا سان رضوی در 2 سال پیش همزمان با سایر استانهای کشور انجام شد .
  دکتر حسین پور در ادامه خا طر نشان کرد، افراد با شک به وجود این بیماری ،می توانند با مر اجعه حضوری به این پا یگاهها و انجام "Rapid test "،به صورت محر مانه و رایگان، از سلامت خود مطلع شو ند .
  دکتر حسین پور ضمن اشاره به آغاز طرح "Rapid test "از ششم تیر ماه امسال همزمان با روز مشاوره و آزمایش را یگان بیماری ایدز "روز هشیاری ایدز "اعلام کرد، اجرای این طرح از این روز بدون وقفه در استان خراسان رضوی ادامه خواهد یا فت .
  دکتر حسین پور در ادامه گفت شماره تلفن09686 در این استان پاسخگوی همه متقا ضیان انجام این آزمایش می با شد .او در ادامه ضمن اشاره به این مو ضوع که طرح "Rapid test "در استان خرا سان گسترده تر از سایر استانها ی کشور اجرا می شود از اجرای این طر ح طی چند روز آینده در مر اکز خصو صی خبر داد و افزود افرادی که به بخش های خصو صی مرا جعه می کنند فقط هز ینه نا چیزی را در قبال انجام مشاوره به پز شکان پر داخت خواهند کرد.
  او متخصصان عفونی ،زنان ،ارو لو ژی و پو ست را از جمله پز شکانی عنوان کرد که در آینده طر ح مشاوره ایدز و انجام "Rapid test "رامی توانند در مطبهای خود انجام دهند .
  این فرد مسول ضمن اشاره به اینکه اگر بیماری ایدز در زمان بار داری تشخیص و در مان شود انتقال بیماری از مادر به نو زاد به 2 در صد کا هش خواهد یا فت اظهار امید واری کرد طرح تشخیص بیماری ایدز در بیمارستانها بخصو ص بیمارستانهایی که به صورت مستقیم با مادران بار دار سر و کار دارند به زودی در استان خرا سان رضوی اجرا شود .
  دکتر حسین پور هم چنین گفت: طی هماهنگی با شهر داری منطقه 1 شهر ستان مشهد ،غر فه های مشاوره در پارک مینای بلوار سجاد دایر شده است ،که از سا عت 18- 22، هشت تیر ماه به مدت 10شب ،مشاوره های ایدز ،هپا تیت ،دیا بت ،تغذ یه و پا یش کودک را به صورت را یگان برای عموم افراد جا معه به خصو ص جوانان انجام خواهند داد. دکتر حسین پور هم چنین افزود : "Rapid test "نیز در این غر فه ها علاوه بر ارائه مشاوره انجام خواهد شد .
  میخواهم برایتان تنهایی را معنی کنم!
  در ساحل کنار دریا ایستاده ای
  هوای سرد
  صدای موج
  انتظار انتظار انتظار
  به خودت می آیی......
  یادت می آید دیگر نه کسی است که از پشت بغلش کنی ,
  نه شانه هایی که با دستانت آن را بگیری ,
  نه صدای که قشنگ تر از صدای دریا باشد
  اسم این تنهایی است

 2. کاربر مقابل از SH@P@R@K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  بازگشت به زندگی یک بیمار پس از پیوند کامل صورت + تصاویر! Combecom (2013-07-01)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

کام به کام وابسته به هیچ سازمان و موسسه ای نیست و هیچ گرایش سیاسی را نیز دنبال نمیکند کلیه محتوای سایت کام به کام توسط کاربران ایجاد می شود و مدیریت سایت هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارد