در وب سایت ها که میگشتم مقالاتی را در وب سایت دارکوب خواندم که برای طراحی سایت ام بهم خیلی کمک کرد مخصوصا درباره اینکه صفحه تماس با ما ی سایت خودم را چجوری بسازم صفحه تماس با ما یکی از صفحات مهم یک سایت است زیرا ارتباط مشتریان از طریق آن صورت میگیرد . در این صفحه آدرس و شماره تماس وجود دارد .


در تمامی وب سایت حتما باید یک صفحه تماس با ما جود داشته باشد . فرقی نمی کند که موضوع یک سایت چه باشد . صفحه تماس با ما تنها راه ارتباطی مشتری با سایت می باشد. به وسیله صفحه تماس با مشتری می تواند با شما ارتباط داشته باشد ، اگر انتقادهای سازنده ای داشته باشد از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع شما می رساند . اما طراحی این صفحه باید چگونه باشد ؟ اهمیت صفحه تماس با ما هنوز هم برای بسیاری از سایت ها روشن نشده است و آن را یک صفحه معمولی می بینند .


محتویات صفحه تماس با ما : در صفحه تماس با ما بهتر است یک فرم قرار دهید تا کاربر بتواند از آن طریق به شما ایمیل ارسال کند . می توانید در این فرم وارد کردن برخی از اطلاعات را الزامی کنید . وقتی کاربر به شما ایمیل ارسال می کند با داشتن ایمیل او می توانید بعد ها خبرهای مرتبط به کسب و کار خود را به او ارسال نمایید .
همچنین می توانید لوکیشن و آدرس را روی گوگل در صفحه تماس با ما قرار دهید که البته باید محل شرکت شما در نقشه گوگل ثبت شده باشد . در آخر آموزش ثبت آدرس روی نقشه گوگل را آموزش می دهیم . نقشه می تواند در Footer یا در صفحه تماس با ما قرار بگیرد . به یاد داشته باشید گذاشتن نقشه گوگل در سایت یکی از اصول سئو می باشد .


لینک شبکه های اجتماعی ؛ این روز ها کاربران شبکه های اجتماعی افزایش یافته است همچنین این شبکه ها باعث ارتباط افراد مختلف شده است تا جایی که کمتر از SMS و تماس تلفنی استفاده می کنند با استفاده از پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی می توان فایل های چند رسانه ای نیز ارسال نمود. گذاشتن لینک شبکه های اجتماعی در سایت بعنوان راه ارتباطی با مشتری می تواند به تعامل بیشتر با مشتری بی انجامد زیرا این کار بسیار ساده تر می باشد .
برای این کار لازم است تا در گوگل حساب کاربری داشته باشید منظور از حساب کاربری همان Gmail می باشد .


چگونه صفحه تماس با ما را در وب سایت خود طراحی کنیم


بعد از پر کردن قسمت های گفته شده submit را بزنید تا آدرس شما ثبت شود .توجه داشته باشید که آدرس شما به سرعت ثبت نمی شود و امکان دارد یک روز بعد یا یک هفته بعد ثبت گردد .
این صفحه چون تنها راه اتصال مشتری به شما است مهم ترین صفحه به حساب می آید پس در طراحی آن باید دقت کافی را داشته باشیم