آیا مایلید یک حساب کاربری در انجمن کام ب کام ایجاد کنید ؟ ثـبـت نـام
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: انیمیشن های خود را زنده کنید

mahsa k آنلاین نیست.
    عضو کام به کام
    انیمیشن های خود را زنده کنید انیمیشن های خود را زنده کنید انیمیشن های خود را زنده کنید انیمیشن های خود را زنده کنید انیمیشن های خود را زنده کنید
    حاله من خوبه ولی تو باور نکن!!!

سیم کارت آنتی ویروس مرورگر

Exclamation انیمیشن های خود را زنده کنید

خیلی مختصر و مفید توضیح میدم :
    این ابزار Jiggle نام داره و بسیار کم حجم و سبک اما فوق العاده قدرتمنده و بصورت خودکار با اضافه کردن حرکات ثانوی به انیمیشن های شما حالتهای طبیعی و جالبی رو اضافه میکنه .

حرکات در انیمیشن :
    1. حرکت اصلی و کی فریم : این انیمیت به صورت Pose To Pose توسط فرد انیماتور ساخته میشه و سپس حرکات میانی بین فریم ها قرار داره میشود .

2 - حرکات ثانوی : پس از انیمیت اصلی و کی فریم میانی انیماتور های حرفه ای به کاراکتر ها حرکات ثانوی اضافه میکنند ، مثل حرکت نرم نوک بینی ، نفس کشیدن ، دست های آویزان کمی تکان بخورند و ...

حال به کمک این پلاگین خیلی جالب میتونید به صورت خودکار این حرکات ثانوی رو ایجاد کنید ، کافیه جسم رو انیمیت کنید بعد دستور اصلاحی Jiggle رو به آبجکت ها نسبت دهید . به همین سادگی...

جالبه بدونید من خودم اول فکر کردم فقط حالت Spring میده اما وقتی یک کاراکتر کارتونی رو انیمیت کردم و از این ابزار استفاده کردم ، تا 5 دقیقه تو حالت تعجب بودم !!!
    گوش ها و نوک بینی کاراکتر به سرعت RealTime تکون میخورن این افکت با دستور اصلاحی Flex به سختی و با سرعتی بسیار کند انجام میشه اما با این پلاگین و به صورت خودکار و سریع اینکار رو انجام میده !!!

و چیز دیگه ای که نظرم رو جلب کرد نفس کشیدن کاراکتر بود چون CAT بود قفسه سینه رو شناخت و انیمیت کرد ...
    همینطور یک سری حرکات دیگه مثل تکان خوردن انگشتان و ...

حرکات ثانوی ای که این ابزار میسازه :
    کشیدگی عضله و پوست
    کشیدگی استخوان
    انگشتان دست
    نفس کشیدن
    نگاه کردن و پلک زدن
    شناور کردن قسمت های نرم مثل مو و لبه های لباس
    و ...

2. 4 کاربر مقابل از mahsa k عزیز به خاطر شروع کردن این موضوع مفید تشکر کرده اند .

انیمیشن های خود را زنده کنید ALI (2013-07-29),انیمیشن های خود را زنده کنید arash90 (2014-02-28),انیمیشن های خود را زنده کنید dorsa (2013-06-24),انیمیشن های خود را زنده کنید Haniye (2014-06-02)

کلمات کلیدی این موضوع