رفتن به مطلب

Home

Welcome to combecom webpage

NeDa

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  932
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

7,732 Excellent

1 دنبال کننده

درباره NeDa

 • درجه
  مدیر بازنشسته کام به کام
 • تاریخ تولد 29 مرداد

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. سلام بر ساقی شهید سلام بر عباس بنی هاشم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
 2. NeDa

  يكي رو انتخاب كن...

  7[زبان] کله پاچه یا حلیم؟
 3. NeDa

  يكي رو انتخاب كن...

  ریااااااضی شیمی یا دیفرانسیل؟
 4. NeDa

  يكي رو انتخاب كن...

  سامسونگ فوتبال یا بسکتبال؟
 5. NeDa

  يكي رو انتخاب كن...

  مختارنامه شب نشینی یا صبح زود ؟!
 6. دعای روز سی ام ماه مبارک رمضان اللَّهُمَّ اجْعَلْ صِيَامِي فِيهِ بِالشُّكْرِ وَ الْقَبُولِ عَلَى مَا تَرْضَاهُ وَ يَرْضَاهُ الرَّسُولُ مُحْكَمَةً فُرُوعُهُ بِالْأُصُولِ بِحَقِّ سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ. «خداوندا! در این روز روزه مرا با جزای خیر و مقبول حضرتت قرار ده که پسند حضرتت و پسند رسولت گردد و فروغ آن را به واسطه اصول آن که ایمان و توجه به تو است محکم گردان به حق سید ما حضرت محمد و آل اطهارش و ستایش خدای را که پروردگار عالمیان است.»
 7. دعای روز بيست و نهم ماه مبارک رمضان اللهمّ غَشّني بالرّحْمَةِ وارْزُقْني فيهِ التّوفيقِ والعِصْمَةِ وطَهّرْ قلْبي من غَياهِبِ التُّهْمَةِ يا رحيماً بِعبادِهِ المؤمِ خدايا بپوشان در آن با مهر ورحمت وروزي كن مرا در آن توفيق وخودداري وپاك كن دلم را از تيرگيها وگرفتگي هاي تهمت اي مهربان به بندگان با ايمان خود.
 8. دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان اللهمّ وفّر حظّی فیهِ من النّوافِلِ واكْرِمْنی فیهِ بإحْضارِ المَسائِلِ وقَرّبِ فیهِ وسیلتی الیكَ من بینِ الوسائل یا من لا یَشْغَلُهُ الحاحُ المُلِحّین خدایا زیاد كن بهره مرا در آن از اقدام به مستحبات و گرامى دار در آن به حاضر كردن و یا داشتن مسائل و نزدیك گردان در آن وسیله ام به سویت از میـان وسیلهها اى آنكه سرگرمش نكند اصرار و سماجت اصراركنندگان.
 9. دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان اللهمّ ارْزُقْني فيهِ فَضْلَ لَيْلَةِ القَدْرِ وصَيّرْ أموري فيهِ من العُسْرِ الي اليُسْرِ واقْبَلْ مَعاذيري وحُطّ عنّي الذّنب والوِزْرِ يا رؤوفاً بِعبادِهِ الصّالِحين. خدايا روزي كن مرا در آن فضيلت شب قدر را وبگردان در آن كارهاي مرا از سختي به آساني وبپذير عذرهايم وبريز از من گناه وبارگران را اي مهربان به بندگان شايسته خويش.
 10. دعای روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان اللهمّ اجْعَل سَعْیی فیهِ مَشْكوراً وذَنْبی فیهِ مَغْفوراً وعَملی فیهِ مَقْبولاً وعَیْبی فیهِ مَسْتوراً یا أسْمَعِ السّامعین. خدایا قرار بده كوشش مرا در این ماه قدردانـى شده و گناه مرا در این ماه آمرزیده و كردارم را در آن مورد قبول و عیب مرا در آن پوشیدهاى شنواترین شنوایان.
 11. دعای روز بیست و پنجم ماه مبارک رمضان اللهمّ اجْعَلْنی فیهِ محبّاً لأوْلیائِكَ ومُعادیاً لأعْدائِكَ مُسْتَنّاً بِسُنّةِ خاتَمِ انْبیائِكَ یا عاصِمَ قُلوبِ النّبییّن. خدایا قرار بده در این روز دوست دوستانت و دشمن دشمنانت و پیرو راه و روش خاتم پیغمبرانت اى نگهدار دلهاى پیامبران.
 12. دعای روز بیست و چهارم ماه مبارک رمضان اللهمّ إنّي أسْألُكَ فيه ما يُرْضيكَ وأعوذُ بِكَ ممّا يؤذيك وأسألُكَ التّوفيقَ فيهِ لأنْ أطيعَكَ ولا أعْصيكَ يا جَوادَ السّائلين. خدايا من از تو ميخواهم در آن آنچه تو را خوشنود كند و پناه مى برم بتو از آنچه تو را بيازارد واز تو خواهم توفيق در آن براى اينكه فرمانت برم ونافرمانى تو ننمايم اى بخشنده سائلان.
 13. [TABLE] [TR] [TD=class: b]ای که دایم به خویش مغروری [/TD] [TD][/TD] [TD=class: b]گر تو را عشق نیست معذوری[/TD] [/TR] [TR] [TD=class: b]گرد دیوانگان عشق مگرد[/TD] [TD][/TD] [TD=class: b]که به عقل عقیله مشهوری[/TD] [/TR] [TR] [TD=class: b]مستی عشق نیست در سر تو[/TD] [TD][/TD] [TD=class: b]رو که تو مست آب انگوری[/TD] [/TR] [TR] [TD=class: b]روی زرد است و آه دردآلود[/TD] [TD][/TD] [TD=class: b]عاشقان را دوای رنجوری [/TD] [/TR] [TR] [TD=class: b]بگذر از نام و ننگ خود حافظ[/TD] [TD][/TD] [TD=class: b]ساغر میطلب که مخموری [/TD] [/TR] [/TABLE]
 14. دعای روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان اللهمّ اغسِلْنی فیهِ من الذُّنوبِ وطَهِّرْنی فیهِ من العُیوبِ وامْتَحِنْ قَلْبی فیهِ بِتَقْوَى القُلوبِ یا مُقیلَ عَثَراتِ المُذْنِبین. خدایا بشوى مرا در این ماه از گناه و پاكم نما در آن از عیبها وآزمایش كن دلم را در آن به پرهیزكارى دلها اى چشم پوش لغزشهاى گناهكاران.
 15. دعای روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان اللهمّ افْتَحْ لي فيهِ أبوابَ فَضْلَكَ وأنـْزِل عليّ فيهِ بَرَكاتِكَ وَوَفّقْني فيهِ لِموجِباتِ مَرْضاتِكَ واسْكِنّي فيهِ بُحْبوحاتِ جَنّاتِكَ يا مُجيبَ دَعْوَةِ المُضْطَرّين. خدايا بگشا به رويم در اين ماه درهاي فضلت وفرود آر برايم در آن بركاتت را وتوفيقم ده در آن براي موجبات خوشنوديت ومسكنم ده در آن وسطهاي بهشت اي اجابت كننده خواسته ها ودعاهاي بيچارگان.
×
×
 • جدید...