رفتن به مطلب
ALI

كلاسهاي آموزش خوددرماني و انرژي درماني

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

اول از هرچيز بايد كسب اجازه كنم از استاد خودم ياسي (yasi )خانم عزيز كه در واقع منو تشويق كردن كه اين كلاس آموزشي رو براي شما عزيزان بذارم.

و بنده هم از ايشون خواهشمندم كه هم منو در اين آموزش ياري بدهند و هم خود ايشون هم اگر مطلبي بود كه بنده در ذهنم نبود بهش اضافه كنند.

خب دوستان قبل از شروع درس كه نامش هست خود درماني يا همون انرژي درماني بايد مختصري در موردش براتون بگم

اين تاپيك برگرفته از هيچ عناصر و منابعي نيست و فقط بر حسب تجربيات و تخصص هاي بنده و همچنين ياسي خانم ميباشد و در واقع گردآورنده اين مطالب فقط در كام به كام ميباشد.

خوددرماني يعني راههاي درمان انواع امراض بدن، بوسيله خود انسان و همچنين ايجاد تعامل و همكاري در مغز با ساير نقاط بدن

انرژي درماني هم يعني علاوه بردرمان خود انسان، به ديگران نيز ميتوان توان و نيروهاي مفيد را داد.

انسان همواره در بعضي از اوقات از تنبلي جسم رنج ميبرد ، مثلا بارها مشاهده شده كه حتي براي يك ليوان آب خوردن حاضر نيست كه از جاي خودش بلند بشه و اين عوارض تبلي جسمي كه كلا از ناحيه مغز است به چشم ميخورد.

ما اگر بتوانيم مغز را از حالت تنبلي هاي موقت خارج كنيم چندعامل خوب و مفيد نصيب ما ميشه كه عمدا عبارتند از:

1-برخورداري از هوشي خلاق و مفيد

2- توانايي جسمي بالا

3- امادگي كامل بدن در مقابل بيماري ها

4- جلوگيري از بعضي حوادثات

5-ايجاد فضاي آرام در محيط اطراف خود(منزل، محل كار و...)

خب دوستان نميخوام زياد از خوندن مطالبم خسته بشيد براي همين هم تا اينجا براي شروع كلاس ما كافيه... اما در كلاس بعدي نحوه قرار دادن مغز خود در حالت آرامش و بقول معروف ريلكس را بشما ياد ميدم.

اگر سوالي داريد بنده در خدمتم و اگر هم ياسي خانم مطلبي رو دارند خدمتيم.

ویرایش شده در توسط ALI
  • Like 12

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از ALI اقا بابت تاپیک اموزنده و مفیدشون که ایشون استاد ما هستن , مطلبی نیاز بود منم در ادامه تاپیک در اختیار دوستان قرار میدم .

در ضمن مقدمه ای که علی آقا از این موضوع تایپ کردن , همانطور که فرمودن اینجا منبعی نداریم و مطالب توسط تجربیات هر شخص تایپ و در اختیار عزیزان قرار داده میشه و با نحوه اشنایی و چگونگی بکارگیری انرژی اشنا میشیم و اینکه چیست و چه لزومی در زندگی داره

و نکته حائز اهمیت اینکه هر کدام از ما به تنهایی میتونیم این نیرو رو در خود کشف و بکارببریم

نحوه اشنایی و بکارگیری انرژی درمانی گام به گام در http://www.combecom.com/

ویرایش شده در توسط yasi
  • Like 1

لینک به ارسال

خب دوستان كام به كامي عزيز

امروز دومين جلسه كلاسمون رو آغاز ميكنيم با ياد و نام خداي عزيز و مهربون...

در جلسه گذشته با معني و مفهوم خوددرماني و انرژي درماني تا حدودي آشنا شديم و امروز ميخوايم با چگونگي و تاثيرات مثبت اين عمل و فرآيند بر روي جسم و روح انسان آشنا بشيم.

دوستان اولين كاري كه انسان ميتونه روي قواي جسم خود مسلط باشه اينكه مغز خودشو همواره و در همه حالات و جهات فعال نگه داره پس كارهايي هست كه انسان ميتونه قواي پر پيچ و خم مغز خودشو به فرمان هميشه آماده باش دربياره.

مهمترين و اساسي ترين كاري كه ما بايد انجام بديم اينكه با تفكر زياد بر قوت مغز غلبه كنيم و اين كار باعث مسر(سر) شدن مغز ميشه و علائم اوليه آن سنگيني و قرمزي تخيل مغز هست.

اما راه سر كردن مغز:

ابتدا بايد در جايي كه عاري از شلوغي باشه و در حدامكان تنها باشيد و بصورت درازكش و روبه بالا قرار بگيريد.

حال چشمهاي خود را بسته و اجازه تفكر دادن به مغز را ندهيد و همچنين به مغز خود مرتب فرمان داده كه حق نداري هيچ صداي از بيرون بشنوي

اين عمل چند دقيقه كه طول كشيده شود احساس داغي در سرخود را حس ميكنيد و همينطور كه چشمهاي خودرا بسته ايد احساس كنيد كه بالاي سر خود ايستاده ايد و داريد خود را نگاه ميكنيد......

سپس مرحله بعدي اينكه وقتي كه داريد خود را نگاه ميكنيد با خود بگوييد چرا بجز استخوان سينه هيچ چيز در بدن من وجود ندارد

پس قلبم كو

پس شش هايم كو

و...

و مرحله بعدي دستهاي شماست و وقتي كه با خود ميگوييد چرا دست سمت راست منفلج شده چرا نميتونم تكونش بدم (همينطور دست چپ)

و بعد پاها و باز ميگوييد كه چرا پاهاي من در اختيار خودم نيست ... چرا نميتوانم تكانشون بدم...

دوستان دقت داشته باشيد اگر كارتون رو درست انجام بديد احساس ميكنيد كه جسمتون خيلي سنگين شده و همچنين دستهاتون در اراده خودتون نيستند و كمي از زمين فاصله گرفتن...

حال مرحله اخر براي مسر كردن مغز اين است كه از شماره100 تا صفر بصورت معكوس بشماريد... تاكيد ميكنم كه بصورت معكوس بايد شمرده شود...

و اگر اين كار به درستي انجام بگيرد وقتي كه در حين شمارش با چشمهاي بسته مشغول هستيد، موقع اي كه به شمارش بين 70تا 60 ميرسيد احساس ميكنيد كه سبك شديد و در فضا مشغول غلط خوردن شده ايد....

وقتي به عدد صفر رسيديد آرام و آهسته به مغز خود فرمان داده و بگوييد ميخوام چشمهايم را باز كنم ...

آنگاه با شمارش 1و2و3 آرام چشمهايتان را باز كنيد و حس سبكي و آرامشي كه بهتون دست ميده رو احساس كنيد.

اين عمل ها رو بايد تا ده روز انجام بدهيد.

ادامه كلاس در جلسه بعد...

ویرایش شده در توسط ALI
  • Like 1

لینک به ارسال

اگه ما اینکارو درست انجام ندیم ممنکنه اتفاقی هم واسمون بیوفته یا نه[خجالتی]

• Like 1

لینک به ارسال
اگه ما اینکارو درست انجام ندیم ممنکنه اتفاقی هم واسمون بیوفته یا نه[خجالتی]

نه اصلا عوارضي براي هيچ كسي نداره

بنده ضامن سلامتي شما را تضمين ميكنم

شما اگر درست انجام بديد بي شك داراي جسم وروح سالمي خواهيد شد و اگرهم اشتباه انجام بديد هيچ اتفاق خاصي نخواهد افتاد.

ايشالله مراحل بعدي جهت درمان مريضي هاست رو يادتون ميدم به اميد خدا

• Like 1

لینک به ارسال

صمیما تشکر می کنم از زحمات شما دوستان تاپیک فوق العاده ای هست و بهتر از این هم میشه

خدا خیرت بده علی جان و یاسی عزیز [چشمک]

لینک به ارسال

در ضمن در حین ریلکس کردن بدن , باید افکار خود را روی هیچی متمرکز نکرد و با یک تخته پاک کن همه چی رو از ذهن خودتون پاک و آزاد کنید

فکر و ذهن و دل رو دور کنید از :

کینه

نفرت

خصومت

دشمنی

حسادت

عصبانیت

و هر گونه نکته منفی که باعث ازار انسان میشه

و قلب و فکر خود را باز کنید برای محبت

خوبی

لبخند

نشاط

مهر

مهر و محبت

و افکار مثبت

لینک به ارسال
خب دوستان كام به كامي عزيز

امروز دومين جلسه كلاسمون رو آغاز ميكنيم با ياد و نام خداي عزيز و مهربون...

در جلسه گذشته با معني و مفهوم خوددرماني و انرژي درماني تا حدودي آشنا شديم و امروز ميخوايم با چگونگي و تاثيرات مثبت اين عمل و فرآيند بر روي جسم و روح انسان آشنا بشيم.

دوستان اولين كاري كه انسان ميتونه روي قواي جسم خود مسلط باشه اينكه مغز خودشو همواره و در همه حالات و جهات فعال نگه داره پس كارهايي هست كه انسان ميتونه قواي پر پيچ و خم مغز خودشو به فرمان هميشه آماده باش دربياره.

مهمترين و اساسي ترين كاري كه ما بايد انجام بديم اينكه با تفكر زياد بر قوت مغز غلبه كنيم و اين كار باعث مسر(سر) شدن مغز ميشه و علائم اوليه آن سنگيني و قرمزي تخيل مغز هست.

اما راه سر كردن مغز:

ابتدا بايد در جايي كه عاري از شلوغي باشه و در حدامكان تنها باشيد و بصورت درازكش و روبه بالا قرار بگيريد.

حال چشمهاي خود را بسته و اجازه تفكر دادن به مغز را ندهيد و همچنين به مغز خود مرتب فرمان داده كه حق نداري هيچ صداي از بيرون بشنوي

اين عمل چند دقيقه كه طول كشيده شود احساس داغي در سرخود را حس ميكنيد و همينطور كه چشمهاي خودرا بسته ايد احساس كنيد كه بالاي سر خود ايستاده ايد و داريد خود را نگاه ميكنيد......

سپس مرحله بعدي اينكه وقتي كه داريد خود را نگاه ميكنيد با خود بگوييد چرا بجز استخوان سينه هيچ چيز در بدن من وجود ندارد

پس قلبم كو

پس شش هايم كو

و...

و مرحله بعدي دستهاي شماست و وقتي كه با خود ميگوييد چرا دست سمت راست منفلج شده چرا نميتونم تكونش بدم (همينطور دست چپ)

و بعد پاها و باز ميگوييد كه چرا پاهاي من در اختيار خودم نيست ... چرا نميتوانم تكانشون بدم...

دوستان دقت داشته باشيد اگر كارتون رو درست انجام بديد احساس ميكنيد كه جسمتون خيلي سنگين شده و همچنين دستهاتون در اراده خودتون نيستند و كمي از زمين فاصله گرفتن...

حال مرحله اخر براي مسر كردن مغز اين است كه از شماره100 تا صفر بصورت معكوس بشماريد... تاكيد ميكنم كه بصورت معكوس بايد شمرده شود...

و اگر اين كار به درستي انجام بگيرد وقتي كه در حين شمارش با چشمهاي بسته مشغول هستيد، موقع اي كه به شمارش بين 70تا 60 ميرسيد احساس ميكنيد كه سبك شديد و در فضا مشغول غلط خوردن شده ايد....

وقتي به عدد صفر رسيديد آرام و آهسته به مغز خود فرمان داده و بگوييد ميخوام چشمهايم را باز كنم ...

آنگاه با شمارش 1و2و3 آرام چشمهايتان را باز كنيد و حس سبكي و آرامشي كه بهتون دست ميده رو احساس كنيد.

اين عمل ها رو بايد تا ده روز انجام بدهيد.

ادامه كلاس در جلسه بعد...

دوستان كيا تا حالا بخودشون زحمت دادن و اين تمرين رو انجام دادن

باور بفرماييد هيچ ضرري نميبينيد بهتون قول ميدم

من بخاطر شماها و با مشورت با ياسي خانم اين تاپيك رو زدم

گفتم از لحاظ جسماني و روحي و همچنين از لحاظ معلومات يخورده اطلاعات مفيد كسب كنيد.

لینک به ارسال

من ميخوام امروز حتما انجام بدم

مرسي علي آقا و ياسي خانم[گل]

لینک به ارسال

خب دوستان ادامه كلاسمون رو شروع ميكنيم

گفتيم كه تا ده روز بايد همون كارها رو انجام بديم و از شماره100 تا صفر بصورت منفي بشماريم

اما ده روز دوم همينكار رو هم بايد انجام بديم ولي از شماره70تا صفر بصورت منفي بازم بشماريم.

دوستان اگر سوالي داريد در خدمتم

• Like 1

لینک به ارسال
نه اصلا عوارضي براي هيچ كسي نداره

بنده ضامن سلامتي شما را تضمين ميكنم

شما اگر درست انجام بديد بي شك داراي جسم وروح سالمي خواهيد شد و اگرهم اشتباه انجام بديد هيچ اتفاق خاصي نخواهد افتاد.

ايشالله مراحل بعدي جهت درمان مريضي هاست رو يادتون ميدم به اميد خدا

البته علی عاقا اگه کسی نتونه مغزشو خالی از فکر و تفکرات بکنه احتمالا سردرد جزئی بگیره

معمولا این سر درد 5 دقیقه است

که این نشون میده نتونستیم کلا مغزمونو پاک کنیم

بازم ممنون از شما و یاس بانو

• Like 1

لینک به ارسال
البته علی عاقا اگه کسی نتونه مغزشو خالی از فکر و تفکرات بکنه احتمالا سردرد جزئی بگیره

معمولا این سر درد 5 دقیقه است

که این نشون میده نتونستیم کلا مغزمونو پاک کنیم

بازم ممنون از شما و یاس بانو

نه برادر من اصلا مشكلي پيش نمياد من يك عمر اينكار رو ميكنم و الان در حدود سه ثانيه مغزم اماده دستورات ميشه

اينها فقط واسه سلامتي خودتون هست داداشم

يبار امتحان كن ببين چي ميشه

ممنون از نظري كه دادي[گل]

• Like 1

لینک به ارسال

میگم اگه اینکار هارو انجام بدم .ذهنم درست میشه منظورم اینکه که تمرکزم بالا میره؟؟؟

آخه من یه مشکلی دارم اونم اینکه موقع درس خوندن یاد یه چیز دیگه میفتم تمرکزم بهم میخوره

کلا مدتیه درس یادگرفتنم ضعیف شده بخاطر همین مسئله[خجالتی]

• Like 1

لینک به ارسال
نه برادر من اصلا مشكلي پيش نمياد من يك عمر اينكار رو ميكنم و الان در حدود سه ثانيه مغزم اماده دستورات ميشه

اينها فقط واسه سلامتي خودتون هست داداشم

يبار امتحان كن ببين چي ميشه

ممنون از نظري كه دادي[گل]

علی جان شما راهکارو یاد گرفتی

اینو باید کسی بگه که اولین بارشه نمیدونه چجوری خودشو سبک کنه

منم تقریبا چند مدتی میشه تو این راه قدم گذاشتم به لطف یکی از اشنایان

ولی دفعه های اول برام پیش میومد که سر درد بگیرم

• Like 1

لینک به ارسال
میگم اگه اینکار هارو انجام بدم .ذهنم درست میشه منظورم اینکه که تمرکزم بالا میره؟؟؟

آخه من یه مشکلی دارم اونم اینکه موقع درس خوندن یاد یه چیز دیگه میفتم تمرکزم بهم میخوره

کلا مدتیه درس یادگرفتنم ضعیف شده بخاطر همین مسئله[خجالتی]

بهت قول میدم که از ذهن بالا و همیشه اماده ای برخوردار باشی

فقط طبق کلاس تمرین کن و اگه سوال داشتی در همین تاپیک میتونی مطرح کنی

• Like 1

لینک به ارسال

داداش عزیزم طبق کلاس پیش برو و اگه سوالی داشتی همینجا بپرس من جواب میدم

من در خدمت هستم

• Like 1

لینک به ارسال

سردرد مختص به زمانی هست که با بکارگیری این روش اشنایی ندارین و یکباره و بدون تمرین قرار هست واسطه انتقال از شخصی به شخص دیگه باشین

• Like 1

لینک به ارسال

• جدید...