رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
بنیامین فرجی

راهنمای سایت ویژه سایت کام به کام

پست های پیشنهاد شده

انجمن چیست ؟ تالار گفتمان چیست ؟ فروم چیست ؟

انجمن و تالار گفتمان و فروم هر 3 لغت یکی هست اسم این مکانی هست که الان در ان هستیم و در خدمت شما هستیم .

امکانات تالار گفتمان چیه ؟

برخی از امکانات :

نظیر پیام خصوصی دادن

پیام گذاشتن در پروفایل ها

عضو شدن در گروه ها

شرکت کردن در بحث ها

نظر دادن در موضوعات ارسالی و مطالب ارسالی

چت کردن در سایت

استفاده از بازیکده

دریافت مدال ها

درست کردن آلبوم

ویرایش پروفایل شخصی

.

.

.

از جمله امکانات سایت شمارده می شود .

اگر ما عضو نشیم می توانیم از امکانات تالار گفتمان استفاده کنیم ؟

همه امکانات که خیر، ولی می توانید موضوعات و پست های ارسالی دوستان و اعضای سایت تالار گفتمان کام به کام WWW.COMBECOM.COM را مشاهده کنید بدون نیاز به عضویت و از ان ها استفاده کنید

برای عضو شدن باید به چه صفحه ای برویم ؟

برای عضو شدن شما باید به ادرس صفحه ثبت نام که در تمامی صفحات در جعبه کوچولو در کنار صفحه نمایشگر شما قرار داده شده است با کلیک بر روی ثبت نام به آن قسمت فرستاده می شوید .

ولی اگر می خواهید ادرس صفحه ی ثبت نام را بدونید اینم ادرس صفحه ثبت نام : ثبت نام و عضویت

عضو سایت شدم به کجا باید بروم ؟

شما اولین کاری که می کنید برید داخل پروفایلتان پیامی از طرف مدیریت برای شما ارسال شده

ان پیام در پروفایل شخصی شما روی بر فرض دیوار پروفایل شما به نمایش در امده و شما می توانید ان را مشاهده کنید

این قسمت که میبینید پروفایل شخصی شماست هر کسی که در داخل سایت عضو باشد می تواند با کلیک بر روی نام کاربری شما وارد پروفایل شما بشود

امکاناتی روی هر پروفایل هست به طور مثال اگر من وارد پروفایل شما بشوم برای من نوشته های دیده می شود روی پروفایلتان مثلا اضافه کردن به دوستان یا ارسال پیام شخصی یا جست و جو ی ارسالات شما . . . و خیلی اطلاعات دیگر که در پروفایل شماست .

تالار گفتمان کام به کام WWW.COMBECOM.COM

سوالات دیگر به زودی اضافه خواهد شد لطفا دوستان و مدیران اگر سوالی دارند در پیام خصوصی مطرح کنند تا در راهنمای سایت بزنیم

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...