رفتن به مطلب
کام به کام

سلام به کوچولوترین سایت فارسی زبانان خوش امدید

امروز سعی کن فقط برای امروز زندگی کنی , نگران گذشته و اینده نباش , امروز تون پر از حس قشنگ زندگی....

نیازمندی ها و بازارچه خرید و فروش فارسی

هرگز روی یک منبع درآمد اتکا نکنید، سرمایه‌گذاری انجام دهید تا منبع دیگری ایجاد کنید.

«وارن بافت»

چهار انگشت

فیلم ایرانی چهار انگشت را با حجم اینرتنت رایگان ببینید برای تماشا به قسمت دریافت ها مراجعه کنید

ما همه با هم هستیم

فیلم ایرانی ما همه با هم هستیم را با حجم اینرتنت رایگان ببینید برای تماشا به قسمت دریافت ها مراجعه کنید

 • حقوق قضایی
  42

  ابر بدهکار بانکی از کشور فرار کرد؟

  به گزارش مجله اجتماعی کام به کام و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان طی روز‌های گذشته اخباری مبنی بر فرار رسول دانیال زاده ابر بدهکار بانکی به خارج از کشور در فضای مجازی منتشر شد.
  با پیگیری خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، مشخص شد که دانیال زاده چند ماهی است که از کشور خارج شده است.
  گفته می‌شود دانیال زاده برای طی پروسه درمانی به خارج از کشور سفر کرده است و وکیل این فرد به وکالت از وی پرونده را پیگیری می‌کند.
  حال باید دید که آیا با شروع رسیدگی به پرونده، دانیال زاده در جلسات دادگاه حاضر می‌شود؟
  رسول دانیال زاده مدیر عامل کارخانه فولاد گیلان و فولاد کاویان است.
  رسول دانیال زاده به دلیل عدم پرداخت بدهی‌های خود تحت تعقیب بود و مدتی را هم به همین دلیل در بازداشت به سر می‌برد.
  رسول دانیال زاده یکی از ابر بدهکاران بانکی است؛ از جمله مهم‌ترین تکنیک‌های وی می‌توان به ایجاد کارخانه‌ای کوچک به عنوان ویترین فعالیت‌ها برای اخذ تسهیلات نجومی و همچنین پرداخت رشوه به مدیران شعب بانکی برای همراهی در ارائه تسهیلات اشاره کرد.
  دانیال زاده بخش عمده تسهیلات بانکی را صرف برج سازی در داخل و خارج کشور کرد که از جمله آن برج‌های فوق سلطنتی در کامرانیه تهران است.
  محسنی اژه‌ای سخنگوی سابق قوه قضاییه در یکصد و هفتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در مورد دستگیری رسول دانیال‌زاده و اتهاماتش و ادعا‌های برخی از نمایندگان مجلس مبنی بر ارتباط وی با حسین فریدون گفت: من شخصاً موافق هستم که برخی از متهمان به صورت علنی محاکمه شوند و رسانه‌ها هم اجازه انتشار عکس، اتهامات وی و جزئیات دادگاه‌ها را داشته باشند.
  سخنگوی سابق قوه قضاییه افزود: چرا وقتی سارقی که چند سابقه دارد، نباید چهره وی را نشان دهیم و یا فردی که چند هزار میلیارد تومان بدهی دارد، چهره‌اش به جامعه نشان داده نشود، اما ما براساس قانون موظف به انجام این کار نیستیم و خود را تابع قانون می‌دانیم.
  حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای گفت: شخصی که شما نام بردید دستگیر شده و تحقیقات از وی در مرحله انجام است، ضمن اینکه ارتباط وی با حسین فریدون هم کاملاً مشهود است، اما هم‌ اکنون نحوه این ارتباط و اقدامات آن‌ها مشخص نیست و باید منتظر نتیجه تحقیقات این پرونده باشیم.
  اخیرا و بعد از رسانه‌ای شدن نام طبری و تشکیل پرونده برای وی، صحبت‌هایی درباره ارتباط دانیال زاده با اکبر طبری هم مطرح شده است.
  حال باید دید که با محاکمه این فرد و صدور حکم احتمالی حبس برای وی امکان دستگیری و استرداد دانیال زاده به کشور وجود دارد.

  حوادث و انتظامی
  33

  نصب جایگاه همراه با سایه بان محل استقرار گشت‌های پلیس راه درمحدوده نقاط حادثه خیز

  به گزارش مجله اجتماعی کام به کام و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،سرهنگ نوراله خادم رئیس پلیس راه فرماندهی تهران بزرگ در گفت‌وگو خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اعلام خبر نصب جایگاه همراه با سایه بان محل استقرار گشت های پلیس راه درمحدوده نقاط حادثه خیز گفت: این طرح برای نظارت پلیس بر رفتار رانندگان و به منظور پیشگیری از حوادث در محور‌های اصلی ایجاد اجرا می‌شود.
  وی افزود:حدفاصل بین این جایگا‌ها نیز از چراغ‌های هشدار دهنده ال‌ای دی که بر روی تیر‌های وسط آزاد راه‌ها و بزرگرا‌های حوزه استحفاظی نصب می‌شود.

  شهری
  35

  احتمال افزایش کرایه تاکسی‌ها

  به گزارش مجله اجتماعی کام به کام و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره رقابتی شدن قیمت تاکسی‌های اینترنتی با تاکسی‌های شهرداری تهران پس از ابلاغ دستورالعمل تاکسی‌های اینترنتی از سوی هیئت دولت، گفت: در دستورالعمل تاکسی‌های اینترنتی تلاش شد نرخ گذرای به گونه‌ای نباشد که به مدل کسب و کار آن‌ها آسیب وارد شود به این دلیل که مردم در حال استفاده از خدمات آن‌ها هستند، لذا تلاش کردیم خدشه‌ای به قیمت‌‌گذاری پویای تاکسی‌های اینترنتی پس از ابلاغ دستور‌العمل فعالیت آن‌ها از سوی هیئت دولت وارد نشود.
  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران گفت: در مصوبه شورای شهر تهران آمده، مبلغ کرایه باید بیشترین میزان باشد و در دستورالعمل فعالیت تاکسی‌های اینترنتی نیز آمده است که آن‌ها با این قید در نرخ کرایه آزاد هستند که اگر نرخ کرایه آن‌ها از تاکسی‌های اینترنتی بیشتر باشد، باید این موضوع به اطلاع مسافران برسد و مسافران با علم بر این موضوع تاکسی خود را انتخاب کنند.
  قنادان با تأکید بر مقرون به صرفه بودن کرایه تاکسی‌ها گفت: ۷۰ درصد سفرها در ساعات اوج ترافیک انجام می‌شود و نرخ کرایه باید در ساعات پیک ترافیک متناسب با زمان و مسیر تعیین شود و عملکرد شرکت‌های تاکسی‌های اینترنتی نیز به این شکل است که در مکان‌هایی که عرضه زیاد و تقاضا کم است نرخ کرایه‌ها پایین و در نقاطی که تقاضا زیاد و عرضه کم است، کرایه آن‌ها بیشتر لحاظ می‌شود.
  وی تأکید کرد: اگر نرخ‌ کرایه‌ها پایین بیاید به طور حتم راننده برای فعالیت در آن شرکت تمایلی ندارد و به شرکت رقیب می‌رود و آن‌جا مشغول به فعالیت می‌شود و در مقابل نیز افزایش بیش از حد کرایه موجب نارضایتی مسافران می‌شود.
  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با تأکید بر اینکه در بخش‌هایی که رقابت آزاد است، بهتر است دخالتی در قیمت گذاری انجام نشود، گفت: نکته‌ای که ما آن‌ را پیش‌تر تذکر دادیم، این بود که پایین بودن اعداد و ارقام کرایه شرکت‌های تاکسی‌های اینترنتی در ابتدای شروع به فعالیت، تنها برای جذب و جلب مشتری بود و امروز نرخ کرایه تاکسی‌های اینترنتی با تاکسی‌های رسمی تفاوت چندانی ندارد.

×
×
 • جدید...