• سلام دوستان کام به کام از اولین روز ماه مبارک رمضان دوباره شروع به فعالیت کرده است امید واریم که هیچ وقت دیگه این فعالیت قطع نشود و همیشه مستمر باشد با امید روزای بهتر

آیفون جدید با حافظه 128 گیگابایتی!

t@j

عضو
آیفون جدید با حافظه 128 گیگابایتی!


به گزارش
جیاسام آریا، کمپانی اپل برای ورود گوشی هوشمند جدید خود فکرهای زیادی در سر دارد و می خواهد نمونه های قدرتمندی از آن را وارد بازار کند. این کمپانی پرطرفدار با این گوشی هوشمند جدیدش جایگاهش را مستحکم تر از قبل در برابر رقیبانش خواهد کرد.

با نزدیک شدن به زمان عرضه مدل جدید گوشی آیفون با نام آیفون 6، اطلاعات و شایدها درمورد ویژگی های این محصول هم ادامه می یابد.

منابع خبری میگویند این گوشی هوشمند با ظرفیت حافظه 32 و 64 گیگابایت در دسترس قرار میگیرد و همچنین اکنون از احتمال عرضه این گوشی با حافظه 128 گیگابایت نیز خبر می دهند.

اپل تنها گوشیهای آیفون 6 دارای نمایشگر 5.5 اینچی را همراه با حافظه 128 گیگابایتی عرضه میکند. پیش از این اعلام شده بود که اپل برای اولین بار آیفون 6 را با دو مدل نمایشگر 5.5 و 4.7 اینچی در دسترس علاقمندان قرار میدهد. کارشناسان بازار معتقدند عرضه آیفون 6 با حافظه 128 گیگابایتی موجب خواهد شد قیمت تمام شده آن حدود 100 دلار افزایش یابد.​
 
بالا