رفتن به مطلب

سعید عزت اللهي: هفته بعد به اسپانيا مي روم


saleh

ارسال های توصیه شده

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00945924.jpg

 

سعيد عزت اللهي با تاييد خبر پيوستنش به اتلتيکو مادريد گفت: به هر حال بعد از چند پيشنهاد خوب که از آلمان، روسيه و اسپانيا داشتم تصميم گرفتم براي ادامه فوتبالم راهي لاليگا شوم. فوتبال اسپانيا به مراتب بالاتر از ديگر پيشنهادهايي است که داشتم و بهترين تصميم را گرفتم.

 

به گزارش پانا، وي افزود: ويزاي رفتنم به اين کشور آماده شده و دنبال تهيه بليط هستم که تا هفته بعد به اسپانيا بروم. پيوستنم به اتلتيکو تقريبا 70 درصد قطعي شده و مسائل اصلي حل شده است فقط جزئيات کمي مانده که در اسپانيا آنها را حل مي کنيم و نهايتا قرارداد امضا خواهد شد.

 

هافبک تيم ملوان بندرانزلي در ادامه قراردادش را اينگونه توضيح داد: چون هجده سالم تمام نشده بايد حداقل تا اوايل مهرماه براي تيم جوانان اين باشگاه بازي کنم. براي همين قراردادم دو بخش است که در ابتدا يکساله و سپس قابل تمديد به چهار ساله خواهد بود.

 

عزت اللهي درباره زمان حضورش در تيم اصلي اتلتيکو مادريد گفت: يکي از شرط هايي که پيشنهاد اتلتيکو را قبول کردم اين موضوع بود که بتوانم سريع براي تيم اصلي بازي کنم و فکر مي کنم نهايتا تا نيم فصل با تلاش خودم به تيم بزرگسالان اضافه شوم. باشگاه هم اين برنامه را دارد و به هر حال وقتي براي بازيکن هزينه مي کنند بايد از آن برداشت کنند.

 

وي با اشاره به تيم ملي ايران ادامه داد: اتلتيکو را انتخاب کردم تا بتوانم هم در فوتبالم پيشرفت داشته باشم و هم اينکه خيلي زود براي جام ملتها در تيم ملي حاضر باشم و بازي کنم. اميدوارم بتوانم نظر مثبت کي روش را براي ملي پوش شدن جلب کنم.

 

 

ورزش 3

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...