رفتن به مطلب

دوچرخه آخرالزمانی


ANGELO

ارسال های توصیه شده

عصرخودرو:یک شرکت آمریکایی دوچرخههای موتوردار جدیدی تولید کرده که وسیله مناسبی برای جان سالم بدر بردن در شرایط سخت و طی مسیر در راههای صعبالعبور هستند و همچنین با مصرف پایین بنزین میتوانند مسافتهای زیادی را بپیمایند.

 

 

http://asrekhodro.com/images/page/46/Full/46905_Page_%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%873.jpg

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از اقتصادنیوز، دوچرخه آخرالزمانی یا «دوچرخه بقا» نامی است که شرکت «موتو پد» روی یک دستگاه ساخت خود که ترکیبی از دوچرخه و موتور است، گذاشته شده است.

از ویژگیهای این دوچرخه، ذخیره سازی اضافی بنزین، چراغهای فوق العاده روشن، بیل بقا و یک ابزار چندکاره و همچنین سلاح های بسیار جذاب است.

شرکت تولید کننده مدعی است این میتوان از این دوچرخهها در آخرالزمان که همه چیز بههم میریزد و همه در حال فرار هستند، استفاده کرد.

 

هدف از تولید و ساخت این دوچرخهها جان سالم بدر بردن در شرایط سخت است و با استفاده از این دوچرخه براحتی میتوان از ترافیک و موانع گذشت.

این دوچرخهها با توجه به کاربرد از 49 سیسی تا 155 سیسی تولید میشوند و بعضی از آنها مناسب گذر از کوه هم هستند. این دوچرخهها قیمتهای بسیار پایینی دارند.

با هر گالن بنزین این دوچرخه 192 کیلومتر راه میتوان پیمود. دو مخزن ذخیره بنزین اضافه تعبیه شده در این دوچرخه تامین نیروی محرک آنرا برای چندین روز فراهم میکند.

 

 

 

 

 

شنبه 18 مرداد 1393

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عاغا وقتی بنزین نبود تکلیف چیه؟؟ ادم کف میکنه 20 متر با این پا بزنه که[خنده 3]

 

اونموقع دیگه باید یه جای مطمئن قفل کنیو قدم بزنی [زبان]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...