رفتن به مطلب

خبری "خوش" برای جوانان


NeDa

ارسال های توصیه شده

به گزارش روابط عمومی مجله اینترنتی کام به کام به نقل از جام، میرمحمد صادقی در مورد وام ازدواج و منابع تامین اعتبار آن گفت: با هماهنگی صورت گرفته با معاونت برنامهریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، قرار است در روند اعطای تسهیلات قرضالحسنه ازدواج سرعت ایجاد کنیم.

 

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه با توافق انجام شده با بانکها قرار شده است که تا پایان شهریورماه پرداخت تسهیلات قرضالحسنه ازدواج سرعت گیرد، افزود: بانکها منابع سایر سرفصلهای قرضالحسنهای را مدیریت کرده و بر پرداخت تسهیلات قرضالحسنه ازدواج متمرکز کرده اند.

 

وی ادامه داد: با توجه به تاکید دولت پرداخت وام قرضالحسنه ازدواج در اولویت قرار گرفته است و سرفصل سایر منابع مدیریت شد و منابع قرضالحسنه که به بخشهای مختلف پرداخت میشود در سال جاری به تسهیلات قرضالحسنه ازدواج اختصاص یابد.

 

این مقام مسئول در بانک مرکزی با بیان اینکه سامانه ازدواج حاکی از این است که میزان اعطای تسهیلات قرضالحسنه ازدواج نسبت به هفتههای قبل از اجرای این طرح حدود 7 تا 8 برابر شده است، تصریح کرد: تعداد بانکهای متصل به سامانه پرداخت تسهیلات ازدواج تغییر نکرده است.

 

مهر: وی با اشاره به اینکه بانکها منابع لازم برای پرداخت تسهیلات ازدواج به یک میلیون و 200 هزار تسهیلات را ندارند و از منابع سایر بخشهای قرضالحسنه کاهش داده و به این امر اختصاص داده اند، افزود: بانک مرکزی با بانکها برای پرداخت تسهیلات قرضالحسنه ازدواج تفاهم کرده است و بانک مرکزی تاکید دارد که در محدوده منابع قرضالحسنه بانک، تسهیلات پرداخت شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...