رفتن به مطلب

خوابیدن پیرمرد جلوی ماشین علی دایی


mahsa k

ارسال های توصیه شده

علی دایی پس از تمرین امروز پرسپولیس برای خروج از ورزشگاه درفشی*فر با مشکل مواجه شد.

 

در پایان تمرین امروز پرسپولیس اتفاق عجیبی افتاد که برای دقایقی خیابان ورزشگاه درفشی*فر را با ترافیک مواجه کرد.

 

به گزارش ایسنا ، در حالی که علی دایی با خودروی خود قصد داشت از درفشی*فر خارج شود دو، سه هوادار قصد داشتند با او عکس بگیرند اما دایی گفت عجله دارد و نمی*تواند از خودرویش پیاده شود. در همین حین فرد میانسالی جلوی ماشین دایی ایستاده بود و از سرمربی پرسپولیس خواهش می*کرد که به او کمک کند. این فرد که نمی*گذاشت خودروی دایی حرکت کند به وسیله*ی انتظامات ورزشگاه درفشی*فر از جلوی خودرو به سمت دیگری برده شد اما در حالی که دایی قصد داشت حرکت کند بار دیگر مجبور شد متوقف شود. این بار پیرمردی که او هم از علی دایی درخواست کمک داشت وسط خیابان دراز کشید و گفت که از این*جا بلند نمی*شوم تا دایی به من کمک کند.

 

باز هم انتظامات درفشی*فر و این بار به سختی این فرد را از روی زمین بلند کردند تا خودروی علی دایی به مسیر خود ادامه دهد.

 

دایی پس از این*که از کنار این فرد رد می*شد با عصبانیت به او گفت: چرا روی زمین می*خوابی؟ با این کارتان باعث شدید که دیگر به شما کمک نکنم.

 

به گزارش ایسنا، در ماه*های اخیر حضور متکدیان در تمرین دو تیم استقلال و پرسپولیس به شدت افزایش یافته و این مساله مشکلاتی را ایجاد برای بازیکنان و مربیان این دو تیم ایجاد کرده است. البته در اکثر مواقع اعضای این دو تیم به متکدیانی که واقعا وضعیت نابسامانی دارند،*کمک می*کنند اما افزایش حضور این افراد باعث شده در حق کسانی که واقعا محتاجند، اجحاف شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...