رفتن به مطلب

آموزش کامل اینستاگرام به همراه تمامی ترفندها


7bayan

ارسال های توصیه شده

اینستاگرم یا اینستاگرام (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود میدهد که عکسها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکههای اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران همچنین میتوانند از فیلترهای دیجیتال برای عکسهایشان استفاده کنند. محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است. اینستاگرام زمانی که کوین سیستروم و مایک کرایگر روی پروژه چندمنظوره اچتیامال۵ که Burbn نام داشت و در واقع مربوط به عکاسی با موبایل بود، در سان فرانسیسکو توسعه یافت. مایک کرایگر معتقد بود که پروژه Burbn شبیه به برنامه فوراسکوئر است با این تفاوت که قابلیتهای بیشتری میتواند داشته باشد. سپس تمرکز پروژه Burbn برای اشتراک گذاری تصاویر ادامه یافت. شرکت های مختلف کل تلاش های خود را برای تبلیغات در اینستاگرام دارند انجام می دهند واژه اینستاگرام ترکیبی از دو واژه Instant Camera و Telegram به معنی پیام رسانی فوری از طریق عکس و دوربین است در هنگام نگارش این متن اینستاگرام در نسخهی ۷.۱۹.۱ به سر میبرد و در طی این مسیر کموکاستیهای بسیاری را برطرف و امکانات بیشتری را نیز به خود اضافه کرده است که از جدیدترین این تغییرات میتوان به امکان استفادهی همزمان از چند اکانت اشاره کرد. در ادامه به معرفی بخش های این اپلیکیشن و ترفندهای مربوطه میپردازیم.شما هم باید به فکر افزایش فالوور در اینستاگرام باشید ثبت نام و نحوه ی شروع در اینستاگرام

 

آموزش کامل اینستاگرام به همراه تمامی ترفندها

 

ثبت نام در اینستاگرام یکی از راحت ترین عضویت های موجود در اپلیکیشن های اجتماعی است. در اینستاگرام شما برای ثبت نام نه به شماره تلفن و نه به ایمیل نیاز ندارید و بدون این موارد هم می توانید به سادگی هرچه تمام تر عضو اینستاگرام شوید. البته بدیهی است که در این صورت در صورت فراموشی رمز عبور هیچ شانسی برای بازگشت اکانت خود نخواهید داشت و برای این امر باید حداقل یکی از موارد ایمیل یا شماره را به درستی در اطلاعات خود ثبت کنید. در اولین اجرای اپلیکیشن با تصویر بالا (نارنجی) مواجه خواهید شد. روی گزینه ی SingUp With EMail or Phone Number لمس کنید تا به عکس بعدی منتقل شوید. در این بخش مشخص کنید که قصد ثبت نام با ایمیل را دارید یا شماره ی موبایل. در هر بخش با وارد کردن اطلاعات حقیقی یا غیرحقیقی می توانید عضو اینستاگرام شوید. مرحله ی آخر نیز که در عکس سوم قابل مشاهده است تعیین نام، نام کاربری و رمز عبور شما خواهد بود.تبلیغ در اینستاگرام یک راه برای جذب بیشترین کاربران شده است در صورتی که نام کاربری شما از قبل موجود نباشد، عملیات ساخت اکانت به اتمام می رسد و از شما پرسیده خواهد شد که آیا مایل به بررسی شماره های تلفن توسط اینستاگرام برای پیشنهاد Contactهای اینستاگرامی هستید یا خیر که بنا بر میل خود می توانید آن را تایید یا Skip کنید. بعد از این مرحله وارد اکانت خود می شوید و می توانید به فالو کردن افراد پیشنهادی توسط اینستاگرام بپردازید.

 

معرفی چهار گزینهی اصلی برنامه

 

 

آموزش کامل اینستاگرام به همراه تمامی ترفندها

 

 

گزینهی اول مربوط به بخش اصلی برنامه (فیدها) است. این بخش مانند Home Page فیسبوک عمل میکند و پستهای ارسال شده توسط اشخاصی که آنها را فالو کردهاید به ترتیب زمان انتشار در این بخش به نمایش گذاشته میشوند. البته اینستاگرام در نظر دارد که ترتیب نمایش پستها در این بخش را متحول کند که امیدواریم مانند فیسبوک حق انتخاب حالت فعلی را نیز برای کاربران قائل شود و ترتیب بندی جدید را به اجبار به کاربران تحمیل نکند.

 

گزینهی دوم بخش جستجوی اینستاگرام است که شامل چند ابزارک مختلف است. با کلیک روی گزینهی ذرهبین، به صفحهای منتقل میشوید که عکسها و ویدئوهایی به صورت اتفاقی از حسابهای اینستاگرام به شما نمایش داده میشوند. این انتخابها بر اساس علایق شما صورت میگیرد،راه های افزایش فالوور اینستاگرام را یاد بگیرید به این معنا که اینستاگرام افراد فالو شده توسط شما را آنالیز میکند و بر اساس آن، پیجها و پستهایی که ممکن است برای شما جالب باشد را نمایش میدهد. در کنار کادر جستجو آیکون کوچکی نیز قرار دارد که با استفاده از آن به جای عکس ها و ویدئوهای اتفاقی، آیدی کاربران مختلف را به صورت Random مشاهده می کنید که می توانید در صورت تمایل آن ها را فالو کنید.

 

در همین بخش با کلیک بر روی کادر جستجوی بالا، با چهار بخش متفاوت رو به رو خواهید شد. Top, People, Tags و Places. اگر کلمهی جستجو شده (برای مثال Car) در بخش اکانتها جستجو شود، صفحههای مربوط به آن، و اگر همین کلمه در بخش هشتگها جستجو شود نیز تمامی عکسهای مرتبط با موضوع جستجو شده، برای شما به نمایش در خواهد آمد که در این حالت عکس مورد نظر از پیج های عمومی متفاوت یا حتی یک پروفایل شخصی باشد. بخش Top نیز ترکیبی از آیدی ها، هشتگ ها و مکان ها است و زمانی که کلمه ای را در کادر جستجو وارد می کنید می توانید در تب Top تمامی موارد مهم را فارغ از هشتگ یا ... مشاهده کنید

 

گزینهی سوم بخش مدیریت اعلانها است. این بخش همانطور که در تصویر بالا نیز مشخص است شامل دو برگه جداگانه با عنوان You و Following است. در بخش You اگر کسی برای شما درخواست دوستی بفرستد، عکس شما را لایک کند یا برایتان کامنت بگذارد به شما اطلاع رسانی خواهد شد.آیا اطلاع دارید خیلی ها از شرکت های دنیا با خرید فالوور اینستاگرام ، برندسازی انجام می دهند در تب دوم نیز میتوانید اطلاعات مختصری از افرادی که آنها را فالو کردهاید پیدا کنید. برای مثال میتوانید متوجه شوید که دوستتان چه عکسهایی را لایک یا به تازگی چه صفحهای را فالو کرده است .نحوهی کارکرد آن نیز به این صورت است که با باز کردن اینستاگرام در صورتی که اعلان جدیدی برای شما وجود داشته باشد، یک نقطه نارنجی رنگ روی این گزینه ظاهر میشود تا به شما این موضوع را اطلاعرسانی کند.

 

گزیه چهارم نیز پروفایل شخصی شما است. در این بخش تمامی عکسها و ویدئوهایی که ارسال کردهاید وجود دارند.

راه های زیاد شدن فالوور در اینستاگرام هر چه سریعتر یاد بگیرید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...