رفتن به مطلب

آتش سوزی های اخیر99


yasi

ارسال های توصیه شده

به گزارش روابط عمومی کام بکام "

 

در تاریخ 30 مهر ماه 1399

آتش سوزی در بیمارستان فیروزآبادی جنوب تهران با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.

 

مهدی عیاق رئیس ایستگاه ۹ آتش‌نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: حضور به موقع آتش‌نشانان، از آتش‌سوزی گسترده در بیمارستان فیروزآبادی در جنوب تهران جلوگیری کرد.

 

آتش‌سوزی در بیمارستان فیروزآبادی شهرری

 

[ATTACH type=full]225[/ATTACH]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جزئیات آتش سوزی 29 مهرماه 1399 یک انبار کالا در محله جنت آباد

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره حادثه آتش سوزی در یک انبار کالا در محله جنت آباد شمالی تهران توضیحاتی داد.

 

به گزارش روابط عمومی کام بکام "

 

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران

اظهار کرد: ساعت ۲۱:۴۷ امشب یک مورد آتش سوزی در یک انبار کالا در محله جنت آباد شمالی خیابان بهارستان بیست و ششم به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود.

 

او با بیان اینکه بلافاصله ۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی به محل اعزام می‌شوند، گفت: محل آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه تجاری بود که در قسمت زیر زمین به وسعت ۱۵۰‌متر انبار نگهداری لوازم بهداشتی بود و آتش سوزی در این محل رخ داده بود.

 

ملکی ادامه داد: دود بسیار غلیظی در این بخش گسترش یافته بود.

 

او با بیان اینکه این انبار یک انبار شخصی بود،گفت: باید بررسی شود که این انبار کاربری انباری داشته یا به این‌محل تبدیل شده بود.

 

ملکی افزود: آتش نشانان به کانون اصلی آتش سوزی نفوذ کردند و با عملیات به موقع آتش نشانان آتش‌ خاموش و از سرایت آن جلوگیری شد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی بیان کرد: این حادثه تلفات جانی نداشت و درحال حاضر آتش نشانان در حال لکه گیری محل حادثه هستند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گزارش روابط عمومی کام بکام به تاریخ 19 مهر 1399

;)عاملان آتش سوزی عمدی در اکباتان به دام افتادند

 

 

نیمه شب اواخر شهریورماه گزارش یک فقره آتش سوزی درب منزلی در اکباتان به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام شد و تیمی از مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

بنا بر این گزارش، مأموران پایگاه پنجم این پلیس، تحقیقات در این خصوص را آغاز کردند و در تحقیقات میدانی به دست آوردند که زن و مرد در حوالی محل آتش سوزی تردد دارند و در نهایت با آتش کشیدن درب ورودی منزل شاکی از محل گریخته‌اند.

 

در این گزارش آمده است، با توجه به حساسیت موضوع، مأموران تحقیقات تخصصی را در این خصوص آغاز کردند و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که زن و مردی با شاکی اختلاف حساب مالی دارند و پیش‌تر وی را به آتش کشیدن منزلش تهدید کرده‌اند.

 

گفتنی است، مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی با شناسایی مخفیگاه متهمان در حوالی ملارد، مدتی مخفیگاه آنان را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه سیزدهم مهر ماه موفق شدند، هر دو متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کنند و برای تحقیقات تکمیلی به این پایگاه انتقال دهند.

در پایان این گزارش آمده است، متهمان که در ابتدا منکر جرم ارتکابی بودند پس از مشاهده دلایل پلیس به جرم ارتکابی اقرار کردند و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

عاملان آتش سوزی عمدی درب منزلی در اکباتان شناسایی و دستگیر شدند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گزارش روابط عمومی کام بکام "

به تاریخ 14 مهر ماه 1399 جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

اظهار کرد:

ساعت ۱۴:۱۳ ظهر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در شهرک صنعتی چهاردانگه اعلام شد و خارج از حوزه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه همکاران به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند افزود: ۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

او گفت: عوامل آتش نشانی چهار دانگه هم در محل حادثه حضور داشتند.

ملکی بیان کرد: محل حادثه شهرک صنعتی است و در آن ده‌ها سوله و کارگاه در مجاورت هم وجود دارد و یکی از سوله‌ها به وسعت ۴۰۰ متر دچار حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: مقداری زیادی بشکه‌های مواد قابل اشتعال و انفجار در محل وجود داشت و تعدادی از بشکه‌ها قبل از رسیدن آتش نشانان منفجر شده بود.

او گفت: آتش نشانان عملیات را از چند طرف آغاز کردند و خوشبختانه با عملیات مناسب، از گسترش و سرایت آتش به اطراف جلوگیری شد.

ملکی با اشاره به مصدوم شدن آتش نشانی در این حادثه بیان کرد: آتش نشان تحویل عوامل اورژانس داده شد تا به مراکز درمانی منتقل شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: در حال حاضر نیرو‌ها مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل هستند و تا دقایقی دیگر محل تحویل عوامل آتش نشانی چهاردانگه می شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گزارش روابط عمومی کام بکام " از شیراز : به تاریخ 30مهرماه1399

 

درخصوص آتش سوزی در بیمارستان محرری شیراز، اظهار کرد: این آتش سوزی در ساعت ۱۳ امروز به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

 

او ادامه داد: این آتش سوزی به صورت جزئی در محوطه بیمارستان رخ داد و یک دستگاه خودروی اطفایی از ایستگاه ۱۵ به محل حادثه اعزام شد.

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با بیان اینکه خار و خاشاک محوطه بیمارستان محرری شیراز دچار آتش سوزی شده بود، اضافه کرد: این حادثه مصدومی نداشت و مورد خاصی نبوده است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 2 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...