رفتن به مطلب

بهرام رادان : هنرمندانی هستند که ازدواج کرده*اند اما پنهانی!


mahsa k

ارسال های توصیه شده

بهرام رادان ستاره سینمای ایران که این روزها دو فیلم پر سروصدا را در نوبت اکران دارد در تازه*ترین گفت*وگوی خود با بیان این نکته که اسیر شرایطی نشده که مجبور شود سریال بازی کند گفته است:درصد آدم*هایی که در یک سریال بتوانند از تبعات بعد از آن جان سالم به در ببرند کم است. این هنر را فقط مهران مدیری،* شهاب حسینی و حامد بهداد می*توانند داشته باشند. خوب اینها به تعداد انگشتان دو دست هم نیستند.

 

 

این بازیگر در بخش*های از این مصاحبه در خصوص زندگی شخصی، موسیقی و سینما صحبت کرده است که بخش*های برگزیده آن را به نقل از “زندگی ایده*آل” در ادامه می*خوانید:

 

من دوباره از کوه بالا می*رفتم و آنها باز پیراهنشان را می**دریدند

مثل همه آدم*ها دوست داشتم هزاران استعداد دیگر داشتم که به هزاران قبله دیگری می*پریدم. اما اگر از کوه بالا می*رفتم باز هم یکسری پیراهن**های خودشان را می*دریدند که مگر تو عضو فدراسیون کوه*نوری هستی که از کوه بالا می*روی؟ و من دوباره از کوه بالا می*رفتم و آنها باز پیراهنشان را می**دریدند.

مهرجویی تصمیمش به استفاده از محسن بود

قرارداد آقای چاووشی قبل از حضور من در این فیلم (سنتوری) بود و با هر بازیگر دیگری باز هم خود محسن ترانه*هایش را می*خواند. حتی اگر برادر آقای مختاباد(منتقد موسیقی) که خواننده معروفی هستند و من هم دوستشان دارم نقش مرا بازی می*کرد بازهم آقای مهرجویی تصمیمش به استفاده از محسن بود.

ترجیح من این نیست که کارنامه*ای پر از ازدواج*های ناموفق داشته باشم

چرا شما فکر می*کنید مشکلات برای ما نیست؟ بستگی دارد هر آدمی*کلاهش را کجا گذاشته باشد. من کلاهم را بالاتر گذاشته*ام و نمی*توانم بروم با یک حداقلی تشکیل خانواده دهم. همیشه تصور من از زندگی متاهلی با یک حداکثر بوده است. در سینمای دنیا این*طور است وقتی یک هنرپیشه معروف می*شود ممکن است در ۲۰ سالگی*اش ازدواج کند اما بعدا تا ۶۰ سالگی*اش ۴-۵ بار ازدواج می*کند. ترجیح من این نیست که کارنامه*ای پر از ازدواج*های ناموفق داشته باشم. ترجیح می*دهم این بستر را طوری بچینم که بر اساس عقل من باشد نه احساسم. طوری برنامه ریزی کنم که ضریب خطایم به حداقل برسد.

طلاق یا ناموفق بودن در زندگی مربوط به یک شغل خاص نیست

اگر به زندگی سایر مشاغل هم دقیق شوید متوجه می*شوید در خیلی از مواقع آنها خیلی مشکلات حادتری در زندگی مشترکشان دارند مسئله طلاق یا ناموفق بودن در زندگی مربوط به یک شغل خاص نیست. این بدعت غلطی است در ذهن مردم که فکر می*کنند چون زندگی هنرمندان برایشان مهم بوده است و می*دانند فلان هنرمند ۲ بار ازدواج کرده و فلان هنرمند ۳ بار طلاق گرفته این حکم کلی را صادر می*کنند که حتما زندگی هنرمندان زندگی خوبی نیست. در حالی که اگر دیش ماهواره را به سمت بقیه مشاغل هم بچرخانند متوجه می*شوند هیچ فرقی بین زندگی هنرمندان و مردم عادی نیست.

یکسری از هنرمندانی هستند که ازدواج کرده*اند اما پنهانی!

تا زمانی که ستاره هستی همه چیز تو زیباست. از راه رفتن و مصاحبه تا بازیگری. همه کار تو زیباست. تو شکوه داری، پر زرق و برقی. یکسری از هنرمندانی هستند که ازدواج کرده*اند اما پنهانی. تکذیب می*کنند که ازدواج کرده*اند، در حالی که ازدواج هم می*تواند جزوی از آن زرق و برق باشد.

رضا یزدانی می*گوید به آلبوم اولم نمی*توانم گوش دهم

من کاری را انجام نداده*ام که بازار موسیقی همیشه به آن عادت کرده باشد پس می*شود خرق عادت. من ۱۳ سال است که در حرفه هنر این مملکت با منتقدان و مطبوعات این جامعه سر و کله زده*ام. بچه ۱۴ ساله نیستم که با ۲ غوره سردی کنم و با ۲ مویز گرمی. کاملا می*دانم همه این صحبت*ها کف روی آب است. گذراست و فراموش می*شود چیزی که می*ماند کار هنری است. در مورد این آلبوم(روی دیگر) هم انشالله سال*های بعد می*شود دقیق نظر داد. شاید سخت باشد باور کنید اما رضا یزدانی می*گوید به آلبوم اولم نمی*توانم گوش دهم. برای من هم غیر از این نیست. من هم اگر فکر کنم این آلبوم شاهکار است خودم را خراب کرده*ام چون می*خواهم در آینده بهتر شوم.

 

http://www.smsplz.com/wp-content/uploads/2013/05/30nama-smsplz-com22.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...