رفتن به مطلب

بستنی آب نشدنی ساخت چین ! +عکس


mahsa k

ارسال های توصیه شده

باشگاه خبرنگاران: بستنی یک خوراکی خوشمزه است که طرفداران بسیار زیادی را نقاط مختلف دنیا دارد. یکی از مهمترین مشکلات در مورد بستنی*ها آب شدن آنها است. اما ظاهرا چینی*ها برای این مشکل راه حلی یافته اند و توانسته اند بستنی را تولید کنند که آب نمی*شود. این بستنی که امروزه در بسیاری از فرشگاه*های کشور چین یافت می*شود با نام تجاری ” موز ” به بازار ارائه شده است.

 

 

یک روکش زرد به همراه پوشش وانیلی در داخل این بستنی وجود دارد و از لحاظ ظاهری تفاوتی با سایر بستنی*های موجود در دنیا ندارد.

 

یک خبرنگار ژاپنی که به چین سفر کرده است سعی می*کند تا در یک روز گرم این بستنی را آزمایش کند. او در ابتدا بستنی را از پوشش خود خارج کرده و در مقابل آفتاب قرار می*دهد. پس از مدتی وی بستنی را بر روی پوشش آن گذاشته و بر روی سطح پیاده رو رها می*کند. هر چه زمان می*گذرد باز هم خبری از آب شدن بستنی نیست. نهایتا پس از ۳ ساعت انتظار خبرنگار مورد نظر خسته شده و متقاعد می*شود که این بستنی آب نمی*شود.

 

 

 

این که چگونه این بستنی در این هوای گرم آب نمی*شود یک راز بزرگ تجاری است که به نظر شرکت چینی سازنده آن هیچگاه آن را فاش نخواهد کرد.

 

 

 

http://www.smsplz.com/wp-content/uploads/2013/05/matlab-smsplz-com331.jpg

 

http://www.smsplz.com/wp-content/uploads/2013/05/matlab-smsplz-com321.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...