رفتن به مطلب

صابونی از جنس چربی انسان +عکس


mahsa k

ارسال های توصیه شده

صابون*های دستشویی با اضافه کردن روغن نباتی یا چربی حیوانی به یک قلیای قوی ساخته می*شوند. این کار در دما و فشار بالا صورت می*گیرد و آنچه حاصل می*شود صابون و ماده*ی دیگری به نام گلیسیرین یا گلیسرول است.

 

“اورستیس لاپاز” هنرمند اهل میامی*به تازگی صابونی عجیب را از وجود خودش درست کرده است. این صابون*ها همگی از چربی*هایی هستند که او از شکم خودش در آورده است و سپس تبدیل به صابون شده اند.

 

 

 

 

این هنرمند آخرسال گذشته تحت عمل ساکشن بسیاری از چربی*های شکمی*خودش را خارج کرده است سپس با یک ایده جالب همه این چربی*ها را تیدیل به صابون کرده است تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند و صابونی به دست بزنند که از انسان ساخته شده است.

 

این صابون*ها ۲۵ درصد انسان هستند اما از دیگر مواد تشکیل دهنده آن می*توان به روغن چای، سبزی*های مفید برای پوست و بسیاری از ویتامین*های پوستی اشاره کرد. او تنها توانسته است با چربی بدنش ۲۰ قالب صابون درست کند.

 

او می*گوید ایده صابون از همان زمان ساکشن کردن در ذهنش بوده است چرا که در دوره دبیرستان درس*های زیست و شیمی*بسیار دوست داشته است به همین علت این صابون*ها را درست کرده است. قیمت هر صابون ۱۰۰۰ دلار است.

 

 

 

http://www.smsplz.com/wp-content/uploads/2013/05/matlab-smsplz-com501.jpg

 

http://www.smsplz.com/wp-content/uploads/2013/05/matlab-smsplz-com491.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...