رفتن به مطلب

رويانيان: به برنامه*ريزي نيم*فصل اول اعتراض داريم


Kia-Ho3eiN

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: به برنامه*ريزي ليگ برتر در نيم*فصل اول اعتراض داريم.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00944502.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] محمد رويانيان اظهار داشت: متأسفانه همچون سال*هاي گذشته در برنامه*ريزي*هاي بازي*هاي ليگ اتفاقاتي رخ مي*دهد که به ضرر پرسپوليس است و اين از نظر ما اشکال دارد. سازمان ليگ به نظر من يک تشکيلات با احترام براي همه تيم*هاست و بايد اين سازمان همه را با يک چشم نگاه کند.

 

به گزارش فارس ، وي افزود: ما با حضور آقاي تاج اين انتظار را داريم که بسياري از مشکلات تيم*ها حل شود. متأسفانه با برنامه*اي که براي نيم*فصل اول اعلام شده مشکلات و موانعي وجود دارد که به ضرر پرسپوليس است و به نفع برخي تيم*هاي خاص است.

 

رويانيان ادامه داد: ما نسبت به برخي از اين موارد اعتراضاتي در سال گذشته داشتيم ولي متأسفانه باز هم اعتراض*هايي را که قبلاً داشتيم مشابه آن در 15 هفته نيم*فصل اول پس از برنامه*ريزي*ها تکرار شده است. متأسفانه جاي تأسف دارد که باز هم اين اتفاقات مي*افتد.

 

وي افزود: من از آقاي تاج مي*خواهم همه موارد را بررسي کند و تعصبات و تعلقات برخي دست*اندرکاران را در برنامه*ريزي از بين ببرد و اجازه ندهد برخي*ها به برخي از رنگ*ها تعصبي داشته باشند. به نظر ما بايد جلوي اين مسائل گرفته شود. البته هيچ اشکالي ندارد که يک نفر رنگ خاصي را دوست داشته باشد اما نبايد آن را به بقيه موضوعات ربط دهد.

 

مديرعامل قرمزها تأکيد کرد: به نظر من تاج نبايد اجازه دهد که برخي موضوعات در تصميم*گيري*ها نقش داشته باشد ولي متأسفانه مي*بينيم که اين مسائل وجود دارد. ما نامه مکتوب خود و مشاهداتي که آنها را ديده*ايم که به ضرر پرسپوليس است و در سال قبل هم اين مشکلات به پرسپوليس ضربه زد، شناسايي کرده و اين نامه را فردا به سازمان ليگ ارائه مي*کنيم. ما اجازه نمي*دهيم برخي تصميمات به نفع رنگ*ها و تيم*هاي ديگر رقم بخورد. متأسفانه در گذشته برنامه جام حذفي طوري اتفاق افتاد که ما با کوله*باري از محروم و مصدوم به يک*باره به مصاف رقيب رفتيم حالا ديگر نبايد اجازه دهيم اين اتفاقات بيفتد. البته متأسفانه در فصل گذشته هم مشکلاتي بود که ما اعتراض کرديم، الان هم دوباره همان اتفاق پارسال افتاده است و اين ناراحت* کننده است.

 

وي گفت: من نمي*توانم نسبت به احساسات 30 ميليون هوادار چشمانم را ببندم، به همين دليل موارد اعتراض*مان را کتباً به سازمان ليگ فردا ارائه مي*کنيم. البته معتقديم آقاي تاج هم زحمات زيادي براي سازمان ليگ کشيده مانند برگزاري مراسم قرعه*کشي ليگ برتر و مراسم* ديگر که ما در خصوص اين موارد از او قدرداني مي*کنيم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...