رفتن به مطلب

عابديني: نبايد با صدا و سيما قهر کنيم


Kia-Ho3eiN

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=2] مديرعامل باشگاه داماش گيلان گفت: حق پخش تلويزيوني فوتبال حداقل بايد 90 ميليارد تومان باشد.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00944636.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] امير عابديني در مورد درخواست برخي باشگاه*ها مبني بر عدم پخش مستقيم فوتبال براي افزايش حق پخش تلويزيوني گفت: نبايد با صدا و سيما قهر کنيم، بايد تعامل داشته باشيم. واقعيت آن است که فوتبال يک هيجان مثبت در جامعه ايجاد مي*کند و اگر بخواهيم مانع پخش تلويزيوني آن شويم اين هيجان از بين مي*رود. اگر فوتبال به طور زنده و مستقيم پخش نشود مي*خواهيم چه بکنيم؟ آيا بايد مسابقات فوتبال را با CD پخش کرد؟ تمام هيجان يک مسابقه به پخش زنده آن است تا جايي که به ياد دارم ضرغامي همواره مدافع ورزش بوده است.

 

به گزارش فارس ، وي ادامه داد:* بايد براي حل مشکل صدا و سيما اقدام کنيم، اگر قرار است با مجلس صحبت شود، اين کار را انجام دهيم. اما حداقل مبلغ پخش تلويزيوني فوتبال بايد 90 ميليارد تومان باشد. اين مبلغ اکنون 18 ميليارد تومان است، اين ارقام براي صدا و سيما هم مبلغ زيادي نيست برخي برنامه*هايي که در تلويزيون ساخته مي*شود مخاطب زيادي ندارند. برنامه*هاي طنز معمولاً مخاطب دارند اما ورزش از پر بيننده*ترين برنامه*هاي تلويزيون است و بايد هزينه*هاي آن هم پرداخت شود. درخواست 90 ميليارد توماني براي فصل گذشته است، نبايد با صدا و سيما قهر کنيم چون فصل گذشته اين اتفاق افتاد و هر دو طرف ضرر کردند. براي صدا و سيما هم نمي*توان رقيبي تراشيد.

 

مديرعامل داماش در مورد محروميت باشگاه*هاي پرسپوليس و استقلال از حضور در ليگ برتر به خاطر بدهي گفت:* سنگ بزرگ علامت نزدن است. مگر مي*توان پرسپوليس و استقلال را به خاطر بدهي از حضور در ليگ منع کرد؟ بهتر است که براي حل مشکل بدهي آنها را تهديد به کسر امتياز کنيم، يعني همان کاري که فيفا انجام مي*دهد. فيفا ابتدا امتياز کسر مي*کند و بعد از چند تذکر باز هم امتياز کسر مي*کند و در نهايت باشگاه متخلف را به دسته پايين*تر سقوط مي*دهد. ما که نمي*توانيم يکباره پرسپوليس و اسقتلال را به دسته يک بفرستيم. اينکه بگوييم آنها حق حضور در ليگ برتر را به خاطر بدهي ندارند يعني آنکه بايد در ليگ يک بروند. بايد صرفه و صلاح را در احکام ببينيم. تنها اجراي يک قانون کارايي ندارد بايد با تعامل رفتار کرد. استقلال و پرسپوليس سالي 25 ميليارد تومان هزينه مي*کنند و حالا يک ميليارد تومان هم بدهي شکايتي دارند که حدود چهار درصد هزينه*هاي اين دو باشگاه است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...