رفتن به مطلب

نامه وينگادا به فيفا و پايان پرونده شکايتش


Kia-Ho3eiN

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]

[h=2] مشاور حقوقي مدير عامل باشگاه پرسپوليس از ارسال نامه وينگادا به کميته انضباطي فيفا مبني بر دريافت مطالبات و خاتمه دادن به پرونده شکايتش خبر داد.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00024116.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]مصطفي شکري در گفتگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: پس از شکايت وينگادا و دستيارش به فيفا در چند نوبت مذاکراتي با ايشان انجام داديم و البته قبل از آن اعتراض*هايي را در FIFAو CASمطرح کرده بوديم که منجر به کاهش مبلغ مطالبات وي شده بود. در نهايت بر سر پرداخت مبلغي با همديگر به توافق رسيده بوديم که با توجه به تلاش*ها و تامين منابع مالي از سوي آقاي رويانيان مطالبات وينگادا و دستيارش پرداخت گرديد. آقاي وينگادا امشب با ارسال ايميلي به بنده از نامه خود به فيفا مبني بر خاتمه دادن به موضوع طلب و شکايت خود خبر دادند.

 

پيش از اين محمد رويانيان هفته گذشته از پرداخت 350 هزار دلار طلب وينگادا و کارواليو در دو مرحله («دويست و چهل» و «صد و ده هزار دلار») خبر داده بود.

 

وينگادا هم با ارسال نامه*اي به فيفا خواستار خاتمه دادن به موضوع شکايتش از پرسپوليس شده و اين موضوع را با ارسال ايميلي به مشاور حقوقي مدير عامل باشگاه پرسپوليس اطلاع داده است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...