رفتن به مطلب

افتتاح رسمي چهارمين دوره جام ستاره*ها


Kia-Ho3eiN

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]

[h=2] چهارمين دوره مسابقات فوتبال جام ستاره ها از شب گذشته در مجموعه سبز ولنجک اغاز شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00945209.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش ورزش سه ، در شب افتتاحيه پيشکسوتان استقلال روياروي تيم پدر خوب قرار گرفتند که اين مسابقه تماشايي يک بر صفر به سود آبي*پوشان خاتمه يافت. علي موسوي زننده تنها گل استقلال در اين مسابقه بود و اين در شرايطي بود که استقلالي هاي دهه 70 يک پنالتي را توسط بهروز پروشخواه از دست دادند. در ترکيب استقلال چهره هايي مثل ادموند اختر، هاشم حيدري، رضا حسن زاده و محمد رضا مهدوي نيز ديده مي شدند.

 

در بازي دوم شب نخست پاراگ که عادل فردوسي پور را در اختيار دارد به مصاف پيشکسوتان پرسپوليس رفت. مسابقه اي که پر گل و نفس گير از آب درامد. پرسپوليس که در بازيهاي امسال با يک تيم جوان*تر به نسبت دوره هاي گذشته به ميدان آمده، در بازي ديشب رضا جباري، مهدي تارتار، سهراب انتظاري، حسن خان محمدي و رضا ناصري را در اختيار داشت و در پايان توانست 4-3 تيم عادل فردوسي پور را شکست دهد. براي سرخپوشان سهراب انتظاري، مهدي تارتار، صفدر يوسفلو و حسن خان محمدي در اين مسابقه گلزني کردند. فردوسي پور در اين مسابقه يک موقعيت مسلم گلزني را از دست داد. رضا يزداني و همايون شجريان از تماشاگران ويژه بازيهاي ديشب جام ستاره ها بودند.

 

بازيهاي جام ستاره ها امشب با انجام دو ديدار در مجموعه سبز ولنجک دنبال خواهد شد که رويارويي تيم موسيقي با منتخب جام جهاني 98 فرانسه نبرد ديدني امشب خواهد بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...