رفتن به مطلب

تلاش وزارت*ورزش براي عدم*حضور بازيکنان در امارات


Kia-Ho3eiN

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]

[h=2] جواد نکونام با مسئولان الشارجه به توافق رسيده تا فصل آينده به اين تيم اماراتي بپيوندد. او قصد داشت امشب به امارات برود اما مسئولان فدراسيون فوتبال از او خواستند سفرش به امارات را لغو کند.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00944807.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به خاطر حساسيت*هايي که اسم عجيب ليگ فوتبال امارات ايجاد کرده و نام ليگ خليج ع.ر.ب.ي باعث آزرده خاطر شدن ميهن*دوستان شده است، برخي مشاوران وزارت ورزش مشاوره*هايي داده*اند مبني بر اينکه خسارت يک ميليون دلاري بابت فسخ قرارداد وي با تيم اماراتي از سوي اين وزارتخانه تمام و کمال پرداخت شود که مي*شود چيزي حدود سه و نيم ميليارد تومان.

 

جواد نکونام با مسئولان الشارجه به توافق رسيده تا فصل آينده به اين تيم اماراتي بپيوندد. او قصد داشت امشب به امارات برود اما مسئولان فدراسيون فوتبال در صحبتي که با اين بازيکن داشتند، از او خواستند سفرش به امارات را لغو کند.

 

دليل اصلي اين موضوع (در کنار بحث نام*گذاري ليگ امارات به*نام خليج ع ر ب ي) اين است که در سال منتهي به جام جهاني 2014 فدراسيون فوتبال در تلاش است از خروج بازيکنان ملي*پوش از ايران و پيوستن آنها به تيم*هاي خارجي جلوگيري کند. در اين ميان نکونام که کاپيتان تيم ملي است مهره تأثيرگذاري براي کي*روش به شمار مي*رود و مسئولان فدراسيون امروز در صحبتي که با اين بازيکن داشتند از او خواستند سفرش به امارات را لغو کند.

 

فدراسيون فوتبال در نظر دارد با تصويب يک طرح و تخصيص بودجه*اي براي بازيکنان ملي*پوش، آنها را از رفتن به تيم*هاي خارجي به*دليل مسائل مالي منصرف کند. علاوه بر نکونام؛ منتظري و تيموريان هم از چين و قطر پيشنهاد دارند و مسئولان فدراسيون و سازمان ليگ در تلاش هستند آنها را هم از حضور در اين کشور منصرف کنند.

 

گفته مي*شود نکونام پاسخ مثبتي به اين موضوع داده و سفرش به امارات را به زمان ديگري موکول کرده است. قرار است به*زودي در جلسه*اي در فدراسيون فوتبال درباره طرح نگه داشتن بازيکنان ملي*پوش در ايران بحث و بررسي و اين موضوع تصويب شود

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...