رفتن به مطلب

شمسايي: مخالف حضور در کويت بودم


Kia-Ho3eiN

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=2] سرمربي - بازيکن تيم فوتسال دبيري گفت: از همان اول هم با حضور در کويت مخالف بودم اما به خاطر قولي که مديريت داده بود، در اين رقابت*ها حاضر شديم.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00032669.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] وحيد شمسايي در خصوص شکست سنگين 11 بر 3 دبيري مقابل القادسيه کويت، عنوان کرد: مقابل القادسيه خيلي بد بازي کرديم و هيچ جاي توجيهي هم وجود ندارد. شکست سنگيني را تجربه کرديم که براي مسابقات ليگ تجربه مي*شود. ما در شرايط بدنسازي قرار داريم و خود را براي حضور در مسابقات ليگ آماده مي*کنيم. شايد از مجموعه کنوني که به کويت آورده*ايم، چهار-پنج بازيکن بيشتر ما را در ليگ همراهي نکنند.

 

به گزارش فارس ، وي افزود: اين مسابقات چون جايزه بالايي داشته اکثر تيم*ها با ترکيب اصلي خود آمدند و يا از بازيکنان خارجي استفاده کرده*اند. تيم القادسيه از چندين بازيکن برزيلي بهره مي*برد، به هر حال شايد آنها دنبال چيز ديگري بودند و اين گونه در مسابقات حاضر شدند و ما به دنبال چيز ديگري هستيم.

 

شمسايي در مورد اينکه آيا از حضور در اين مسابقات راضي است گفت: از همان اول هم با حضور در اين مسابقات مخالف بودم زيرا مي*خواهيم تيم خود را براي ليگ آماده کنيم حالا هم که آمده*ايم نمي*توان گفت که بد است. در هرحال به دليل قولي که مديريت داده بود در رقابت*ها حاضر شديم. اگر مي*دانستم رقابت*ها به اين گونه است قطعا بازيکنان اصلي خود را مي*آوردم که آنها محک بخورند.

 

سرمربي - بازيکن تيم فوتسال دبيري درباره امکانات مسابقات تصريح کرد: امکانات در اينجا بسيار خوب است و به عنوان يک اردو جاي بسيار خوبي به شمار مي*رود اي*کاش ما در فصل مسابقات به اين رقابت*ها مي*آمديم و يا با تيم اصلي خود در مسابقات شرکت مي*کرديم.

 

شمسايي درباره اعتراض منصوري و همچنين السد به خاطر در اختيار داشتن بازيکنانشان، خاطرنشان کرد: هيچ بازيکني با ما قرارداد ندارد، اين مسابقات هم رسمي نيست که بخواهيم از بازيکنان خود استفاده کنيم. درباره حميد احمدي هم بايد بگويم که او بازيکن تيم ملي بوده و به علت اينکه مدتي محروم بود و تمرين نمي*کرد، تصميم گرفتيم که او را به کويت بياوريم تا يک تمرين کرده باشد. به قول خود احمدي او تسويه مالي از منصوري دارد و رضايت*نامه* هم دست خودش است. او قراردادي با ما ندارد همچنين اينکه نمي*تواند در ليگ بازي کند.

 

وي افزود: با توجه به اينکه ليگ قطر هم به پايان رسيده بود، ما احمد ملاعلي را از السد آورديم تا او را تست کنيم. بازيکناني که در تيم ما حضور دارند، هيچ قراردادي با ما امضاء نکرده*اند و فقط به عنوان تمريني در اين مسابقات ما را همراهي مي*کنند. به هرحال بايد تيمي به نام دبيري با بازيکناني در اين مسابقات شرکت مي*کرد.

 

شمسايي تاکيد کرد: اين اتفاق را به فال نيک مي*گيريم و تک تک بازيکنان را از لحاظ فني مورد ارزيابي قرار مي*دهيم. چنين برد و باخت*هايي در فوتسال وجود دارد به هرحال مربيگري همين است. بازيکنان ما روزه مي*گيرند و با اين شرايط در مسابقات حاضر مي*شوند و صبح و ظهر تمرين مي*کنند. اگر ما 100 بر 3 هم مقابل القادسيه شکست مي*خورديم باز هم هدف خود را دنبال مي*کرديم که آن هم آمادگي براي حضور در ليگ برتر بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...