رفتن به مطلب

نصب مودم


SHPRK

ارسال های توصیه شده

1-برای نصب مودم در محيط ويندوز 2000 ابتدا روی آيکون My Computer کليک کنيد. اشارهگر موس را روی Control Panel منتقل و سپس دو بار کليک کنيد.

http://www.modares.ac.ir/persian/computer1/dialing/001.gif

نکته : نکته :اگر مودم شمااز نوع External است برای ادامه مراحل زير آنرا به کامپيوتر خود متصل کرده و روشن نماييد .

2-در Control Panel روی آيکون Phone And Modem Options دوبار کليک کنيد .

3-در اين مرحله صفحهPhone And Modem Options را خواهيد ديد .چنانچه مانند ما از قبل Location خود را مشخص کرده باشيد در قسمت Location اسم و کد محل خود( کشور خود ) را مشاهده می کنيد.

چنانچه از قبل Location خود را معين نکرده ايد مي توانيد با کليک بر روی گزينه New مطابق شکل تنظيمات لازم را انجام دهيد. نوع خطوط ارتباطی خود اعم از Tone يا Pulse را نيز مشخص نماييد

با کليک بر روی Apply تنظيمات شما در کامپيوتر ظبط می شود و با کليک بر روی Ok مجددا به صفحه Phone and Modems Options باز می گرديد .

4-حال جهت نصب مودم خود در صفحه Phone And Modem Options بر روی گزينه Modems کليک کرده و گزينه Add را کليک نماييد . در اين حالت شما شکل زير را مشاهده خواهيد نمود حال برای ادامه مراحل Next را کليک کنيد

5-در کادر پرسشي زير ويندوز 2000 مودم شما را با توجه به اينکه روی کدام Com Port تنظيم شده است جستجو می کند.پس از فعال شدن گزينه Next بر روی آن کليک کنيد .

http://www.modares.ac.ir/persian/computer1/dialing/006.gif

6-در صورتيکه ويندوز 2000 مودم شما را شناسايي نکرد و يا آنرا بدرستی تشخيص نداد نوع مودم خود را از ليست مودمها انتخاب کنيد در صورتيکه مودم شما در ليست موجود نبود ديسکت (و يا سي دي ) آنرا در درايو :A قرار دهيد و روي Have Disk کليک کنيد.

7-در اين مرحله پورت مورد استفاده توسط مودم را انتخاب کرده و روی گزينه Next کليک کنيد

8-در اين مرحله مودم شما با موفقيت نصب شده است بنابراين بر روی گزينه Finish کليک کنيد

9-حالا شما می توانيد از طريق صفحه Phone And Modem Options واقع در Control Panel در قسمت Modems نام مودم خود را مشاهده کنيد . با انتخاب گزينه Properties مشخصات مودم خود را ببينيد . در صورت صحيح بودن مراحل بعدی را انجام دهيد و در غير اينصورت مراحل 1 تا 9 را دوباره انجام دهيد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...