رفتن به مطلب

::: متفاوت ترین تیوپ نجات + عکس :::


بنفشه صبح

ارسال های توصیه شده

"لی سو" تیوبی طراحی کرده است که می تواند به تنهایی جان انسان های بسیاری را نجات دهد زیرا این تیوب قابلیت گسترش پذیری دارد.

 

به گزارش کام به کام به نقل از گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران: حتما با تیوب های نجات آشنا هستید که سالانه انسان های بسیاری را از مرگ نجات می دهند ولی این تیوب های دارای مشکلات مختلفی نیز هستند که باعث می شود در برخی شرایط کارایی درستی نداشته باشند از این رو نیاز به بهبود بیشتری دارد.

 

یکی از مشکلاتی که در میان تیوب های مختلف وجود دارد کم بودن فضای درون آن است به طوری که دو نفر نمی توانند با استفاده از یک تیوب ساده نجات پیدا کنند و نیاز به تیوب های بسیار زیادی برای این کار است که با طرح جدید این مشکل از بین رفته است.

 

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/11/19/2004451_568.jpg

 

"لی سو" تیوبی طراحی کرده است که می تواند به تنهایی جان انسان های بسیاری را نجات دهد زیرا این تیوب قابلیت گسترش پذیری داشته و به راحتی به اندازه های مختلف تبدیل می شود. به طوری که می توان آن را سایز یک انسان یا حتی سه انسان کرد.

 

این طرح که با نام "OC Buoy" شناخته می شود در اصل استوانه ای است که گسترش پذیر بوده و حالتی آکاردئونی دارد. تنها کافی است در شرایط اضطرار آن را باد کرده و به هر حالت و اندازه ای که می خواهید در اختیار جادثه دیدگان قرار دهید.

 

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/11/19/2004452_472.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...