رفتن به مطلب

::: خودرویی با متفاوت ترین طرح برای آینده + عکس :::


بنفشه صبح

ارسال های توصیه شده

"لودوویکو کامپانا" طراحی است که تمام نکات مورد نظر را با هم ترکیب کرده است و همه را در خودروی مفهومی خود وارد کرده است. این خودرو برای مسابقات "میشلن" سال 2014 طراحی شده است و به نظر می رسد شانس خوبی خواهد داشت.

 

به گزارش کام به کام به نقل از گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران: خودروها هر روز به سمت سادگی و البته کاربردی شدن پیش می روند از این رو عنصر سادگی برای آن ها بسیار لازم و حیاتی است. این خودروها در عین حال باید بسیار انعطاف پذیر باشند تا با شرایط به خوبی کار کنند.

 

"لودوویکو کامپانا" طراحی است که تمام نکات مورد نظر را با هم ترکیب کرده است و همه را در خودروی مفهومی خود وارد کرده است. این خودرو برای مسابقات "میشلن" سال 2014 طراحی شده است و به نظر می رسد شانس خوبی خواهد داشت.

 

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/11/20/2007943_613.jpg

 

این خودرو که برای آن نامی انتخاب نشده است تنها یک مکعب با ساختاری خاص است که بر روی یک شاسی سوار شده است اما این مکعب به خودی خود می تواند تمامی نیازهای یک خانواده یا یک شرکت را برآورده سازد.

 

بدن خودرو به حالتی طراحی شده است که شما می توانید درون آن صندلی های راحت به صورت 6 نفره یا 4 نفره به همراه میز قرار دهید که به صورت مخصوص همراه خودرو ساخته و ارائه می شود. همچنین می توانید آن را به اتاقی برای فکر و خلاقیت تبدیل کنید.

 

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/11/20/2007945_336.jpg

بدنه از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است به گونه ای که شما می توانید آن را به هر حالتی تا یا خم کنید و حتی مچاله نمایید. این اتاق که از الیاف سبک ساخته شده است به راحتی از روی شاسی جدا می شود تا وسیله ای برای باربری و حمل و نقل باشد.

 

نکته جالب این است که این خودرو می توانید جمع شده و به قطر یک تلویزیون پلاسما برسد. سپس صفحه ای لمسی روی آن نمایان می شود که به شما اجازه ارتباط با دنیای اینترنت، برقراری تماس و حتی مشاهده فیلم و کنترل خودرو را می دهد.

 

به همه امکانات باورنکردنی این خودرو باید کنترل خودکار و سیستم های اتوماتیک آن را نیز اضافه کنید تا بی نهایت داشتن این خودرو برای شما آرزو شود. این خودرو نیازمند اسپانسری قوی برای تولید شدن است البته ولکس واگن پیشنهادهایی را ارائه کرده است و خودرو با آرم این شرکت طراحی شده است.

 

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/11/20/2007944_288.jpg

 

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/11/20/2007946_729.jpg

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...