رفتن به مطلب

سریال های جدید بعد از ماه رمضان


ALI

ارسال های توصیه شده

به گزارش به نقل از http://www.combecom.com به نقل از برترينها: شاید بتوان اینطور گفت که یکی از دغدغه های اصلی تلویزیون چیدن کنداکتور اصلی برای پخش سریال ها است. آن هم با این همه فیلم و سریالی که از شبکه های فارسی زبان ماهواره پخش می شود. این روزها، سریال های «دوکش»، «خروس» و «مادرانه» از تلویزیون پخش می شود و به نظر می رسد که درست مانند تمام سریال های مناسبتی با اقبال مخاطبان روبرو شده است و برای راضی نگه داشتن مخاطبان، تلویزیون برای پخش سریال های بعدی اش باید با احتیاط بیشتری قدم بردارد. بد نیست سریال هایی که قرار است بعد از ماه رمضان از تلویزیون پخش شود را با هم مرور کنیم.

شبکه یک

 

برخلاف هر سال، شبکه یک، دو سریال برای پخش آماده کرده بود. «دودکش» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و «بچه های نسبتا بد» به کارگردانی سیروس مقدم. «دودکش» این روزها از شبکه یک پخش می شود و به نظر می رسد که سریال سیروس مقدم برای پخش بعد از ماه رمضان به روی آنتن برود اما بعد از تماس با روابط عمومی شبکه یک، مشخص شد شبکه یک، دو گزینه دارد، یکی از آنها «ماتادور» به کارگردانی فرهاد نجفی است و دیگر «بچه های نسبتا بد». هنوز پخش هیچ کدام قطعی نشده است.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184618_526.jpg

 

فرهاد نجفی کارگردان «ماتادور» در گفتگو با تماشا می گوید: «ما قصد داریم بیست تا بیست و پنج روز قبل از شروع، تبلیغات برای سریال را انجام دهیم و فکر نمی کنم الان زمان کافی برای این کار را داشته باشیم، ما قصد داریم که سریال را به مناسبت هفته ناجا مهر ماه روی آنتن ببریم. شهریور ماه فضای مناسبی برای تبلیغات این سریال است و فکر می کنم که همان مهر گزینه مناسبی برای پخش است، ضمن اینکه قرار است این سریال به طور همزمان از شبکه های ماهواره هم پخش شود.»

 

با این تفاسیر اگر دقیقه نود شبکه یک، گزینه دیگری را رو نکند، «بچه های نسبتا بد» به کارگردانی سیروس مقدم بعد از ماه رمضان به روی آنتن خواهد رفت. این سریال داستان چهار جوان را روایت می کند که با یک دزدی چندین نفر را به دردسر می اندازند. میلاد کی مرام، یوسف تیموری، اشکان خطیبی،علی طباطبایی، حمید گودری، اکرم محمدی و ... از بازیگران این سریال هستند.


شبکه دو

سریال «خروس» به کارگردانی سعید آقاجانی این روزها از شبکه دو سیما در حال پخش است، اما قرار است که بعد از ماه رمضان، سریال «داوران» به کارگردانی احمد امینی و بیژن میرباقری روی آنتن برود.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184606_563.jpg

 

سریال هفت اپیزود دو قسمتی را روایت می کند و هر کدام داستان های مجزای خودشان را دارند اما داستان اصلی اش در مورد خانواده ای است که همه قاضی و وکیل هستد و در هر قسمت درگیر یک پرونده خاص می شوند. مسعود رایگان، پریوش نظریه و ایوب آقاخانی از بازیگران اصلی این سریال هستند.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184607_134.jpg

 


شبکه سه

 

شبکه سه که سریال «مادرانه» را به کارگردانی جواد افشار برعهده دارد، قرار است بعد از ماه رمضان سریال «پژمان» را به کارگردانی سروش صحت به روی آنتن ببرد. «پژمان» قرار بود برای پخش در عید نوروز آماده شود و به روی آنتن برود اما به دلایلی به عید نرسید و «همه خانواده من» به کارگردانی داریوش فرهنگ را به روی آنتن برد.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184609_724.jpg

 

حالا «پژمان» در نوبت پخش قرار گرفته است و به طور قطعی بعد از ماه رمضان به روی آنتن خواهد رفت. داستان سریال در مورد پژمان جمشیدی ستاره سابق فوتبال است که برای چهارمینفصل متوالی موفق نشده است برای خودش یک تیم پیدا کند. به همین دلیل وارد زمانی می شودکه کمتر کسی او را در خیابان می شناسد. در واقع او دیگر آدم مشهوری نیست اما نمی تواند این واقعیت را قبول کند که دوران شهرت او به پایان رسیده است. حال او در سی و پنج سالگی تصمیم دارد یک زندگی جدید را شروع کند.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184610_123.jpg

 

سام درخشانی، شقایق دهقان، بهاره رهنما، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه خواه و پژمان جمشیدی در این سریال ایفای نقش می کنند.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184611_546.jpg

 


شبکه پنج

شبکه تهران، امسال از قافله پخش ماه رمضان عقب ماند و سریال «دروازه بهشت» به کارگردانی مهدی صباغ زاده از کنداکتور پخش حذف شد.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184616_672.jpg

 

این روزها این سریال در مرحله فیلمبرداری قرار دارد. بر اساس آخرین آمارها هشت تا ده قسمت برای پخش آماده داشتند. به گفته روابط عمومی شبکه تهران، هنوز هیچ سریال به طور قطعی برای پخش بعد از ماه رمضان قرار ندارد و هیچ گزینه ای هم وجود ندارد اما خب می توان اینطور گفت که «دروازه بهشت» یکی از گزینه های اصلی برای پخش بعد از ماه رمضان است.

 

http://www.bartarinha.ir/files/fa/news/1392/5/2/184614_530.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...