رفتن به مطلب

فال روزانه......!!!!!؟


ALI

ارسال های توصیه شده

دوستان از امروز به بعد هركسي خواست تاپيك فال روزانه همه ماه رو به نمايش بذاره تا ديگر كاربران هم استفاده لازم را ببرن.

با تشكر.

 

 

فال روزانه درhttp://www.combecom.com

 

[h=1]فال امروز شما شنبه 5 مرداد 1392

[/h]

فال روز متولدین فروردین:

تعهدات کاری که دارید ممکن است خیال استفاده از تعطیلات شما را به خیالی موهوم تبدیل کند. این فقط درباره این نیست که باید برای سروکله زدن با کارهای دشوارتان به محل کارتان برگردید یا اینکه درباره زمان دشواری که در پیش رو دارید نگران باشید؛ شما نمی خواهید امور به روال گذشته پیش بروند. بلکه می خواهید حتی اگر کمی هم که شده در راه ترقی و پیشرفت گام بردارید. فقط به این منظور که تغییر کنند. اما سعی نکنید که کارها را به زور و با عجله انجام دهید. زمان زیادی برای تان وجود خواهند داشت و می توانید در طی آن کارهایتان را با صبر و حوصله و بهتر از الان انجام دهید.

حافظ:

هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیند بر آتش تو بجز جان او سپند مباد

شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد

تعبیر:آسوده و مطمئن به انجام کاری که در نظر داری بپرداز زیرا به موفقیت بزرگی دست خواهی یافت. از طعنه ی سرزنش کنندگان و کینه ی دشمنان به زودی خلاص خواهی شد.

فال روز متولدین اردیبهشت:

ممکن است امروز میان کارهای تکراری تان یک وقفه غیر قابل پیش بینی پیش بیاید که شما را تا حدودی دلسرد کند. اما می تواند معنی نشاط آوری به زندگی و کار خسته کننده و ملال آور شما دهد؛ پس از این فرصت استفاده کنید؛ احتمالا برای تصمیم گیری زمان سختی خواهد بود، چون که نمی دانید راه جدیدی در زندگی تان انتخاب کنید یا اینکه یک برنامه ساده از فعالیت های معمولی برای خود انتخاب کنید. زیاد نگران این نباشید که باید چه کاری بکنید؛ اجازه دهید قلب تان شما را در طول روز در تصمیم گیری هایتان راهنمایی کند.

حافظ:

ملول از همرهان بودن طریق کاردانی نیست بکش دشواری منزل به یاد عهد آسانی

خیال چنبر زلفش فریبت می*دهد حافظ نگر تا حلقه اقبال ناممکن نجنبانی

تعبیر:فرصت ها و لحظات زندگی را مفت و مسلم از دست نده تا پشیمان و نادم نشوی. در روزگار راحتی و آسایش به فکر آینده و دوران سختی باش و عاقبت اندیشی کن. دیده ای حقیقت بین و آگاه لازم است تا ناگهان دچار لغزش و اشتباه نشوی.

فال روز متولدین خرداد:

این حق شماست که امروز فکر کنید و ببینید چه چیزی مهمتر است -بیان کردن استقلال و آزادی تان یا اینکه زیر فشار اختیارات و تعهدات خود خم شوید و بخواهید وظایف بیشتری را بر عهده بگیرید. این کار ممکن است موجب شود که از وظایفی که در خانه دارید غافل شوید. اما هر چرا انتخاب کنید، نتیجه دقیقا آن چیزی نمی شود که شما انتظارش را دارید. در نهایت، انجام دادن آنچه که باعث شود درک و دانش شما افزایش یابد بسیار مهمتر از این است که وظایف خود را رها کنید. در تعطیلات وقت آن را پیدا می کنید که تعهدات خود را انجام دهید.

حافظ:

هر چند بردی آبم روی از درت نتابم جور از حبیب خوشتر کز مدعی رعایت

عشقت رسد به فریاد ار خود به سان حافظ قرآن ز بر بخوانی در چارده روایت

تعبیر:در زندگی آنچنان که شایسته تو است به مقامی نرسیده ای و از بی چشم و رویی ناکسان در عذابی. هدف و مقصود از تو دور نیست به شرط آنکه صداقت و درستی را رها نکنی و به لطف خداوند و هنر و علم خود ایمان داشته باشی. سرگردانی و هراس و نا امیدی را از خود دور بگردان که در غیر اینصورت به بن بست خواهی رسید.

فال روز متولدین تیر:

بعضی از متولدین این ماه در جستجو برای یافتن عزیزانی به نتیجه رسیده و به شادی و شعف فراوانی میرسند. عده ای نیز بخاطر بعضی یکدندگی ها عزیزی را گم می کنند و بهمین جهت توصیه میشود آن دسته که اسیر یکدندگی و لجاجت هستند کمی آرام باشند.

حافظ:

وفاداری و حق گویی نه کار هر کسی باشد غلام آصف ثانی جلال الحق و الدینم

رموز مستی و رندی ز من بشنو نه از واعظ که با جام و قدح هر دم ندیم ماه و پروینم

تعبیر:افکار و اندیشه های بلند و متعالی داری. با سعی و تلاش، مقصود شما حاصل می شود. اراده ی محکم و ایمان راسخ، بهترین یار و یاور تو است. سعی کن جاه طلبی را از آرزوها و اندیشه های خود دور کنی.

فال روز متولدین مرداد:

امروز ترکیب بندی ستاره ها شما را بسیار محتاط خواهند کرد. خصوصاً اگر مشغول کارهای مربوط به خانه هستید. مایلید که کارهای روزمره و سخت را از سرراهتان بردارید پس وقت تلف نکرده و دیگر راجع به آنها فکر نمی کنید. به طریقی امروز شخص مورد علاقه تان را بیشتر ا ز همیشه از نظر روحی و معنوی حمایت می کنید و هر کاری که لازم باشد می کنید تا او احساس بهتری از خود داشته باشد.

حافظ:

پنهان ز حاسدان به خودم خوان که منعمان خیر نهان برای رضای خدا کنند

حافظ دوام وصل میسر نمی*شود شاهان کم التفات به حال گدا کنند

تعبیر:به دوستان ریاکار و ظاهر الصلاح متکی نباش. هرچه می خواهی از خدا بخواه. دشمنان و حسودان را بشناس و همه ی جوانب کار را بسنج. پس از کسب اطمینان، شروع به کار کن.

فال روز متولدین شهریور:

مسئولیت هایتان اکنون پیچیده شده است. به خاطر اینکه شما در قبال چندین نفر مسئول هستید- و حتی ممکن است وعده و تعهد شما با همدیگر در تضاد باشند-. الان زمان این است که با توانایی و شایستگی که دارید اوضاع پیچیده و درهم ریخته را کمی سر و سامان دهید. بدیهی است، با این اوضاع شما نمی توانید هیچ کاری انجام دهید، استعدادها و امکانات تان را آشکار کنید و بگذارید دیگران بفهمند شما چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری را نمی توانید. مطمئن باشید دیگران از این صداقت شما قدردانی خواهند کرد.

حافظ:

آه و فریاد که از چشم حسود مه چرخ در لحد ماه کمان ابروی من منزل کرد

نزدی شاه رخ و فوت شد امکان حافظ چه کنم بازی ایام مرا غافل کرد

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری دچار مشکل و نا امیدی شده ای. یأس و حرمان انسان را از ادامه ی راه باز می دارد و بهتر است راه های دیگر را هم امتحان کنی. با صبر و حوصله و ایمان می توانی کوه مشکلات را از پیش پای خود برداری. مشورت با صاحبنظران را فراموش نکن. به تنهایی از عهده ی حل مشکلات بر نمی آیی.

فال روز متولدین مهر:

ممکن است امروز کسی از اطرافیان تان کاری فوق العاده شگفت انگیز انجام دهد که شما را شوکه کند. ابراز وجود دیگران می تواند بسیار خارج از موضوع باشد که شما حتی ندانید چگونه باید به آن فکر کنید. به جای اینکه حرف هایی را بزنید که بعدها از گفتن شان پشیمان شوید، بهتر است فعلا از واکنش نشان دادن درباره احساسات تان خودداری کنید. اجازه بدهید دیگران بفهمند شما تا بحال احتیاط می کردید، و نیاز به زمان دارید که قبل از اینکه بتوانید پاسخ گوی مسئله ای باشید باید آن را به خوبی بررسی کنید.

حافظ:

روی زرد است و آه دردآلود عاشقان را دوای رنجوری

بگذر از نام و ننگ خود حافظ ساغر می*طلب که مخموری

تعبیر:با تظاهر و ریا نمی توان به جایی رسید. در هر کاری صداقت لازمه ی کار است. بهتر است اول نقائص خود را برطرف سازی و سپس محکم و استوار به دنبال هدف خود بروی. جوانب کار را بسنج و به خود مغرور نباش تا اشتباهی از تو سر نزند.

فال روز متولدین آبان:

همسرتان کمی عجیب است وباید علت آنرا حدس بزنید.شاید برنامه ها در لحظه آخر تغییر کند.سعی کنید انعطاف پذیر باشید واگر نه خودتان را ناراحت می کنید.امروز همه چی به انتخاب خودتان بستگی دارد اما دوست دارید کارها مرتب و منظم انجام شوند.تنها نگرانی این است که در آینده چطور از این فرصت بدست آمده استفاده کنید.حاضر شدن در لحظات آخر شما را کمی نگران می کند.

حافظ :

به صورت از نظر ما اگر چه محجوب است همیشه در نظر خاطر مرفه ماست

اگر به سالی حافظ دری زند بگشای که سال*هاست که مشتاق روی چون مه ماست

تعبیر:گرفتار غم و اندوهی و از آن به سادگی رها نخواهی شد. امیدوار باش. سعی و کوشش کن. سهل انگاری را رها کن. این گره به دست خودت باز می شود.

فال روز متولدین آذر:

در جنگی که پیش رو دارید میان آنچه که دوست دارید انجام دهید و آن کاری که بایدانجام دهید، استقلال و بی نیازی به دیگران بر مسئولیت هایتان پیروز خواهد شد. اما این یک راه حل طولانی مدت نیست؛ این فقط واکنشی موقتی است در برابر اتفاقات اخیر؛ تصمیم ناخودآگاه و ناگهانی شما ممکن است آنقدر دیگری را ناراحت کند که او مانع برنامهها و پیشرفت های آینده شما شود. از این جنگ عقب نشینی نکنید که فقط کارها را دشوارتر و پیچیده تر خواهد کرد. اگر برای زمان طولانی تری بتوانید از مواجهه مستقیم با او خودداری کنید موفق تر خواهید بود. کمی فاصله گرفتن از این موقعیت به شما توانایی و نیروی جدیدی می دهد که بتوانید چشم اندازی جدید به زندگی داشته باشید.

حافظ:

زهد من با تو چه سنجد که به یغمای دلم مست و آشفته به خلوتگه راز آمده*ای

گفت حافظ دگرت خرقه شراب آلوده*ست مگر از مذهب این طایفه بازآمده*ای

تعبیر:از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باش و چشم بصیرت داشته باش و سره را از ناسره تشخیص بده. همه ی عوامل برای اینکه به مقصود برسی فراهم است. شک و تردید را از خود دور کن و تصمیمی جدی بگیر.

فال روز متولدین دی:

شما ممکن است وظایف و تعهدات مالی ای داشته باشید که باید آنها را همین حالا انجام دهید، اما هنوز قطعه هایی از پازل مشکل شما گمشده هستند. تا زمانی که بتوانید همه اطلاعات مورد نیاز را برای سازماندهی وضعیت خود را گردآوری کنید، خیلی سخت است که بخواهید موقعیت اخیر را اداره کنید با این وجود، شما نمی توانید همین طور دست روی دست بگذارید و هیچ کاری انجام ندهید. براساس اطلاعاتی که تا کنون داشته اید تصمیم بگیرید. می توانید وقتی که همه حقایق را کشف کردید، آن را اصلاح کنید.

حافظ :

بخواه جام صبوحی به یاد آصف عهد وزیر ملک سلیمان عماد دین محمود

بود که مجلس حافظ به یمن تربیتش هر آن چه می*طلبد جمله باشدش موجود

تعبیر:به آرزوی خود می رسی. دنیا بر وفق مرادت می شود. هرچه بخواهی بدست خواهی آورد. خداوند را شاکر باش تا نعمات خود را بر تو ارزانی دارد.

فال روز متولدین بهمن:

پیش آمدن مسائل مختلف چون نامزدی، شروع عشق، ازدواج در زندگی نود درصد از مجردین این ماه، در حقیقت این گروه مرتب با رویدادهای پرهیجان روبرو هستند و درضمن اکثریت آنها با نتایج خوبی نیز همراه خواهند شد. در زمینه کاری و شغلی برای بعضی از متولدین این ماه موقعیت های خوب بوجود آمده و یا با پیشنهادات تازه روبرو میشوند و یا خود تصمیم به شروع یک کار مستقل میگیرند که در هر حال سازنده و مثبت خواهد بود .

حافظ:

فرصت شمر طریقه رندی که این نشان چون راه گنج بر همه کس آشکاره نیست

نگرفت در تو گریه حافظ به هیچ رو حیران آن دلم که کم از سنگ خاره نیست

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

فال روز متولدین اسفند:

احتیاج دارید که منزل بمانید و زیاد در اجتماع ظاهر نشوید. در هر صورت، اخیراً زیاد در بیرون از خانه بوده اید. لازم است که انرژی تان را برای جشن ها و مهمانی ها نگهدارید و یک روز آرام شما را تازه نفس می کند.نزدیکان شما بیشتر از همیشه نسبت به شما احساساتی هستند وتصمیم دارند تغییراتی ایجاد کنند. به خاطر خدا به حرفهای آنها گوش کنید! می بینید که منطقی صحبت می کنند.

حافظ :

از برای شرف به نوک مژه خاک راه تو رفتنم هوس است

همچو حافظ به رغم مدعیان شعر رندانه گفتنم هوس است

تعبیر:به آرزوی خود خواهی رسید اگر چه کمی مشکل و سخت خواهد بود. اگر مراقب نباشی تمامی نقشه هایت نقش بر آب می شود بنابراین با احتیاط همه ی جوانب

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 180
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دوستان از امروز به بعد هركسي خواست تاپيك فال روزانه بزنه بياد و در اين تاپيك به نمايش بذاره

با تشكر.

 

 

فال روزانه درwww.combecom.com

 

فال امروز شما شنبه 5 مرداد 1392

 

فال روز متولدین فروردین:

تعهدات کاری که دارید ممکن است خیال استفاده از تعطیلات شما را به خیالی موهوم تبدیل کند. این فقط درباره این نیست که باید برای سروکله زدن با کارهای دشوارتان به محل کارتان برگردید یا اینکه درباره زمان دشواری که در پیش رو دارید نگران باشید؛ شما نمی خواهید امور به روال گذشته پیش بروند. بلکه می خواهید حتی اگر کمی هم که شده در راه ترقی و پیشرفت گام بردارید. فقط به این منظور که تغییر کنند. اما سعی نکنید که کارها را به زور و با عجله انجام دهید. زمان زیادی برای تان وجود خواهند داشت و می توانید در طی آن کارهایتان را با صبر و حوصله و بهتر از الان انجام دهید.

حافظ:

هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیند بر آتش تو بجز جان او سپند مباد

شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد

تعبیر:آسوده و مطمئن به انجام کاری که در نظر داری بپرداز زیرا به موفقیت بزرگی دست خواهی یافت. از طعنه ی سرزنش کنندگان و کینه ی دشمنان به زودی خلاص خواهی شد.

فال روز متولدین اردیبهشت:

ممکن است امروز میان کارهای تکراری تان یک وقفه غیر قابل پیش بینی پیش بیاید که شما را تا حدودی دلسرد کند. اما می تواند معنی نشاط آوری به زندگی و کار خسته کننده و ملال آور شما دهد؛ پس از این فرصت استفاده کنید؛ احتمالا برای تصمیم گیری زمان سختی خواهد بود، چون که نمی دانید راه جدیدی در زندگی تان انتخاب کنید یا اینکه یک برنامه ساده از فعالیت های معمولی برای خود انتخاب کنید. زیاد نگران این نباشید که باید چه کاری بکنید؛ اجازه دهید قلب تان شما را در طول روز در تصمیم گیری هایتان راهنمایی کند.

حافظ:

ملول از همرهان بودن طریق کاردانی نیست بکش دشواری منزل به یاد عهد آسانی

خیال چنبر زلفش فریبت می*دهد حافظ نگر تا حلقه اقبال ناممکن نجنبانی

تعبیر:فرصت ها و لحظات زندگی را مفت و مسلم از دست نده تا پشیمان و نادم نشوی. در روزگار راحتی و آسایش به فکر آینده و دوران سختی باش و عاقبت اندیشی کن. دیده ای حقیقت بین و آگاه لازم است تا ناگهان دچار لغزش و اشتباه نشوی.

فال روز متولدین خرداد:

این حق شماست که امروز فکر کنید و ببینید چه چیزی مهمتر است -بیان کردن استقلال و آزادی تان یا اینکه زیر فشار اختیارات و تعهدات خود خم شوید و بخواهید وظایف بیشتری را بر عهده بگیرید. این کار ممکن است موجب شود که از وظایفی که در خانه دارید غافل شوید. اما هر چرا انتخاب کنید، نتیجه دقیقا آن چیزی نمی شود که شما انتظارش را دارید. در نهایت، انجام دادن آنچه که باعث شود درک و دانش شما افزایش یابد بسیار مهمتر از این است که وظایف خود را رها کنید. در تعطیلات وقت آن را پیدا می کنید که تعهدات خود را انجام دهید.

حافظ:

هر چند بردی آبم روی از درت نتابم جور از حبیب خوشتر کز مدعی رعایت

عشقت رسد به فریاد ار خود به سان حافظ قرآن ز بر بخوانی در چارده روایت

تعبیر:در زندگی آنچنان که شایسته تو است به مقامی نرسیده ای و از بی چشم و رویی ناکسان در عذابی. هدف و مقصود از تو دور نیست به شرط آنکه صداقت و درستی را رها نکنی و به لطف خداوند و هنر و علم خود ایمان داشته باشی. سرگردانی و هراس و نا امیدی را از خود دور بگردان که در غیر اینصورت به بن بست خواهی رسید.

فال روز متولدین تیر:

بعضی از متولدین این ماه در جستجو برای یافتن عزیزانی به نتیجه رسیده و به شادی و شعف فراوانی میرسند. عده ای نیز بخاطر بعضی یکدندگی ها عزیزی را گم می کنند و بهمین جهت توصیه میشود آن دسته که اسیر یکدندگی و لجاجت هستند کمی آرام باشند.

حافظ:

وفاداری و حق گویی نه کار هر کسی باشد غلام آصف ثانی جلال الحق و الدینم

رموز مستی و رندی ز من بشنو نه از واعظ که با جام و قدح هر دم ندیم ماه و پروینم

تعبیر:افکار و اندیشه های بلند و متعالی داری. با سعی و تلاش، مقصود شما حاصل می شود. اراده ی محکم و ایمان راسخ، بهترین یار و یاور تو است. سعی کن جاه طلبی را از آرزوها و اندیشه های خود دور کنی.

فال روز متولدین مرداد:

امروز ترکیب بندی ستاره ها شما را بسیار محتاط خواهند کرد. خصوصاً اگر مشغول کارهای مربوط به خانه هستید. مایلید که کارهای روزمره و سخت را از سرراهتان بردارید پس وقت تلف نکرده و دیگر راجع به آنها فکر نمی کنید. به طریقی امروز شخص مورد علاقه تان را بیشتر ا ز همیشه از نظر روحی و معنوی حمایت می کنید و هر کاری که لازم باشد می کنید تا او احساس بهتری از خود داشته باشد.

حافظ:

پنهان ز حاسدان به خودم خوان که منعمان خیر نهان برای رضای خدا کنند

حافظ دوام وصل میسر نمی*شود شاهان کم التفات به حال گدا کنند

تعبیر:به دوستان ریاکار و ظاهر الصلاح متکی نباش. هرچه می خواهی از خدا بخواه. دشمنان و حسودان را بشناس و همه ی جوانب کار را بسنج. پس از کسب اطمینان، شروع به کار کن.

فال روز متولدین شهریور:

مسئولیت هایتان اکنون پیچیده شده است. به خاطر اینکه شما در قبال چندین نفر مسئول هستید- و حتی ممکن است وعده و تعهد شما با همدیگر در تضاد باشند-. الان زمان این است که با توانایی و شایستگی که دارید اوضاع پیچیده و درهم ریخته را کمی سر و سامان دهید. بدیهی است، با این اوضاع شما نمی توانید هیچ کاری انجام دهید، استعدادها و امکانات تان را آشکار کنید و بگذارید دیگران بفهمند شما چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری را نمی توانید. مطمئن باشید دیگران از این صداقت شما قدردانی خواهند کرد.

حافظ:

آه و فریاد که از چشم حسود مه چرخ در لحد ماه کمان ابروی من منزل کرد

نزدی شاه رخ و فوت شد امکان حافظ چه کنم بازی ایام مرا غافل کرد

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری دچار مشکل و نا امیدی شده ای. یأس و حرمان انسان را از ادامه ی راه باز می دارد و بهتر است راه های دیگر را هم امتحان کنی. با صبر و حوصله و ایمان می توانی کوه مشکلات را از پیش پای خود برداری. مشورت با صاحبنظران را فراموش نکن. به تنهایی از عهده ی حل مشکلات بر نمی آیی.

فال روز متولدین مهر:

ممکن است امروز کسی از اطرافیان تان کاری فوق العاده شگفت انگیز انجام دهد که شما را شوکه کند. ابراز وجود دیگران می تواند بسیار خارج از موضوع باشد که شما حتی ندانید چگونه باید به آن فکر کنید. به جای اینکه حرف هایی را بزنید که بعدها از گفتن شان پشیمان شوید، بهتر است فعلا از واکنش نشان دادن درباره احساسات تان خودداری کنید. اجازه بدهید دیگران بفهمند شما تا بحال احتیاط می کردید، و نیاز به زمان دارید که قبل از اینکه بتوانید پاسخ گوی مسئله ای باشید باید آن را به خوبی بررسی کنید.

حافظ:

روی زرد است و آه دردآلود عاشقان را دوای رنجوری

بگذر از نام و ننگ خود حافظ ساغر می*طلب که مخموری

تعبیر:با تظاهر و ریا نمی توان به جایی رسید. در هر کاری صداقت لازمه ی کار است. بهتر است اول نقائص خود را برطرف سازی و سپس محکم و استوار به دنبال هدف خود بروی. جوانب کار را بسنج و به خود مغرور نباش تا اشتباهی از تو سر نزند.

فال روز متولدین آبان:

همسرتان کمی عجیب است وباید علت آنرا حدس بزنید.شاید برنامه ها در لحظه آخر تغییر کند.سعی کنید انعطاف پذیر باشید واگر نه خودتان را ناراحت می کنید.امروز همه چی به انتخاب خودتان بستگی دارد اما دوست دارید کارها مرتب و منظم انجام شوند.تنها نگرانی این است که در آینده چطور از این فرصت بدست آمده استفاده کنید.حاضر شدن در لحظات آخر شما را کمی نگران می کند.

حافظ :

به صورت از نظر ما اگر چه محجوب است همیشه در نظر خاطر مرفه ماست

اگر به سالی حافظ دری زند بگشای که سال*هاست که مشتاق روی چون مه ماست

تعبیر:گرفتار غم و اندوهی و از آن به سادگی رها نخواهی شد. امیدوار باش. سعی و کوشش کن. سهل انگاری را رها کن. این گره به دست خودت باز می شود.

فال روز متولدین آذر:

در جنگی که پیش رو دارید میان آنچه که دوست دارید انجام دهید و آن کاری که بایدانجام دهید، استقلال و بی نیازی به دیگران بر مسئولیت هایتان پیروز خواهد شد. اما این یک راه حل طولانی مدت نیست؛ این فقط واکنشی موقتی است در برابر اتفاقات اخیر؛ تصمیم ناخودآگاه و ناگهانی شما ممکن است آنقدر دیگری را ناراحت کند که او مانع برنامهها و پیشرفت های آینده شما شود. از این جنگ عقب نشینی نکنید که فقط کارها را دشوارتر و پیچیده تر خواهد کرد. اگر برای زمان طولانی تری بتوانید از مواجهه مستقیم با او خودداری کنید موفق تر خواهید بود. کمی فاصله گرفتن از این موقعیت به شما توانایی و نیروی جدیدی می دهد که بتوانید چشم اندازی جدید به زندگی داشته باشید.

حافظ:

زهد من با تو چه سنجد که به یغمای دلم مست و آشفته به خلوتگه راز آمده*ای

گفت حافظ دگرت خرقه شراب آلوده*ست مگر از مذهب این طایفه بازآمده*ای

تعبیر:از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باش و چشم بصیرت داشته باش و سره را از ناسره تشخیص بده. همه ی عوامل برای اینکه به مقصود برسی فراهم است. شک و تردید را از خود دور کن و تصمیمی جدی بگیر.

فال روز متولدین دی:

شما ممکن است وظایف و تعهدات مالی ای داشته باشید که باید آنها را همین حالا انجام دهید، اما هنوز قطعه هایی از پازل مشکل شما گمشده هستند. تا زمانی که بتوانید همه اطلاعات مورد نیاز را برای سازماندهی وضعیت خود را گردآوری کنید، خیلی سخت است که بخواهید موقعیت اخیر را اداره کنید با این وجود، شما نمی توانید همین طور دست روی دست بگذارید و هیچ کاری انجام ندهید. براساس اطلاعاتی که تا کنون داشته اید تصمیم بگیرید. می توانید وقتی که همه حقایق را کشف کردید، آن را اصلاح کنید.

حافظ :

بخواه جام صبوحی به یاد آصف عهد وزیر ملک سلیمان عماد دین محمود

بود که مجلس حافظ به یمن تربیتش هر آن چه می*طلبد جمله باشدش موجود

تعبیر:به آرزوی خود می رسی. دنیا بر وفق مرادت می شود. هرچه بخواهی بدست خواهی آورد. خداوند را شاکر باش تا نعمات خود را بر تو ارزانی دارد.

فال روز متولدین بهمن:

پیش آمدن مسائل مختلف چون نامزدی، شروع عشق، ازدواج در زندگی نود درصد از مجردین این ماه، در حقیقت این گروه مرتب با رویدادهای پرهیجان روبرو هستند و درضمن اکثریت آنها با نتایج خوبی نیز همراه خواهند شد. در زمینه کاری و شغلی برای بعضی از متولدین این ماه موقعیت های خوب بوجود آمده و یا با پیشنهادات تازه روبرو میشوند و یا خود تصمیم به شروع یک کار مستقل میگیرند که در هر حال سازنده و مثبت خواهد بود .

حافظ:

فرصت شمر طریقه رندی که این نشان چون راه گنج بر همه کس آشکاره نیست

نگرفت در تو گریه حافظ به هیچ رو حیران آن دلم که کم از سنگ خاره نیست

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

فال روز متولدین اسفند:

احتیاج دارید که منزل بمانید و زیاد در اجتماع ظاهر نشوید. در هر صورت، اخیراً زیاد در بیرون از خانه بوده اید. لازم است که انرژی تان را برای جشن ها و مهمانی ها نگهدارید و یک روز آرام شما را تازه نفس می کند.نزدیکان شما بیشتر از همیشه نسبت به شما احساساتی هستند وتصمیم دارند تغییراتی ایجاد کنند. به خاطر خدا به حرفهای آنها گوش کنید! می بینید که منطقی صحبت می کنند.

حافظ :

از برای شرف به نوک مژه خاک راه تو رفتنم هوس است

همچو حافظ به رغم مدعیان شعر رندانه گفتنم هوس است

تعبیر:به آرزوی خود خواهی رسید اگر چه کمی مشکل و سخت خواهد بود. اگر مراقب نباشی تمامی نقشه هایت نقش بر آب می شود بنابراین با احتیاط همه ی جوانب

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روز متولدین تیر:

بعضی از متولدین این ماه در جستجو برای یافتن عزیزانی به نتیجه رسیده و به شادی و شعف فراوانی میرسند. عده ای نیز بخاطر بعضی یکدندگی ها عزیزی را گم می کنند و بهمین جهت توصیه میشود آن دسته که اسیر یکدندگی و لجاجت هستند کمی آرام باشند.

حافظ:

وفاداری و حق گویی نه کار هر کسی باشد غلام آصف ثانی جلال الحق و الدینم

رموز مستی و رندی ز من بشنو نه از واعظ که با جام و قدح هر دم ندیم ماه و پروینم

تعبیر:افکار و اندیشه های بلند و متعالی داری. با سعی و تلاش، مقصود شما حاصل می شود. اراده ی محکم و ایمان راسخ، بهترین یار و یاور تو است. سعی کن جاه طلبی را از آرزوها و اندیشه های خود دور کنی.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • بنیان گذار

فال روز متولدین آبان:

همسرتان کمی عجیب است وباید علت آنرا حدس بزنید.شاید برنامه ها در لحظه آخر تغییر کند.سعی کنید انعطاف پذیر باشید واگر نه خودتان را ناراحت می کنید.امروز همه چی به انتخاب خودتان بستگی دارد اما دوست دارید کارها مرتب و منظم انجام شوند.تنها نگرانی این است که در آینده چطور از این فرصت بدست آمده استفاده کنید.حاضر شدن در لحظات آخر شما را کمی نگران می کند.

حافظ :

به صورت از نظر ما اگر چه محجوب است همیشه در نظر خاطر مرفه ماست

اگر به سالی حافظ دری زند بگشای که سال*هاست که مشتاق روی چون مه ماست

تعبیر:گرفتار غم و اندوهی و از آن به سادگی رها نخواهی شد. امیدوار باش. سعی و کوشش کن. سهل انگاری را رها کن. این گره به دست خودت باز می شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بجان بهروز تیکه اولش درسته ها

فال روز متولدین دی:

شما ممکن است وظایف و تعهدات مالی ای داشته باشید که باید آنها را همین حالا انجام دهید، اما هنوز قطعه هایی از پازل مشکل شما گمشده هستند. تا زمانی که بتوانید همه اطلاعات مورد نیاز را برای سازماندهی وضعیت خود را گردآوری کنید، خیلی سخت است که بخواهید موقعیت اخیر را اداره کنید با این وجود، شما نمی توانید همین طور دست روی دست بگذارید و هیچ کاری انجام ندهید. براساس اطلاعاتی که تا کنون داشته اید تصمیم بگیرید. می توانید وقتی که همه حقایق را کشف کردید، آن را اصلاح کنید.

حافظ :

بخواه جام صبوحی به یاد آصف عهد وزیر ملک سلیمان عماد دین محمود

بود که مجلس حافظ به یمن تربیتش هر آن چه می*طلبد جمله باشدش موجود

تعبیر:به آرزوی خود می رسی. دنیا بر وفق مرادت می شود. هرچه بخواهی بدست خواهی آورد. خداوند را شاکر باش تا نعمات خود را بر تو ارزانی دارد.

 

خدا از دهنت بشنوه حافظ تو که هی میگی یه روز خوب میاد پس کی میاد

وقت مرگمون:30:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[TABLE]

[TR]

[TD]

فال امروز فال فردا فال پس فردا

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

[TABLE=width: 0]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA] [TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 2, align: center]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center] فال دو شنبه هفتم مرداد ماه سال 1392[/TD]

[TD=align: center] [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD]

نام ماه

[/TD]

[TD=width: 12%]

سمبل ماه

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

از فرصت ها استفاده كنيد. امروز ارتباط با ديگران اهميت زيادي دارد. سعي كنيد در برخورد با ديگران صبور و مهربان باشيد.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

فروردين

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/farvardin.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

احساس نسبتاً عجیبی نسبت به موفقیت تان دارید . احساس می کنید لیاقت آن را ندارید باور کنید که دارید . روابط اجتماعی تان کمتر شده است . بنابراین سعی کنید زیاده روی نکنید و تنها به این موقعیت فکر نکنید .

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

ارديبهشت

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/ordibehesht.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

كمتر به خودتان سخت مي گيريد و در نتيجه اعتماد به نفس بيشتري هم به دست مي آوريد. شايد بتوانيد با سرعت نور مشكلات را حل كنيد حتي اگر براي مدتي زندگي را برايتان سخت كرده باشند، زماني كه انها را حل كرديد به اين فكر مي كنيد كه چرا زودتر آنها را حل نكرده ايد. شايد به اين خاطر كه كارهاي زيادي داشته ايد كه انجام دهيد. اين طور نيست؟

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

خرداد

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/khordad.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

موقعیت تان را مشخص کرده اید اما یک نفر هم چنان ناراضی است.فضا تحت فشار بیشتری قرار دارد.اما نباید اجازه دهید این موضوع بیش ازحد افزایش یابد.خیلی ها دوست دارند که بیشتر اوضاع را خراب کنند.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

تير

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/tir.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

اگر امروز سركار رفته ايد، همكارانتان با خرسندي به شما كمك كرده و شما را همراهي خواهند كرد. شما نيز مايليد تا آن جا كه مي توانيد آنها را ياري كنيد. ممكن است اخبار خوشي راجع به بالا رفتن ميزان حقوق خود بشنويد و يا فردي تلاش هاي سخت شما را در نظر گرفته و انعام يا تسهيلاتي را به شما بدهد. در رابطه با اوراق كاري، مرتب كردن و يا فايل كردن اوراق روي ميزتان بسيار كمك مي كند كه اين زمان را بهتر بگذرانيد و بعد از اين كار احساس بهتري خواهيد داشت.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

مرداد

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/mordad.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

اگر فرزندی دارید از معاشرت با آنها لذت می برید.آنها شما را سرگرم می کنند اما حوصله تان را سر نمی برند.بهترین کار این است که آنها را ببرید بیرون تا جنب و جوش کنند و انرژی شان را مصرف کنند.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

شهريور

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/shahrivar.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

امروز از این که پر کار و مشغول باشید لذت خواهید برد مگر این که دلتان نخواهد خیلی از محیط خانه دور شوید.پس شروع به گردگیری در خانه کنید و یا خود را در آشپزخانه مشغول کنید.امروز شانس این را دارید که با کسانی که دوست شان دارید راجع ب گذشته ویا هر چیز دیگری که آنها می خواهند صحبت کنید.یادآوری می کنم.شما می توانید برای آنها همدمی باشید که با شما دردل می کنند و خود را خالی کنند،پس آماده باشید.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

مهر

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/mehr.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

مدت هاست که تصمیم دارید چندین کار اداری را انجام دهید اما وقت نکرده اید.نمی خواهم تفریح تان را خراب کنم اما به این فکر کنید که بعد از اینکه تمام کارها انجام شود چه قدر احساس راحتی می کنید.آن قدرها هم که فکر می کنید سخت نیست زیرا امروز می توانید به راحتی تمام کارهای سخت را انجام دهید.تنها چیزی که لازم است کمی نظم و ترتیب درا کارها ست.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

آبان

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/aban.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

امروز فرصت استراحت كردن داريد بعد از آنهمه انرژي كه ديروز مصرف كرديد. البته برايتان مهم است كه زندگي خود را به جلو ببريد ولي شما ارزش توقف و نگاهي به عقب انداختن و يا حتي براي مدتي به حركت ايستادن و كاري نكردن را مي دانيد. اگر موفق شويد كه اين كار را انجام دهيد نيروي شروع آنچه در پيش است را خواهيد داشت. زياد استراحت بكنيد و تلفنها را قطع كنيد اگر آرامش كامل مي خواهيد.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

آذر

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/azar.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

امروز در رويا به سر مي بريد اما به هنگام رانندگي يا استفاده از دستگاه هاي خطرناك مراقب خودتان باشيد. اگر مراقب كارتان نباشيد احتمال تصادف زياد است.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

دي

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/dey.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

امروز انگیزه های دیگران را به خوبی درک می کنید و علت رفتارهایشان را می فهمید . می توانید عمق مطالب را ببینید و این موضوع دیدگاه جالبی را به شما می دهد.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

بهمن

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/bahman.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

شما ممکن است درک کرده باشید که یکی از همکاران می تواند محرم راز مهمی شود. شما بطور بخصوصی پذیرای نفوذها و ایده های جدید هستید واین شخص به نظر می رسد مشتاق است تا چشمان شما را به دورنمای جدیدی باز کند.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

اسفند

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/esfand.jpg

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[TABLE=class: cms_table]

[TR]

[TD=width: 75%, bgcolor: #DBE9FA, align: right]

وقعیت تان را مشخص کرده اید اما یک نفر هم چنان ناراضی است.فضا تحت فشار بیشتری قرار دارد.اما نباید اجازه دهید این موضوع بیش ازحد افزایش یابد.خیلی ها دوست دارند که بیشتر اوضاع را خراب کنند.

[/TD]

[TD=width: 12%, bgcolor: #FFBA00]

تير

[/TD]

[TD=width: 12%]

http://www.niksalehi.com/talebini/images/tir.jpg

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه ۸ مرداد ۱۳۹۲

 

فال روزانه ۸ مرداد

http://www.mihanfal.ir/wp-content/uploads/2012/05/fal-rozaneh1.jpg

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فروردین: در حال حاضر ممکن است شما دوست داشته باشید نظرات خود در مورد عشق و دوست داشتن را با دیگران در میان بگذارید. اما با این کار ممکن است بین چیزهایی که می*خواهید داشته باشید و چیزهایی که می*دانید درست است مغایرت ایجاد شود. با فرد دوست داشتنی*ای که می*تواند شما را راهنمایی کند تا متوجه برخی از نظریه*های نادرستتان بشوید رابطه دوستی برقرار کنید. در نهایت چیزهایی که امروز یاد می*گیرید می*تواند بهتان کمک کند بدون اینکه به رابطه دوستانه*تان آسیبی بزنید، استقلال خود را حفظ کنید.

 

اردیبهشت: زمانی که شما تسلیم خواسته و توقعات دوستان و افراد خانواده*تان می*شوید، خیلی سخت است که خودتان باشید. اما برداشتهای شما از اتفاقاتی که روی داده است می*تواند کمی غیرقابل قبول باشد. این برداشتها می*تواند در مورد قضاوتهای فرد دیگری که مسبب نگرانی*های شما است باشد؛ و یا می*تواند در مورد برخی از عقاید مشکل*ساز شما باشد. فکر نکنید که که از تمام خواسته*های دیگران اطلاع دارید. قبل از اینکه هر نتیجه اشتباهی بگیرید از خودشان بپرسید.

 

خرداد: امروز ممکن است کمی به هم ریخته به نظر برسید و احساس کنید که هیچ کاری نمی*توانید انجام دهید. با همه این احوال وقتی یکی از دوستان صمیمی*تان شما را به یک گپ دوستانه دعوت می*کند همه چیز عوض می*شود. اگر شما به عدم تمرکز خود اعتراف کنید، مطمئناً این کار خیلی به نفعتان خواهد بود. اگر شما شروع به صحبت کردن در مورد شکستهایتان کنید، کارهایی که باید دفعه بعد انجام دهید برایتان خیلی واضح*تر خواهد شد. اما به داشته هایتان زیاد اکتفا نکنید، چون تمرکز و دقت شما مدت زمان زیادی دوام نخواهد داشت.

 

تیر: حتی اگر شما نتوانید تصمیم بگیرید که طبق احساساتتان اقدام کنید، کاملاً طبیعی است که بر سر دوراهی قرار بگیرید. خوشبختانه در اواسط روز نیاز به تصمیم*گیری خیلی ضروری به نظر می*رسد، برای اینکه امکان دارد اوضاع و احوال برای شما تصمیم*گیری کنند. در حالیکه شما منتظر زمان مناسبی برای بیان کردن خواسته*های خود هستید، می*توانید کاملاً از روی منطق بهترین کار را انجام دهید.

 

مرداد: ممکن است شما فکر کنید که در روابطتتان با دیگران خیلی ساده و بی*آلایش رفتار کرده*اید، اما متوجه می*شوید که یک نفر از حرفهایی که شما زده*اید چیز کاملاً متفاوتی درک کرده است. به جای اینکه سعی کنید به عقب برگشته و از منشأ این سوء تفهمات سر در بیاورید، در لحظه حال زندگی کنید و به سمت جلو بروید. اگرچه یک تغییر مسیر می*تواند موقتاً شما را از مسیر پیشرفتتان منحرف کند ولی شما از این موقعیت چیزهای ارزشمندی به دست خواهید آورد.

 

شهریور: در حال حاضر این طرز فکر که همه مردم خواسته*های شما را می*شناسند طرز فکر خطرناکی است، حتی اگر به نظر خودتان کاملاً واضح و شفاف به نظر برسد. فراموش نکنید که دیگران نمی*توانند فکر شما را بخوانند و اگر شما در هیچ صورت به آنها حرفی نزنید، آنها ممکن است دچار اشتباه شوند. الان موقعیت خیلی خوبی برایتان است؛ وقتی را به تبادل نظر کردن اختصاص دادن می*تواند قبل از اینکه مشکلی به وجود بیاید جلوی آن را بگیرد.

 

مهر: زمانیکه دوستان و همکارانتان در مورد فعالیتهای گروهی شما صحبت می*کنند، شما کانون توجه دیگران می*شوید. البته اگر شما دوست داشته باشید برایتان خوب است که از شلوغی و از جمعیت فاصله بگیرید، اما چشم پوشی کردن از همکارانتان نیز کار سختی است. هر کدام از این دوکار را که بکنید، شما جوابی برای توجیه کردن خود دارید، و صحبت کردن در مورد آن به وضوح و خیلی زیاد زندگی شما را ساده*تر خواهد کرد.

 

آبان: بلند شوید و بدون ترس حرفهایتان را بزنید، برای اینکه اطرافیانتان به حرفهای شما گوش خواهند داد و شما را جدی خواهند گرفت. البته اگر این کار افرادی که از شما حمایت می*کنند را ازتان دور کرد، زیاد افسرده نشوید. در حقیقت اگر با شور و هیجان زیاد در مورد احساسهایتان حرف بزنید، می*توانید پیام خود را به دیگران برسانید. اگر شما در حالی که با ایمان و اعتقاد کامل یک رابطه دوستی را شروع می*کنید، از احساسهایتان هم صحبت کنید بیشتر از همیشه موفق خواهید بود.

 

آذر: اگر شما در مورد تفکراتتان صحبت کنید، دیگران به شما کمک خواهند کرد. اما هر ایده روشنفکرانه*ای همیشه باعث بهتر شدن اوضاع نخواهد شد. به جای اینکه با حالت فیلسوفانه صحبت کنید و یا حرفهایتان را بچرخانید و پیچیده جلوه دهید، سعی کنید خیلی خودمانی صحبت کنید. صحبت کردن در مورد نیازها و احساسهایتان با فردی که عاشقش هستید او را به شما نزدیک*تر خواهد کرد.

 

دی: با وجود اینکه شما حرفهای خیلی مهمی برای گفتن دارید، اما بهترین کار این است که آنها را خیلی بزرگ جلوه ندهید. بهتر است که در مورد بعضی از مسائل با احترام و توجه خاصی صحبت بشود، و وقتی رازهای وجود شما و مکنونات قلبی*تان آشکار می*شود، نیازی نیست که از بالای یک کوه فریاد بزنید. فراموش نکید که اکنون اگر شما به نرمی و آرام صحبت کنید حرفهایتان تأثیر بیشتری خواهد گذاشت.

 

بهمن: ممکن است که شما از حرفهای دیگران و خواسته*هایی که ازتان دارند خسته شده باشید، در عین حال که آروزی واقعی شما این است که زمان کمی را به خودتان اختصاص دهید. متأسفانه شما نمی*توانید از زیر بار فعالیتهای اجتماعی که دیگران شما را در آن شرایط قرار داده*اند فرار کنید. انرژی*تان را بیهوده هدر ندهید، برای اینکه یک گفتگوی معنوی امروز می*تواند چیز بسیار مهمی در مورد ارزش کارهایتان بهتان بیاموزد.

 

اسفند: شما امروز توانسته*اید به طرز غیر عادی*ای عقب افتادگی خود را جبران کنید، اما شما نمی*توانید این کارتان را به روشنی برای فرد دیگری توضیح دهید. و این موضوع می*تواند کاملاً اعصابتان را خرد کند، به خصوص اگر حرفهای ناگفته زیادی برای گفتن داشته باشید. بخشی از مشکل شما مربوط به این است که شما وقتی بیش ازحد هیجان زده*اید، بیشتر در مورد خودتان حرف می*زنید. نوشتن ایده*های مهمتان به شما کمک می*کند که با آنها ارتباط برقرار کرده و ازشان استفاده کنید و در عین حال در مسیر خود نیز باقی بمانید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تیر: حتی اگر شما نتوانید تصمیم بگیرید که طبق احساساتتان اقدام کنید، کاملاً طبیعی است که بر سر دوراهی قرار بگیرید. خوشبختانه در اواسط روز نیاز به تصمیم*گیری خیلی ضروری به نظر می*رسد، برای اینکه امکان دارد اوضاع و احوال برای شما تصمیم*گیری کنند. در حالیکه شما منتظر زمان مناسبی برای بیان کردن خواسته*های خود هستید، می*توانید کاملاً از روی منطق بهترین کار را انجام دهید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • بنیان گذار

آبان: بلند شوید و بدون ترس حرفهایتان را بزنید، برای اینکه اطرافیانتان به حرفهای شما گوش خواهند داد و شما را جدی خواهند گرفت. البته اگر این کار افرادی که از شما حمایت می*کنند را ازتان دور کرد، زیاد افسرده نشوید. در حقیقت اگر با شور و هیجان زیاد در مورد احساسهایتان حرف بزنید، می*توانید پیام خود را به دیگران برسانید. اگر شما در حالی که با ایمان و اعتقاد کامل یک رابطه دوستی را شروع می*کنید، از احساسهایتان هم صحبت کنید بیشتر از همیشه موفق خواهید بود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فـال روزانه 1392/05/15

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما تحت تأثیر فردی قرار می گیرید که اراده ای قوی دارد و این اراده او ناشی از ترکیبی از نیرو و ایمان معنوی و ذهنی است. برخورد شما با این فرد به شما الهام می دهد تا به کارهای بهتری مانند خیریه روی آورید. گاهی مهتاب می تواند لحظه ای خاص و جادویی در زندگی شما ایجاد کند، ولی گاهی هم دیوانگی می آورد! شما و عشقتان باید رابطه فعلی خود را از دیدگاه متفاوتی ارزیابی کنید. نه اینکه چیز غلطی در رابطه شما باشد، فقط باید کمی آن را هرس کنید. تغییر عمده ای در محل کار شما به وجود آمده که تأثیر فراوانی بر 7سال آینده دارد. در این مدت، باید رویکرد خلاقانه ای داشته باشید تا موفقیت کاری که دنبالش هستید به شما رو آورد. در جهت جریان حرکت کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت شما معمولی روتین روزانه کسالت باری دارید. ولی امروز زنگ ساعت شما را بیدار می کند و از جا می پرید. شما می دانید که به کمک شما نیازی مبرمی هست و زمانی برای هدر دادن وجود ندارد. می توانید انرژی فراوان خود را برای یک هدف تعریف شده بگذارید. اگر معمولاً از پروژه ای به پروژه دیگر می پرید، این برای شما تغییری خواهد بود. برای یک رابطه دو نفر لازم است، ولی برای خراب کردنش یک نفر کافی است. امروز شما متوجه می شوید که شما یا عشقتان در حال خراب کردن بخشی از زندگی تان بوده اید و شاید این ناآگاهانه بوده است. باید این را بپذیرید و جلو بروید. شما امروز کنترل خوبی بر امور دارید، ولی بدانید که در همه کارها بازده ندارید. هنوز جنبه هایی وجود دارد که با آنها ناآشنا هستید. بهتر است به این موضوع اعتراف کنید.

 

 

فال روزانه متولدین خرداد

امروز روز پرحادثه ای است. این احتمال هست که شما احساس اجبار کنید تا مسئله ای را حل و فصل کنید و یا به جزئیات مشکل یا پروژه ای رسیدگی کنید. تا زمانیکه این کار را تمام نکنید آرام نمی گیرید و حواستان هم پرت نمی شود. تنها چیزی که برایتان مهم است حل کردن مشکل است. اینکه چطور به کارهای امروز برسید دست شما نیست، بلکه به این بستگی دارد که چطور در شرایط تغییر ایجاد می کنید. شاید این پایان رابطه نباشد، ولی می تواند تغییری در سطح آن ایجاد کند. وقتی مسیری را دنبال می کنید که حس خوب و درستی به شما می دهد، متعجب خواهید شد. حالا زمان آن است که به علایق خود برسید. کاری را انجام دهید که دوست دارید تا پول هم دنبالش بیاید. نیازی نیست که به کاری زنجیر شوید که از آن متنفرید. انرژی امروز به نفع شماست، پس رویاهایتان را دنبال کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

روز پیش رو برای شما روز آزمون است. شما آتشی شعله ور در درونتان دارید. شما برای عشقتان سخنرانی می کنید یا یک نمایش کوچک بازی می کنید. در هر صورت، باید خودتان را ثابت کنید و در این راه از هیچ کاری دریغ نکنید. تا پایان امروز شما کاملاً خسته می شوید. پس برای استراحت برنامه ریزی کنید. چطور می توانید انتظار داشته باشید که همه چیز درست شود در حالیکه همه چیز در اطراف شما به نقطه جوش رسیده است. درست همان وقتی که فکر می کنید لیاقت استراحت را دارید، متوجه می شوید که اضطراب وجود شما را پر کرده است. رمانس در لحظه می تواند پرشور باشد، ولی در واقع کمی وسواس هم در آن هست. سعی کنید سخت نگیرید. امروز تصمیم گیری برایتان سخت می شود، زیرا متغیرهای شما مکرراً در حال عوض شدن هستند. یک دقیقه اطلاعات به سوی شما سرازیر می شود و لحظه ای بعد اطلاعات شما به شکل دیگری درمی آید. صبر داشته باشید تا قدمی بزرگ بردارید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

امروز باید منتظر روز پرمشغله ای باشید. هیچ چیز فوق برنامه ای را برنامه ریزی نکنید. خانه و خانواده و شریک زندگی تان ممکن است به شما نیاز داشته باشند. در واقع انرژی شما رو به کاهش است، پس مراقب ذخیره انرژی تان باشید. یک سفر می تواند شروع یک رابطه پرشور باشد. لازم نیست سفری به خارج از کشور باشد، ممکن است در کلاس آموزشی کسی را ملاقات کنید. انرژی شما بالاست و شما خودتان را در میان گردبادی می یابید. اگر درام را دوست دارید، از آنچه اتفاق می افتد لذت می برید. ترافیکی که امروز در محل کار شما هست به نفعتان تمام می شود. چیزی که نیاز است فردی مطمئن، قوی و با اعتماد به نفس به نام شماست. شما در بهترین موقعیت هستید تا آشفتگی موجود را درست کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

یکی از دوستانتان برای نوشیدن چای به منزلتان می آید و همه انرژی خود را به شما منتقل می کند. بهتر است این انتقال انرژی در اول روز باشد تا شما آخر شب خوابتان بگیرد. این انرژی بهترین کمک برای شما جهت تمام کردن پروژه هایتان است. امروز در مورد رابطه فعلی تان امیدواریم خدا یارتان باشد. زیرا بعضی چیزها برایتان سنگین تمام می شود و خیلی چیزها آزارتان می دهد و زندگی تان را بهم ریخته است و نمی گذارد حتی به کارهایتان برسید. شما در محل کار اعتماد به نفس و نیروی زیادی دارید. دیگران روی هدف شما تمرکز کرده اند و انجام دادن کار را برایتان سخت کرده اند. بجای نگرانی، به کارتان ادامه دهید.

 

 

فال روزانه متولدین مهر

شما احساس نیاز شدیدی به استفاده از انرژی جسمانی خود می کنید و این مسئله ورزش را به ذهنتان می آورد. آیا به اندازه کافی ورزش می کنید؟ اگر نه، حالا زمان خوبی برای ثبت نام در باشگاه است. حتی می توانید در فعالیت های ورزشی گروهی شرکت کنید. فعالیت خوبی پیدا کنید و راه بیفتید. اگر بخواهید دائماً تحت هجوم و حمله های شور عشق باشید زیاد دوام نمی آورید. امروز به شما قول یک ملاقات جالب و هیجان انگیز و ماجرایی را می دهیم که قبلاً هرگز برایتان تجربه نشده بود. شما باید حواستان باشد که به کدام جهت می روید و کاری را نکنید که امروز برایتان محتمل به نظر می رسد و فردا دیوانگی است. یک چرخه 7 ساله جدید و عالی در انتظار شماست و تازه آغاز شده است و در این دوره استعدادهای شما بیشتر مشخص می شود. به کارهایی بپردازید که قبلاً برایتان رویا بود و این توانایی های ذهنی شما را رو می کند.

 

فال روزانه متولدین آبان

روزی مثل امروز به شما ثابت می کند که مردم مشکلات زندگی را سریعتر از خوشی ها فراموش می کنند. شما امروز پر از انرژی هستید و سوالی که حالا مطرح است این است که می خواهید چکار کنید؟ حوزه های زیادی هست که می توانید انرژی خود را به آنها گسترش دهید. باید از یک جایی شروع کنید. به نظر می رسد که امروز شعف فراوانی دارید. حتی شما که بسیار خوددار هستید و احساسات خود را کنترل می کنید، امروز دچار وسواس می شوید. اینکه این قضیه چه مدت ادامه دارد سوال مهمی است. شاید تا ابد، شاید هم یک روز. کسی چه می داند؟ شما در آستانه ارائه ایده ای جدید هستید که می دانید قدرت رسیدن به موفقیت را دارد. مشکل اینجاست که مردم و منابع اطراف شما در جایگاه درستی برای حمایت از آن نیستند. ایده خود را مطرح کنید تا پشتیبانی دریافت کنید.

 

 

فال روزانه متولدین آذر

آیا تمایل دارید که به جایی دور از محل زندگی خود سفر کنید؟ آیا دوست دارید در اروپا یا قاره دیگری زندگی کنید؟ اینها تمایلاتی هستند که در این لحظه دارید، زیرا در روند گسترش امکانات خود قرار گرفته اید. ببینید آیا می توانید پروژه ای در این مورد تنظیم کنید. افراد به شما اطمینان دارند. امروز احساس مهربانی و عطوفت زیادی می کنید. البته هیچ چیز آسانتر نمی شود. در واقع ممکن است همه چیز پرشورتر شود. اگر نمی توانید در مقابل این آتش بایستید، باید از آن دور شوید. اگر شما و عشقتان بسیار عاشق هستید، این عشق برایتان شدید خواهد بود. امروز احساس تنش و انرژی عصبی زیادی در محل کار می کنید. شما مضطرب هستید و حس می کنید که دنیا به دوشتان فشار می آورد. تا می توانید استراحت کنید یا بیرون بروید و پیاده روی کنید.

 

 

فال روزانه متولدین دی

در روابط دوستانه شما چه اتفاقی افتاده است؟ به نظر می رسد که شما دنبال دعوا می گردید. شاید فردی در رابطه شما مسئله ایجاد کرده است یا کرسی هدایت را در محل کار از شما گرفته است. شما امروز خیلی گیج می شوید و نمی دانید چه کنید. پس در پروژه ای گروهی شرکت کنید و با همه آشتی کنید. به سفر بروید. شما در یک روز به چیزهای زیادی می توانید برسید و آنچه امروز بدست آورید باورنکردنی است. در حوزه رمانس به نظر می رسد که اتفاق خاصی می افتد. شما مدتی است منتظر انفجار هستید، ولی اتفاق مهمی نمی افتد. آنچه الان اتفاق می افتد بر روزها و هفته های بعد تأثیر دارد. ترکیب و تلفیق توانایی های خلاقانه با جذابیت و استعدادهای ارتباطی امروز ترکیب برنده برای شما است. منابع خود را جمع کنید و از آنها بهره بگیرید. شما در هر کاری که تعهد می کنید موفق می شوید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

لحظه هایی هست که همه حس می کنند که سرنوشت آنها به چه ختم می شود و امروز یکی از آن لحظات را خواهید داشت. شما خیلی زود می خواهید که به زندگی خود جهت کاملاً متفاوتی بدهید که تا سال ها برایتان خوب است. فقط شغل شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد، بلکه همه جنبه های زندگی شما متأثر می شود. همه روابط یک شروع و یک پایان دارند. گاهی شما متوجه می شوید که همه چیز تا همین جا بود و گاهی هم می دانید که کمی فاصله گرفتن و جدایی و تنها گذاشتن هم برای مدتی می تواند دیدگاه هر دوی شما را عوض کند. اگر شما دو نفر همیشه با هم بوده اید، شاید زمان آن رسیده که بگذارید عناصر جدیدی وارد زندگی تان شوند و کمی آن را تغییر دهند. شما اخیراً متوجه تغییر بزرگی شده بودید و از آن خوشحال بودید. این توهم نیست. بلکه شروع چرخه 7 ساله ای است که در آن شما در صدر بازی قرار می گیرید. موفقیت در دستان شماست.

 

فال روزانه متولدین اسفند

بعد از چند روز ناراحتی امروز به شما انرژی و نیروی تقویتی زیادی می دهد. هر کسی که سعی کند شما را عقب نگه دارد باید مراقب باشد، زیرا شما در موقعیتی نیستید که اعتراضات را تحمل کنید. زمان بسیار خوبی برای تقویت اعتبار و شهرت خود به عنوان مربی عالی یا کاپیتان یک تیم است. گاهی سخت است که انسان با سرعت متغیر رابطه ای هماهنگ شود. اگر شما دعوا کرده اید و یا اخیراً مشکل داشته اید، بهتر است با هم صحبت کنید. نگذارید تلخی این قضایا امروز شما را خراب کند. سعی کنید درک دوطرفه داشته باشید. چیزی که شما به آن امید زیادی داشتید و منابع بسیاری را خرج آن کرده بودید ناگهان از همه طرف با مخالفت روبرو می شود. نیازی نیست که در این لحظه از کشتی بیرون بپرید. مسیر خود را تنظیم کنید، ولی تسلیم نشوید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه متولدین تیر

روز پیش رو برای شما روز آزمون است. شما آتشی شعله ور در درونتان دارید. شما برای عشقتان سخنرانی می کنید یا یک نمایش کوچک بازی می کنید. در هر صورت، باید خودتان را ثابت کنید و در این راه از هیچ کاری دریغ نکنید. تا پایان امروز شما کاملاً خسته می شوید. پس برای استراحت برنامه ریزی کنید. چطور می توانید انتظار داشته باشید که همه چیز درست شود در حالیکه همه چیز در اطراف شما به نقطه جوش رسیده است. درست همان وقتی که فکر می کنید لیاقت استراحت را دارید، متوجه می شوید که اضطراب وجود شما را پر کرده است. رمانس در لحظه می تواند پرشور باشد، ولی در واقع کمی وسواس هم در آن هست. سعی کنید سخت نگیرید. امروز تصمیم گیری برایتان سخت می شود، زیرا متغیرهای شما مکرراً در حال عوض شدن هستند. یک دقیقه اطلاعات به سوی شما سرازیر می شود و لحظه ای بعد اطلاعات شما به شکل دیگری درمی آید. صبر داشته باشید تا قدمی بزرگ بردارید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فـال روزانه 1392/05/17

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما پول زیادی در جیبتان دارید. این پول را عاقلانه سرمایه گذاری کنید تا خرجش نکنید. اگر خرج های کوتاه مدت را برای سودمالی بلندمدت سرمایه گذاری کنید بهتر است. روابط مثبت و اجتماعی شدن ها امشب بیشتر می شود. سعی کنید از دوستان نزدیک و عزیزان خود دیدن کنید. حس می کنید که انگار تغییرات زیادی کرده اید. ولی امروز درک جدیدی به دست می آورید. متوجه می شوید که آنچه معمای رابطه شما را سخت تر کرده بود چیست و می خواهید محیط مثبتی برای درمان مشکلات درست کنید. شما کاملاً آماده اید تا به این امر دست یابید. آیا شما در سمت و سوی رویاهای خودتان کار می کنید یا رویاهای فردی دیگر؟ این سوال مهمی است که باید از خودتان بپرسید. باید هدفی که برایتان مهم است را بیابید، در غیر این صورت ناامید خواهید شد.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز روز جالبی برای شماست به شرطی که چشم و گوش خود را به روی فرصت هایی که پیش می آید باز نگه دارید. نترسید و با چالش های جدید روبرو شوید. حتی اگر از توانایی های خود مطمئن نیستید، آنها را به آزمون بگذارید. اگر دیگران به شما شک دارند شاید شما هم به خودتان شک کنید. دوستان تازه ای می یابید، پس لبخند را فراموش نکنید. بعضی روزها کارهای زیادی هست که باید انجام شود و امروز می تواند یکی از آن روزها باشد. شما از عشقتان ناراحت هستید و از او گله دارید. احساس می کنید که باید دیدگاه و رفتار خود را با او عوض کنید. تعجبی ندارد که عشق شما برایتان مشکل ایجاد کرده است، شما زیادی نسبت به او تعصب افراطی دارید. خودتان همه چیز را شروع کرده اید. در محل کار فردی از شما اطلاعاتی را پنهان می کند که برای پیشبرد پروژه ای به آن نیاز دارید. تا وقتیکه این تکه از پازل را نیابید قدم شغلی بزرگ بعدی را نمی توانید بردارید. دوراندیش باشید و یک جا بیکار ننشینید.

 

 

فال روزانه متولدین خرداد

شما بالاخره حس می کنید که پیشرفت هایی صورت می گیرد. شما قصد دارید بعضی از پروژه ها را که مدتهاست روی آنها کار می کنید تمام کنید. بعد از ساعت ها دقت و تمرکز، آخرین اصلاحات را انجام می دهیم و کار را تمام می کنید. باید منتظر پاداش باشید زیرا مهارت های شما فوق العاده هستند. شما از حس واقعی رضایت لذت می برید. شما روزهایی مثل امروز را توفانی می دانید. وقتی شور و حرارت رابطه بالا می رود، شما طعمه حرف ها و افکار قرار می گیرید. این فکرها در ذهنتان می گردند و می دانید که باید تغییری در دیدگاه خود بدهید. باید به تعطیلات بروید یا به روشی سازنده طرز فکر خود را عوض کنید. ذات رویایی و فانتزی شما برایتان پرفایده است، ولی تنها در صورتی که با تمرکز و دقت همراه باشد. اگر در رویکرد خود نظم داشته باشید، امروز از هدف خود بازمی مانید. تلاشتان را بکنید و خلاقیت را با سختکوشی ادغام کنید.

 

 

فال روزانه متولدین تیر

امروز روز خلاقیت و اشتیاق است. خونتان داغ است و اشتیاق در سرتان می پیچد. اگر کمی شانس داشته باشید امروز عشق را می یابید. اگر نه، باید راه دیگری بیابید. دوستان خود را به پیاده روی دعوت کنید. شما روحیه اجتماعی شدن را دارید. اگر صمیمیت نباشد، به جایی نمی رسید. شما زمان زیادی را با درد و رنج مشکلات این رابطه گذرانده اید. حالا که این را درک می کنید باید شروع به رفتن به مرحله بعدی نمایید. امروز روز بسیار مثبتی است و باید حس خود نسبت به آینده، اولویت ها و ارزش های خود را مد نظر قرار دهید. با اراده جلو بروید. امروز معقول و متعادل رفتار کنید. اطرافیان شما سعی می کنند را در مورد ایده جدید یا خریدن چیز جدیدی متقاعد کنند. تسلیم آنها نشوید. بعداً از این کار پشیمان خواهید شد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بر کارتان تمرکز داشته باشید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

امروز شما کمتر الهام می گیرید. ناامید نشوید. پروژه موردنظر شما هر چه هست زودتر آن را شروع کنید، حتی اگر فکرتان جای دیگری است. گاهی کمی نظم و ترتیب لازم است تا به پاداش های موردنظر دست یابید. شما از تغییر تدریجی و آرامی که در زندگی شما مدتی است رخ داده آگاهید. امروز یکی از آن روزهایی است که باید نگاه دقیق تری به چیزهایی بیندازید که نیاز به تغییر دارند. روابط دائماً در حال تغییر هستند و شما هم همینطور هستید. این یک واقعیت زندگی است که باید روی آن حساب کنید، پس با جریان پیش بروید. از دانایی دیگران برای کمک به پیشبرد نهایی پروژه ای استفاده کنید که امیدوارید زود تمام شود. شما از ایده های خودتان خسته شده اید. حالا زمان آن است که از ایده های یک نفر دیگر کمک بگیرید. یک دیدگاه جدید همه آن چیزی است که حالا نیاز دارید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

شاید حس کنید که در آن واحد در چندین جهت می دوید. آنقدر احساس پراکندگی می کنید که فکر نمی کنید به چیز مهمی دست یابید. ماهیت امروز همین است. شما خرده کاری های زیادی دارید که باید تمام کنید. وقتی تمرکز نداشته باشید، دقت به کلیت قضیه سخت می شود. امروز هر کاری که لازم است انجام دهید تا نوبت به چیزهای بزرگتری برسد. آنچه از آن ترس دارید، انحراف از هنجارها یا هر تغییر یا تأخیری در برنامه هایتان است، در واقع از مجهول ها و ناشناخته ها می ترسید. امروز باید تصمیم دشواری بگیرید. یا باید امروز به مجهولات مربوط به رابطه خاصی بپردازید که تغییرات زیادی به همراه دارد، یا در همان گوشه خاک گرفته خودتان بمانید و تکان نخورید. نگذارید دیگران امروز شما را به عجله بیندازند، زیرا کار شما زمان می برد. سرعت خود را تنظیم کنید و فشاری که از سوی دیگران تحمیل می شود را نادیده بگیرید. شما می دانید که چطور کارتان را انجام دهید، پس به صدای خودتان گوش دهید و انجامش دهید.

 

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز دوست دارید از مطالعه کتاب های خود لذت ببرید. دوست دارید که مدل موهایتان را عوض کنید یا رنگ های متفاوتی از لباس ها را امتحان کنید. خارج شدن از روتین همیشگی می تواند جالب باشد، حتی اگر فقط به معنای خریدن عینک آفتابی بانمک یا لباس گل گلی باشد. شما احساس سبکی و نشاط بیشتری می کنید. شما امروز را به چند دلیل به یاد خواهید داشت. امروز یکی از آن زمان هایی است که شما تصمیم می گیرید به چیزی که واقعاً می خواستید ولی کمی می ترسیدید بله بگویید. اگر نمی دانید منظورمان از این حرف چیست، به زودی خواهید فهمید و فرد مهمی در زندگی تان پیدا می شود. از انرژی امروز بهره ببرید. شما ایده، منابع و اراده تکمیل پروژه مهمی را دارید، ولی متأسفانه تمرکز و دقت ندارید. امروز نظم و انگیزه نداشتن نمی گذارد به جایی برسید. بیشتر تلاش کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

امروز به همه جنبه های زندگی دوباره فکر می کنید. اگر فکر می کنید کار شما آنطور که دوست دارید چالش برانگیز نیست، پس وقت ایجاد تغییر رسیده است. باید امروز ببینید که واقعاً چه می خواهید. شما توانایی زیادی برای خلاقیت دارید. اگر از این استعدادها استفاده نمی کنید، چرا شغلی پیدا نمی کنید که به شما اجازه رشد بیشتر را بدهد؟ چرا در زمان هایی که بیش از همه به تغییر نیاز دارید در مقابل آن مقاومت می کنید. امروز متوجه می شوید که واقعاً چه می خواهید. باید احتمالات آینده در رابطه فعلی خود را ببینید تا بتوانید اقدامی بکنید. امروز کائنات به شما کمک می کند که تصمیم درست را بگیرید. مافوق های خود را مانند دوستان و متحدین خود ببینید و فکر نکنید که آنها دشمنتان هستند. بهتر است که این افراد طرف شما باشند تا اینکه مقابلتان قرار بگیرند. نظر دوستانه و لبخند را فراموش نکنید.

 

 

فال روزانه متولدین آذر

شما آماده تغییر بزرگی در زندگی خود هستید. اینطور نیست که شما از حرفه خود یا زندگی شخصی تان ناراضی باشید. بلکه حس می کنید که چیز بزرگی را از دست داده اید و نمی دانید که آن چیست. هر فرصتی که پیش آمد آن را بپذیرید و خوب بررسی کنید. از طریق سفر و آموزش و تحصیلات بالاتر هم می توانید جواب های خود را پیدا کنید. در این راه از دوستان خود هم کمک بگیرید. شما همه چیز را در مورد تغییر بزرگ اخیر می دانید. پس چه چیزی امروز را خاص می کند؟ امروز روز محک یا نقطه بازشناسی در روندی که در آن هستید است. رابطه خاصی نیست در روند جدیدی قرار می گیرد. آیا تغییری که به آن فکر می کنید شروع یک رابطه شاد است؟ امروز شما در مخمصه ای جدی می افتید که رها شدن از آن دشوار به نظر می رسد، هرچه بیشتر تلاش می کنید بیشتر گیر می افتید. باید رویکرد جدیدی را مد نظر قرار دهید زیرا مشخص است که رویکرد قبلی جوابگو نیست.

 

 

فال روزانه متولدین دی

امروز انتظار ملاقات با فردی را داشته باشید که تأثیر فراوانی بر زندگی و حتی شغل شما می گذارد. اگر از کمبود پیشرفت در نردبان ترقی ناراحت هستید، نگران نباشید. این فرد جدید می تواند راهی به سوی ترقی به شما نشان دهد. علیرغم ناامیدی، باید به کارتان ادامه دهید. شما در مسیر درستی هستید، حتی اگر به آن شک داشته باشید. از کجا می دانید که همه چیز تیره و تار خواهد شد، در حالیکه هنوز قدم اول را برنداشته اید؟ راهی برای دانستن آن وجود ندارد و از منظر شما تعیین آن سخت است. دوست خاص شما منتظر است که اقدامی بکنید، ولی شما هنوز شک دارید. بگذارید صادق باشیم، با موقعیت فعلی تان، شما چه چیزهایی را از دست می دهید؟ امروز روز بهتری برای سازگاری با شرایطی است که سعی می کنید شروع کنید. هر نقشه جدیدی که امروز می کشید احتمالاً وقت تلف کردن خواهد بود. سعی کنید از چیزی عصبانی نشوید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

شما چند ماهی است که سخت کار کرده اید و در زندگی و شغل خود هیجان زیادی داشته اید. اگر تغییرات برای بهتر شدن شرایط هنوز رخ نداده اند، بالاخره اینطور می شود، صبر داشته باشید. ترفیع در پیش دارید و افزایش حقوق می گیرید. تعجب نکنید، مدتهاست که منتظرش بودید. امشب باید جشن بگیرید. تغییر برای شما چیز غیرمنتظره ای است و گاهی خیلی سریع اتفاق می افتد. انرژی شما به شما کمک می کند تا نیاز به پیشرفت آهسته و مداوم در حوزه روابط را درک کنید. می دانید که شما نیاز دارید که صراحت بیشتری داشته باشید. اگر شروع به رک و راست بودن کنید، از آنچه بعداً اتفاق می افتد تعجب می کنید. شما در جایگاه خوبی برای اقدامات شغلی عاقلانه هستید، ولی یادتان باشد که باید منعطف باشید تا این اتفاق بیفتد.

 

فال روزانه متولدین اسفند

سرزمین های دور و فرصت های تازه امروز اهمیت می یابند. چشم و گوش خود را به روی فرصت هایی که پیش می آید باز نگه دارید زیرا این فرصت ها از منابع غیرعادی و غیرمنتظره می آیند. شما آماده نوعی تغییر در زندگی شخصی و حرفه ای خود هستید. بر عهده شماست که در هر مسیری که می خواهید قدم های لازم را بردارید. شرکت کردن در چند کلاس برای پیشرفت در کار کافی نیست. اگر می خواهید هدیه خاصی که در رابطه شما مخفی است را کشف کنید، باید راز باز کردن آن را بدانید. شما باید با دقت آن را بگشایید. در هر صورت هرچه در این کار تأخیر کنید، بیشتر افسوس خواهید خورد. بگذارید همکاران شما عیب و نقص های موجود در نقشه شما را ببینند. زمان آن رسیده که تغییر چشمگیری در شغل خود صورت دهید، ولی این فقط با استفاده از دانایی دیگران امکان پذیر است. شما این تغییر را با چشم خودتان تشخیص نمی دهید.

 

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه متولدین تیر

امروز روز خلاقیت و اشتیاق است. خونتان داغ است و اشتیاق در سرتان می پیچد. اگر کمی شانس داشته باشید امروز عشق را می یابید. اگر نه، باید راه دیگری بیابید. دوستان خود را به پیاده روی دعوت کنید. شما روحیه اجتماعی شدن را دارید. اگر صمیمیت نباشد، به جایی نمی رسید. شما زمان زیادی را با درد و رنج مشکلات این رابطه گذرانده اید. حالا که این را درک می کنید باید شروع به رفتن به مرحله بعدی نمایید. امروز روز بسیار مثبتی است و باید حس خود نسبت به آینده، اولویت ها و ارزش های خود را مد نظر قرار دهید. با اراده جلو بروید. امروز معقول و متعادل رفتار کنید. اطرافیان شما سعی می کنند را در مورد ایده جدید یا خریدن چیز جدیدی متقاعد کنند. تسلیم آنها نشوید. بعداً از این کار پشیمان خواهید شد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بر کارتان تمرکز داشته باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه ۱۸ مرداد

http://www.mihanfal.ir/wp-content/uploads/2012/05/fal-rozaneh1.jpg

از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!

فروردین: امروز بهرام- یعنی سیاره بخت شما- در حالیکه با نپتون تاریک روبرو می*شود خبرهای زیادی را از ابعاد دیگری دریافت می*کند، به خاطر همین است که می*تواند با دوز و کلک شما را به سوی احساساتی که فراموششان کرده بودید سوق بدهد. شما هنوز هم به خاطر تغییر و تحولی که دیروز در روابط دوستانه*تان به وجود آمد ناراحتید، اما خیلی هم بهش فکر نمی*کنید و نگران نیستید. تمرکز داشتن در محل کار بر روی فعالیتهای خاص ایده خیلی خوبی است، اما اگر این کار تبدیل به عادت بشود مخالفت دیگران را علیه شما برخواهد انگیخت. اگر شما احساس صمیمیت نمی*کنید پس الکی تظاهر نکنید!

اردیبهشت: شما هنوز نتوانسته*اید خط مشی درستی که در محل کارتان ضروری به نظر می*رسد را به دست بیاورید. مثل اینکه رئیس شما در شغلش ناموفق بوده است و به شما نیز توجهی نمی*کند. اما شما جدا از دیگران و در محیطی تنها کار نمی*کنید، بنابراین اگر بدانید که دیگران چه انتظاراتی از شما دارند بهتر کار خواهید کرد. با همه این احوال ناامید نشوید، چون که شاید اطلاعات معتبر وموثق به اندازه*ای که شما فکر می کردید در دسترس همگان نباشد.

خرداد: شما با وضعیتهای معماگونه و ضد نقیض آشنایی کامل دارید، با این حال امروز با یک معمای غیر قابل حل روبرو شده*اید. هرقدر که بیشتر در مورد این موضوع تحقیق و جستجو می*کنید، کمتر می*یابید!! شاید شما در جستجوی این هستید که به کمک یکی از دوستان خیلی صمیمیتان و یا یکی از اعضای خانواده*تان با دیدگاه*های جدید آشنا بشوید، اما در نهایت آنها فقط شما را به اشتباه می اندازند. پس فقط به صدای درونتان گوش دهید- حتی اگر به هیجان نیامدید- حتماً این کار را بکنید.

تیر: امروز شما از دید احساسی خوب کار کرده*اید، اما اگر منظور خود را روشن بیان نکنید نتیجه معکوس خواهید گرفت. احتمالاتی که شما را آشفته تر از همیشه کرده*اند و شاید حتی نتوانیدآنها را تشخیص بدهید، مشکل را پیچیده*تر می*کنند. پس جلو بروید و اجازه بدهید دیگران بفهمند شما چه نیازهایی دارید، اما به خاطر اینکه به هدفتان برسید عملکردهای خود را از آنها مخفی نکنید.

مرداد: حالا که در اواسط ماه تابستانی مرداد هستیم، زندگی شما باید پر جنب و جوش تر شده باشد، اما در ورای ظاهر خوب و شاد زندگی چیز دیگری نهفته است. اگر شما به خاطر اینکه عشقی در زندگیتان ندارید ناراحت هستید، نباید با تأسف خوردن و غصه خوردن انرژی*تان را تلف کنید. شما برای اینکه بتوانید بعد از این شادتر زندگی کنید، نباید به دنبال فردی مشابه و با خصوصیات اخلاقی شبیه به خود باشید. بلکه شما باید یاد بگیرید، حتی مواقعی که طرف مقابلتان آنطور که شما دوست دارید تأییدتان نمی*کند، باز هم عشق خود را ابراز کنید.

شهریور: برج فلکی سنبله به همراه سه سیاره دیگر دست به یکی کرده*اند تا زندگی شما را به هم بریزند. بهرام مدعی- یکی از سیاره هایی که در نشانه شما قرار دارد- از طرف نپوتون فضایی مورد بی توجهی قرار می گیرد و در عین حال تا زمانی که شما شک و تردید به خودتان راه بدهید، این سیاره هم باعث کمتر شدن ایمان و اعتقاد شما می شود. ولی اگر از این اتفاق درس عبرت گرفته و برنامه*هایتان را اصلاح کنید، می توانید تغییر کرده و انرژی های مثبت را جذب کنید. اگر در تصمیم گیری تردید دارید، به خاطر پیدا کردن راه حل مناسب خیلی به ذهنتان فشار نیاورید. تنها کاری که می توانید بکنید این است که این کار را به فردا موکول کنید.

مهر: به خاطر دوستانتان و طرز فکرشان راجع به خود ناراحت نشوید. هم اکنون نیز به خاطر اعتماد به نفس زیادتان، قضاوتهای شما از قضاوتهای افراد دیگر اهمیت بیشتری دارند. هنوز باید وقتی در حال تفسیر کردن حقایق هستید حواس خود راجمع کنید، به خاطر اینکه شما به راحتی حقایق را اشتباهی تفسیر کرده و احساستان باعث گمراهیتان می شود. با از بن بردن صداهای فرعی در حین صحبت کردن نحوه بیان خود را واضح تر سازید.

آبان: شما امروز با یک نفر آشنا شده اید که کاملاً حواستان را پرت کرده، تمام قواعد معمول و عرفی را در هم شکسته و شما را کاملاً از انزوا خارج کرده است. توانایی خاص به وجود آوردن و خلق کردن چیزهای جدید و متفاوت، حتی اگر موضوعاتی غیرطبیعی به نظر برسند، موضوعاتی هستند که شما دوست دارید در مورد آنها با دوست جدید خود صحبت کنید. هر قدر که شما بیشتر در مورد افکارتان صحبت می*کنید، راه حل های خیلی خوبی برای مشکلاتتان کشف می*کنید.

آذر: امروز شما خیلی رویایی فکر می*کنید، گویی که درون ابرها زندگی می*کنید! و چون حرف و عمل شما یکی نیست دیگران هم زیاد انگیزه ندارند که شما را به زندگی واقعی خود برگردانند. به نظر شما رویاپردازی کردن راهی برای دور شدن از مشکلات جدیدتان است، اما رویا پردازی کردن ابداً این مشکلاتات را حل نمی کند. با کار کردن و در زمان حال زندگی کردن راحت*تر می*توانید مشکلات خود را حل کنید.

دی: امروز حتی بهترین برنامه*ریزی*ها نیز نمی*تواند موفقیت شما را تضمین کند، ولی با همه این احوال خودتان را نگران نکنید. به خاطر اینکه به اهدافتان نرسیده*اید انقدر از خود انتقاد نکنید، بلکه سعی کنید بی دقتی*های خود را برطرف کنید. به جای اینکه به دنبال پیدا کردن مسیری مستقیم باشید حتی می*توانید از مسیر خود نیز منحرف بشوید. لذت واقعی در رسیدن به هدف خلاصه نمی شود؛ بلکه مربوط به مسیری می*شود که شما برای رسیدن به آن هدف می*پیمایید.

بهمن: شما هیچ وقت با یک جواب ساده راضی نمی شوید و همیشه دوست دارید که بیشتر بدانید. اما اگر به این نتیجه برسید که دقیقاً فهمیده*اید به دنبال چه چیزی هستید، شاید نارضایتی*تان کمتر بشود. فراموش نکنید وقتی که شما وارد قلمرو احساسی خود می*شوید، در حالیکه به حوادثی که پیرامونتان اتفاق می*افتد توجه می*کنید، می*توانید ظاهر اطمینان بخش خود را نیز حفظ کنید.

اسفند: امروز سیاره بخت شما، یعنی نپتون به کمک بهرام شجاع جان تازه ای می*گیرد، و شما نیز وسوسه می*شوید که تفکرات خود را به واقعیت تبدیل کنید. حتی اگر در شروع کار یکی دوتا اشتباه هم داشتید ولی باز هم تسلیم نشوید. برنامه*ریزی*های اولیه شما ممکن است خوب عمل نکنند، اما اگر شما هم انعطاف پذیر باشید و هم سرسختی خود را حفظ کنید، می*توانید موفق شوید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تیر: امروز شما از دید احساسی خوب کار کرده*اید، اما اگر منظور خود را روشن بیان نکنید نتیجه معکوس خواهید گرفت. احتمالاتی که شما را آشفته تر از همیشه کرده*اند و شاید حتی نتوانیدآنها را تشخیص بدهید، مشکل را پیچیده*تر می*کنند. پس جلو بروید و اجازه بدهید دیگران بفهمند شما چه نیازهایی دارید، اما به خاطر اینکه به هدفتان برسید عملکردهای خود را از آنها مخفی نکنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 2 ماه بعد...

 

 

فال روزانه 14 / 8 / 1392

 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

رابطه عاشقانه جدیدی در طالع شما دیده می شود و این فرد نیز همچون شما بسیار خلاق است و ذهن بازی دارد. البته این شاید باعث می شود تا کمی اعتماد به نفس خود را از دست دهید و به ویژه به نوع پوشش خود بیش از حد حساس شوید. اما خیلی به خود سخت نگیرید. این فرد بیشتر جذب انرژی شما می شود. این احساس باعث قرار ملاقات می شود و شاید دوستی عمیقی میان شما به وجود بیاید که برای زمان طولانی ادامه دارد. امروز به طور کلی از عشق و رابطه نزدیک با فرد مورد علاقه خود نهایت لذت را خواهید برد. از فرصت پیش آمده برای نمایش صداقت و محبت خود استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

امروز دوستانی به منزل شما می آیند و مهمان شما هستند. ممکن است یک زوج به همراه فرزندشان باشند. شاید شما در حال تمیزکاری یا مرتب کردن کمد و وسایل خانه بوده اید و این مهمانی ناخوانده کمی برایتان خوشایند نیست. اما خیلی سخت نگیرید. همه چیز را به همان صورت رها و از مهمانان خود پذیرایی کنید. امروز انرژی احساسی شما بسیار زیاد است و می توانید همه حرف های دل خود را به راحتی به فرد مورد علاقه تان بیان کنید. هیجانات خوبی که امروز دارید، باعث می شوند تا عشق و علاقه بیشتری نیز بین خود احساس کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

تماس از طرف یک دوست صمیمی یا شریک عشقی باعث می شود تا بسیار خوشحال و سرزنده بشوید. این مکالمه می تواند در مورد مسایل عاطفی یا پروژه کاری باشد، اما هر چه که هست باعث خوشحالی و هیجان شما و برانگیخته شدن حس هنری شما می شود. هنگام غروب، دوست دارید با فردی که این خبر خوش را به شما داده است، ملاقات داشته باشید. ممکن است در رابطه خود مشکلات بسیار مهمی را احساس کنید. در چنین شرایطی بهتر است بر اعصاب خود مسلط باشید و پس از آرام شدن به راهکار مشکلات خود فکر کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز ممکن است در حال تمیز کردن خانه خبرهای هیجان انگیزی در مور مسایل مالی بشنوید. این همه*ی روز شما را می سازد و باعث خوشحالی و انرژی های مثبت در شما می شود. پس از این خبر دیگر علاقه ای به تمام کردن کارهای خانه ندارید. نگران نباشید خانه را هر وقت بخواهید می توانید تمیز کنید. به جای احساس گناه از لحظه های خود استفاده کنید. امروز احتمالا غروب بسیار عالی در انتظار شما است. امروز دوست دارید در مورد مسایل خاصی با فرد مورد علاقه خود صحبت کنید اما نمی خواهید او را ناراحت کنید. ما این اطمینان را به شما می دهیم اگر آرام و با فکر حرف های خود را بزنید، او می تواند واقعیت را بهتر درک کند.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

پس از مدت ها، امروز بسیار شاد و سرحال خواهید بود. شاید روز خود را در کنار فرد مورد علاقه خود یا یک عشق جدید سپری کنید، اما هر چه که هست باعث خوشحالی واقعی شما می شود. یا شاید ممکن است از فردی که مدت ها از او بی خبر بوده اید، تماسی یا خبر جدیدی دریافت کنید. نویسنده مورد علاقه شما کتاب جدیدی منتشر کرده است شاید خوب باشد آن را بخرید و مطالعه کنید. امروز این شهامت را دارید که بسیار رک و بی تعارف حرف های خود را بگویید. هر گز سعی نکنید واقعیت را تغییر دهید، هر چه صادق تر باشید راهکار مناسب تری برای حل مشکلات خود خواهید یافت.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز مقداری پول به دست شما می رسد که به هیچ وجه منتظر آن نبوده اید. شاید دوستی که به شما بدهکار بوده است قرض خود را پرداخت کرده است یا سودی به پس انداز شما تعلق گرفته است. رابطه عاشقانه شما امروز بسیار عالی پیش می رود. هر دو شما احساس عشق و گرمای زیاد دارید و از اینکه در کنار یکدیگر هستید، خدا را شکر می کنید. امروز احتمالا باید با شریک زندگی خود در مورد مسایل مهمی صحبت کنید. شما هر دو فرصت خوبی برای صحبت از صمیم قلب را دارید و اجازه دهید واژه ها به شکل واقعی از قلب شما خارج شوند.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

شکوفه های عشق و رویا در رابطه کنونی شما شکوفا می شوند و تاثیر مثبتی بر زندگی و روحیه شما دارند. طرف مقابل شما امروز حرف های بسیاری برای گفتن دارد و باید با دقت همه آنها را گوش دهید. از شنیدن جملات او نیز بسیار تعجب خواهید کرد. در گذشته، این فرد به هیچ وجه نمی توانست به این خوبی صحبت کند. اما اکنون نفوذ کلام او بسیار زیاد است و شما باید همه حرفهایش را بشنوید. اگر به دنبال یافتن عشق و رابطه عاطفی جدید هستید، خیلی سریع با فردی که فقط یک بار ملاقات داشته اید، رابطه برقرار نکنید. البته شاید از فردی که در نگاه اول از او خوشتان نمی آید، در طول زمان عاشقش شوید و او را شریک همه جانبه زندگی خود کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

فردی که تقریبا شهرتمند است از شما خوشش خوهد آمد اما شما خیلی مشتاق پیگیری این مساله نیستید. انتظار نداشته باشید صحبت با این فرد باعث جذب شما بشود. بنابراین اگر دوست ندارید با او ارتباطی داشته باشد نام و شماره دروغین به او بدهید. شما بیش از حد مودب یا محتاط هستید و نمی توانید در مورد مشکلات خود با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید. اما لازم است حرف های خود را مطرح کنید و اگر مساله ای قابل حل است، آن را حل و برطرف کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز عاشق فردی می شوید در که در شهر یا کشور دوری زندگی می کند. این فرد بسیار تحصیل کرده و زیبا است و فاز فکری هم*سوی شما دارد. این فرد در روانشناسی، علم یا متافیزیک بسیار تبحر دارد و می توانید از صحبت با او دانش و اطلاعات بسیاری کشف کنید. امروز تمایل دارید بیرون بروید و با انسان های جدید ارتباط داشته باشید. لازم نیست در هیچ مساله ای هیجان زده یا عصبی شوید و فقط همیشه و در هر زمینه ای صادق باشید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

امروز به طور عجیبی در چشم مردم هستید و این باعث می شود تا راحت نباشید. اگر در حال تدریس، صحبت یا مدیریت یک سخنرانی در میان یک جمع هستید، می توانید از پشتیبانی فردی که بهتر از شما حرف می زند، کمک بگیرید. این فرد می تواند دوست صمیمی یا شریک عشقی شما باشد. نگران نباشید. این حال خیلی سریع از بین خواهد رفت. از انرژی های مثبت امروز برای تصمیم گیری در مورد فرد مورد علاقه خود بهره بگیرید. امروز بهترین فرصت برای صادق بودن است. همه نیروهای امروز شما را به سمت بخشش سوق می دهند.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز شاید ازدواجی صورت بگیرد. ممکن است عروسی خود یا دوست صمیمی شما باشد. به هر صورت این ازدواج بسیار میمون است و باعث می شود تا شما نیز حس خوبی به زندگی پیدا کنید. اگر در حال حاضر متاهل هستید، از مهمانی لذت ببرید. امروز با دوستان خود در مورد فردی که بسیار برایتان قابل تحسین است، صحبت خواهید کرد.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز کارهای داوطلبانه با فردی که دوستش دارید انجام خواهید داد. در خلال این کارها، صحبت های بسیار شیرین و دلنشینی نیز صورت خواهد پذیرفت. این شانس را دارید تا دوباره با این فرد ملاقات داشته باشید. دوستی با این فرد و اشتغال به کار جدید شما را از نظر روحی در شرایط بسیار بهتر قرار خواهد داد. امروز این شهامت را دارید تا عادت های گذشته خود را ترک کنید و به روشی متفاوت با فرد مورد علاقه خود رفتار کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه متولدین مرداد

 

پس از مدت ها، امروز بسیار شاد و سرحال خواهید بود. شاید روز خود را در کنار فرد مورد علاقه خود یا یک عشق جدید سپری کنید، اما هر چه که هست باعث خوشحالی واقعی شما می شود. یا شاید ممکن است از فردی که مدت ها از او بی خبر بوده اید، تماسی یا خبر جدیدی دریافت کنید. نویسنده مورد علاقه شما کتاب جدیدی منتشر کرده است شاید خوب باشد آن را بخرید و مطالعه کنید. امروز این شهامت را دارید که بسیار رک و بی تعارف حرف های خود را بگویید. هر گز سعی نکنید واقعیت را تغییر دهید، هر چه صادق تر باشید راهکار مناسب تری برای حل مشکلات خود خواهید یافت.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز مقداری پول به دست شما می رسد که به هیچ وجه منتظر آن نبوده اید. شاید دوستی که به شما بدهکار بوده است قرض خود را پرداخت کرده است یا سودی به پس انداز شما تعلق گرفته است. رابطه عاشقانه شما امروز بسیار عالی پیش می رود. هر دو شما احساس عشق و گرمای زیاد دارید و از اینکه در کنار یکدیگر هستید، خدا را شکر می کنید. امروز احتمالا باید با شریک زندگی خود در مورد مسایل مهمی صحبت کنید. شما هر دو فرصت خوبی برای صحبت از صمیم قلب را دارید و اجازه دهید واژه ها به شکل واقعی از قلب شما خارج شوند.

 

 

قسمت اولش واقعا درست بود پول اومد دستم حساااااااااااابی:ws47:cbc

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه متولدین مرداد

 

پس از مدت ها، امروز بسیار شاد و سرحال خواهید بود. شاید روز خود را در کنار فرد مورد علاقه خود یا یک عشق جدید سپری کنید، اما هر چه که هست باعث خوشحالی واقعی شما می شود. یا شاید ممکن است از فردی که مدت ها از او بی خبر بوده اید، تماسی یا خبر جدیدی دریافت کنید. نویسنده مورد علاقه شما کتاب جدیدی منتشر کرده است شاید خوب باشد آن را بخرید و مطالعه کنید. امروز این شهامت را دارید که بسیار رک و بی تعارف حرف های خود را بگویید. هر گز سعی نکنید واقعیت را تغییر دهید، هر چه صادق تر باشید راهکار مناسب تری برای حل مشکلات خود خواهید یافت.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه متولدین خرداد

 

تماس از طرف یک دوست صمیمی یا شریک عشقی باعث می شود تا بسیار خوشحال و سرزنده بشوید. این مکالمه می تواند در مورد مسایل عاطفی یا پروژه کاری باشد، اما هر چه که هست باعث خوشحالی و هیجان شما و برانگیخته شدن حس هنری شما می شود. هنگام غروب، دوست دارید با فردی که این خبر خوش را به شما داده است، ملاقات داشته باشید. ممکن است در رابطه خود مشکلات بسیار مهمی را احساس کنید. در چنین شرایطی بهتر است بر اعصاب خود مسلط باشید و پس از آرام شدن به راهکار مشکلات خود فکر کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز ممکن است در حال تمیز کردن خانه خبرهای هیجان انگیزی در مور مسایل مالی بشنوید. این همه*ی روز شما را می سازد و باعث خوشحالی و انرژی های مثبت در شما می شود. پس از این خبر دیگر علاقه ای به تمام کردن کارهای خانه ندارید. نگران نباشید خانه را هر وقت بخواهید می توانید تمیز کنید. به جای احساس گناه از لحظه های خود استفاده کنید. امروز احتمالا غروب بسیار عالی در انتظار شما است. امروز دوست دارید در مورد مسایل خاصی با فرد مورد علاقه خود صحبت کنید اما نمی خواهید او را ناراحت کنید. ما این اطمینان را به شما می دهیم اگر آرام و با فکر حرف های خود را بزنید، او می تواند واقعیت را بهتر درک کند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

كام به كام:

 

 

فال روز چهارشنبه 15 آبان 92

 

 

فروردین: شما هنوز سعی می*کنید که احساسات خود نسبت به دوستان نزدیکتان را دسته بندی کنید. شاید به رویاهایتان اجازه دهید که یک رابطه دوستانه خوب را زنده کنند. یا شاید هم می*خواهید نیازتان برای ایجاد کردن مرزهایی شخصی را واضح و شفاف کنید.

 

اردیبهشت: شما شاید ایده*های خوبی برای انجام دادن کارهایتان در محل کار البته با روشی جدید و متفاوت داشته باشید. اگرچه مدتها در مورد این روش فکر کرده*اید، ولی اگر حدس می*زنید این روش کارایی ندارد و یا کسی ازتان حمایت نمی*کند فعلاً آن را اجرا نکنید. به جای اینکه فکر کنید افراد دیگر بهتان ملحق شده و کمکتان می*کنند، فعلاً بهتراست از خیر این موضوع بگذرید و انرژی تان را تلف نکنید!

 

خرداد: شما امروز با کمک منطق*تان می*توانید دیدگاه خوبی حاصل کنید. اما این بدین معنی نیست که شما به رویاهایتان اجازه ایجاد کردن یه رابطه دوستانه ایده*آل*تر می*دهید. هم اکنون بهترین استراتژی برای شما این است که در عین حال که روابط عادی خود را حفظ می*کنید، تسلیم عشق نشوید.

 

تیر: شما آماده جشن گرفتن هستید!! یا آماده انجام دادن کاری لذت بخش هستیدٰ، حتی اگر هنوز وظایفتان را انجام نداده باشید. اما شما دوست ندارید تنهایی تفریح کنید، بنابراین دنبال کسی می*گردید که با هم تفریح کنید و در جستجوی این وقت*تان را تلف می*کنید. اگر طرف مقابل*تان دلش نمی*خواهد شما را همراهی کند، بی خودی به او اصرار نکنید. شاید اگر تنها تفریح کنید بیشتر لذت ببرید!!

 

مرداد: شما هنوز كارهای زیادی برای انجام دادن دارید و نكات مبهم زیادی نیز به صورت سربسته باقی مانده*اند. حتی اگر بی*صبرانه منتظر شروع كردن كارهایتان هستید، الان بهتر است كه اصلاً كاری انجام ندهید و یك برنامه تفریحی تدارك ببینید. در عین حال به موقع خودش به فكر اهدافتان هم باشید. به جای اینكه برخلاف جریان آب شنا كنید، خودتان را به دست آن بسپارید.

 

شهریور: شما امروز در فکر تغییر دادن روش خود هستید و هرقدر بیشتر فکر می*کنید این موضوع بغرنج تر می*شود. خوشبختانه مشکل خیلی حادی برایتان پیش نخواهد آمد، اما باید از تجزیه و تحلیل کردن منطقی کردن دست بردارید. اگر به جای دنبال کردن حقیقت از غریزه و حس ششم خود پیروی کنید راه حل خوبی خواهید یافت.

 

مهر: شما امروز درگیر آرزوهای مربوط به شغل و حرفه*تان شده*اید. به جای اینکه آن را جدی گرفته و خودتان را درگیر کنید، برای مدتی در رویاهای شخصی و خصوصی تان گشت و گذار کنید! یک بار که دوباره رویاهایتان زنده شوند از نتایج آن شگفت زده خواهید شد. نگران نباشید؛ واقعیت صبر می*کند تا شما بازگردید.

 

آبان: شاید امروز باز هم کارهای زیادی برای انجام دادن در داخل خانه داشته باشید که ظاهرا ربطی به وظایف شغلی ندارد. باوجود این فایده*ای ندارد با حوادث خارجی بجنگید. مقاومت و عدم انعطاف پذیری در شما ناراحتی*های بیشتری برایتان به همراه می*آورد. تنها چیزی که در این روند از دست می*دهید غرور نابجا است.

 

آذر: اگر شما نتوانید به دوست نزدیکتان بگویید دقیقا چه حسی دارید اعصابتان خرد خواهد شد. شاید دلایل خیلی خوبی برای حرف نزدن و ساکت بودن داشته باشید، اما نمی*توانید در برابر وسوسه دردل کردن مقاومت کنید! لزومی *ندارد تمام آرزوهای خود را بیان کنید، اما نباید از اطرافیانتان سلب اعتماد کنید.

 

دی: امروز فکر شما حول و حوش پول و سکه دور می*زند! اما دنبال راه*هایی هستید که بتوانید در مورد یک مساله مهم مالی تصمیم گیری کنید. افکار بزرگ داشته باشید؛ برای اینکه رویاهای شما فوق العاده بزرگ هستند. در مورد تصمیماتی که آنی و لحظه*ای هستند احتیاط کنید، اگر در مورد اقدام بعدی خود کاملاً مطمئن نیستید، بهترین کار این است که در مورد تمام گزینه*ها تحقیق کنید.

 

بهمن: امروز روزی است که باید در بین همکارانتان بدرخشید! اما شاید نتوانید از محبوبیت خود به نفع خود استفاده کنید. مادامی *که به خودتان مغرور نشوید، مورد تشویق و توجه واقع شدن تجربه خیلی خوب و زیبایی خواهد بود.

 

اسفند: امروز یکی از نزدیکان*تان می*خواهد حرف خیلی مهمی* بهتان بزند، اما به دلایل نامعلومی *منصرف می*شود. متاسافنه شما نمی*توانید کاری بکنید و اگر بیشتر سعی کنید سدی که بینتان ایجاد شده است عمیق*تر می*شود. بعضی از این مشکلات شاید نتیجه رویاپردازی*های شما باشد. بهترین کار صبر کردن است؛ پس زمانی را اختصاص دهید که رویاهای خود را منطقی تر کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تیر: شما آماده جشن گرفتن هستید!! یا آماده انجام دادن کاری لذت بخش هستیدٰ، حتی اگر هنوز وظایفتان را انجام نداده باشید. اما شما دوست ندارید تنهایی تفریح کنید، بنابراین دنبال کسی می*گردید که با هم تفریح کنید و در جستجوی این وقت*تان را تلف می*کنید. اگر طرف مقابل*تان دلش نمی*خواهد شما را همراهی کند، بی خودی به او اصرار نکنید. شاید اگر تنها تفریح کنید بیشتر لذت ببرید!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسفند:

 

امروز یکی از نزدیکان*تان می*خواهد حرف خیلی مهمی* بهتان بزند، اما به دلایل نامعلومی *منصرف می*شود. متاسافنه شما نمی*توانید کاری بکنید و اگر بیشتر سعی کنید

 

سدی که بینتان ایجاد شده است عمیق*تر می*شود. بعضی از این مشکلات شاید نتیجه رویاپردازی*های شما باشد. بهترین کار صبر کردن است؛ پس زمانی را اختصاص دهید که

 

رویاهای خود را منطقی تر کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.


×
×
  • اضافه کردن...