رفتن به مطلب

آدم* های موفق با دیگران ۳۰ فرق دارند


negar

ارسال های توصیه شده

آدم های موفق خودشان را با افرادی که با آنها هم فکر هستند ، متحد می* کنند . آنها اهمیت و ارزش قسمتی از یک گروه بودن را می* دانند و می توان گفت آدم های موفق ۳۰ فرق کلی با دیگران دارند که

 

 

دانستن آنها بد نیست :

 

 

1 – فرصت* هایی را می* بینند و پیدا می* کنند که دیگران آنها را نمی* بینند .

 

2 – از مشکلات درس می* گیرند ، در حالی که دیگران فقط مشکلات را می* بینند .

 

 

3 – روی راه*حل* ها تمرکز می* کنند .

 

 

4 – هوشیارانه و روشمندانه موفقیت* شان را می*سازند، در زمانی که دیگران آرزو می* کنند موفقیت به سراغ* شان* آید .

 

 

5 – مثل بقیه ترس*هایی دارند ولی اجازه نمی* دهند ترس آنها را کنترل و محدود کند .

 

 

6 – سوالات درست را به شیوه صحیح از خود می* پرسند . سوال*هایی که آنها را در مسیر مثبت ذهنی و روحی قرار می*دهد .

 

 

7 – به ندرت از چیزی شکایت می* کنند و انرژی* شان را به خاطر آن از دست نمی* دهند. همه چیزی که شکایت کردن باعث آن است فقط قرار دادن فرد در مسیر منفی* بافی و بی* ثمر بودن است .

 

 

8 – سرزنش نمی*کنند ( واقعا فایده*اش چیست ؟ ) آنها مسوولیت کارهایشان و نتایج کارهایشان را تماما به عهده می* گیرند .

 

 

9 – وقتی ناچارند از ظرفیتی بیش از حد ظرفیت* شان استفاده کنند همیشه راهی را برای بالا بردن ظرفیت* شان پیدا می* کنند و بیشتر از ظرفیت* شان از خود توقع دارند . آنها از آنچه دارند به نحو کار

 

آمدتری استفاده می* کنند .

 

10 – همیشه مشغول ، فعال و سازنده هستند . هنگامی که اغلب افراد در حال استراحت هستند آنها برنامه* ریزی کرده و فکر می* کنند تا وقتی که کارشان را انجام می* دهند استرس کمتری داشته

 

باشند .

 

11 – خودشان را با افرادی که با آنها هم فکر هستند ، متحد می*کنند . آنها اهمیت و ارزش قسمتی از یک گروه بودن را می*دانند .

 

 

12 – بلند پرواز هستند و دوست دارند حیرت* انگیز باشند . آنها هوشیارانه انتخاب می* کنند تا بهترین نوع زندگی را داشته باشند و نمی*گذارند زندگی* شان اتوماتیک* وار سپری شود .

 

 

 

13 – به* وضوح و دقیقا می* دانند که چه چیزی در زندگی می* خواهند و چه نمی* خواهند. آنها بهترین واقعیت را دقیقا برای خودشان مجسم و طراحی می* کنند به جای اینکه صرفا تماشاگر زندگی باشند .

 

 

14 – بیشتر از آنکه تقلید کنند ، نوآوری می* کنند .

 

 

15 – در انجام کارهایشان امروز و فردا نمی* کنند و زندگی* شان را در انتظار رسیدن بهترین زمان برای انجام کاری از دست نمی* دهند .

 

 

 

16 – آنها دانش* آموزان مدرسه زندگی هستند و همواره برای یادگیری روی خودشان کار می* کنند . آنها از راه* های مختلفی مثل تحصیلات آموزشگاهی ، دیدن و شنیدن ، پرسیدن، خواندن و تجربه کردن یاد می* گیرند .

 

 

17 – همیشه نیمه پر لیوان را می* بینند و توانایی پیدا کردن راه درست را دارند .

 

 

18 – دقیقا می* دانند که چه کاری باید انجام دهند و زندگی* شان را با از شاخه* ای به شاخه* ای دیگر پریدن از دست نمی* دهند .

 

 

19 – ریسک* های حساب* شده*ای انجام می* دهند ؛ ریسک* های مالی ، احساسی و شغلی .

 

 

20 – با مشکلات و چالش* هایی که برایشان پیش می* آید سریع و تاثیرگذار روبه*رو می*شوند و هیچ وقت در مقابل مشکلات سرشان را زیر برف نمی*کنند . با چالش*ها روبه* رو می*شوند و از آنها برای پیشرفت خودشان بهره می*برند .

 

 

21 – منتظر قسمت و سرنوشت و شانس نمی* مانند تا آینده*شان را رقم بزند . آنها بر این باورند که با تعهد و تلاش و فعالیت ، بهترین زندگی را برای خودشان می* سازند .

 

 

22 – وقتی بیشتر مردم کاری نمی* کنند ؛ آنها مشغول فعالیت هستند . آنها قبل از اینکه مجبور به کاری بشوند ، عمل می*کنند .

 

 

23 – بیشتر از افراد معمولی روی احساسات* شان کنترل دارند . آنها همان احساساتی را دارند که ما داریم ولی هیچ* گاه برده احساسات* شان نمی*شوند .

 

 

24 – ارتباط*گرهای خوبی هستند و روی رابطه* ها کار می* کنند .

 

 

25. برای زندگی* شان برنامه دارند و سعی می* کنند برنامه* شان را عملی کنند . زندگی آنها از کارهایبرنامه* ریزی نشده و نتایج اتفاقی عاری است .

 

 

26 – در زمانی که بیشتر مردم به هر قیمتی می* خواهند از رنج کشیدن و بودن در شرایط سخت اجتناب کنند ، افراد موفق قدر و ارزش کار کردن و بودن در شرایط سخت را می* فهمند .

 

 

27 – ارزش*های زندگی* شان معلوم است و زندگی* شان را روی همان ارزش*ها بنا می* کنند .

 

 

28 – تعادل دارند . وقتی از لحاظ مالی موفق هستند ، می*دانند که پول و موفقیت مترادف هم نیستند . آنها می* دانند افرادی که فقط از نظر مالی در سطح مطلوبی قرار دارند ، موفق نیستند . این در حالی است که خیلی*ها خیال می* کنند پول همان موفقیت است . ولی آنها دریافته* اند که پول هم مثل بقیه چیزها یک وسیله است برای دستیابی به موفقیت .

 

 

29 – اهمیت کنترل داشتن روی خود را درک کرده*اند . آنها قوی هستند و از اینکه راهی را می* روند که کمتر کسی می* تواند برود ، شاد می*شوند .

 

 

30 – از خودشان مطمئن هستند .

 

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...