رفتن به مطلب

قلعه*نویی:هواداران احترام جباری را نگه دارند/


ALI

ارسال های توصیه شده

[h=1]قلعه*نویی:هواداران احترام جباری را نگه دارند/ در لیگ قهرمانان بازیکنانمان در اختیار خودمان خواهند بود[/h] به گزارش www.combecom.com به نقل از خبر انلاین:

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: همواره دیدار تیم*های استقلال و سپاهان فینال*گونه است و بازی زیبایی از آب در خواهد آمد.

امیر قلعه*نویی در حاشیه تمرین عصر امروز استقلال در خصوص دیدار استقلال و سپاهان عنوان کرد: همیشه بازی اسقتلال و سپاهان فینال*گونه است. فرقی نمی*کند که این دو تیم در کجای جدول قرار داشته باشند، بازی خوبی از آب در خواهد آمد.

وی در مورد سپاهان گفت: سپاهان باشگاه خوب و الگویی است، اما ما هم استقلال هستیم تغییرات زیادی داشته*ایم و البته سپاهان زودتر از ما تمرینات خود را شروع کرد به هر حال ما در خانه خود بازی می*کنیم و از امتیاز میزبانی استفاده خواهیم کرد.

سرمربی استقلال با اشاره به حضور جباری در تیم فوتبال سپاهان، یادآور شد: به عنوان برادر کوچک*تر از تماشاگران خواهش می*کنم احترام بازیکنان را نگه دارند به هر حال در خانواده بین پدر و پسر اتفاقاتی به وجود می*آید. فتح*الله*زاده هم برای استقلال زحمت زیادی کشیده و حالا جباری به هر دلیل منطقی برای خود از این تیم جدا شده است، خواهش می*کنم هواداران به تیم حریف احترام بگذارند.

وی افزود: این فوتبال تمام می*شود، شاید او بخواهد بار دیگر به استقلال برگردد، من جای او تصمیم نمی*گیرم اما این اتفاقات در تمام دنیا به وجود می*آید، پیرلو از میلان به یوونتوس رفت و پس از بازگشتش به میلان مورد استقبال هواداران قرار گرفت. اختلافی بین بزرگ مجموعه و یکی از بازیکنان به وجود آمده. فتح*الله*زاده بازیکنان زیادی را به استقلال معرفی کرده، یکی از آنها هم جباری بوده. هم جباری علاقه*مند به استقلال است و هم فتح*الله*زاده به جباری علاقه*مند است.

قلعه*نویی تصریح کرد: حالا این دو از هم دور هستند اما مثل پدر و پسر هستند. فتح*الله*زاده در شرایط سخت مجتبی از او حمایت کرد و مجتبی هم با شرایط بدنی که داشت به تیم ما کمک کرد. از هواداران خواهش می*کنم که به حریف و بازیکنان احترام بگذارند، این مسائل تمام می*شود و می*رود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد مصدومان و محرومان برای دیدار با سپاهان اظهار داشت:* تا دلتان بخواهد مصدوم داریم! جمشیدیان که باید عمل جراحی انجام دهد و هاشم بیک*زاده که چهار هفته نمی*تواند ما را همراهی کند.

قلعه*نویی درباره صحبت*های کروش گفت: من صحبت*های او را نخواندم اما خبردار شدم که پس از آن کنفرانس جلسه*ای داشتند و موضع او عوض شد. من در این خصوص صحبت نمی*کنم اما آن چیزی که طبیعی است، تا زمانی که ما در لیگ قهرمانان آسیا بازی داریم، بازیکنانمان در اختیار خودمان خواهند بود. در همه جای دنیا چنین اتفاقی رخ می*دهد. این مسئله*ای است که خود کروش هم می*داند.وی با اشاره به صعود تیم ملی به جام جهانی تصریح کرد: ما اگر در سه بازی اخیر تیم ملی توانستیم موفق باشیم و به جام جهانی برویم به این دلیل بود که فکر استقلال و بازیکنان استقلال در میدان بازی بود و توانستند به موفقیت دست یابند. کروش هم فکر و هم بازیکنان استقلال را برد تا تیم با لطف اهل بیت توانست به جام جهانی برود. کروش خود مربی حرفه*ای است. نگاه من هم به فوتبال حرفه*ای است. باید به لیگ و مسئولین احترام بگذاریم. کاظمی سالیان سال است که برای فوتبال زحمت می*کشد باید به همه افراد احترام بگذاریم. این را به خودم می*گویم که نخواهیم مسائلی را به وجود بیاوریم.

قلعه*نویی در خصوص دیدارش با آیت*الله هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: بحث من در خصوص ورزش بود، من به مسائل سیاسی کاری ندارم، در این چند سال هم به گونه*ای بوده که از مسائل سیاسی به دور بودم در هر حال شرایط به گونه*ای است که در خصوص ورزش با ایشان صحبت کردم. به ایشان گفتم قبل از اینکه وزارت ورزش به وجود آید، در شورای عالی ورزش هفت وزیر حضور داشتند اما پس از اینکه وزارت ورزش و جوانان به وجود آمد تبدیل به یک وزیر شد. حتی به آقای رفسنجانی گفتم که باید نگاه فراجناحی به ورزش داشته باشیم.همه نگاه*ها باید به ورزش باشد و من نظرم این است که باید بهترین انتخاب را داشته باشیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...