رفتن به مطلب

اپیسر در کامپیوتکس امسال قدم به دنیای موبایل و Cloud میگذارد


tj

ارسال های توصیه شده

اپیسر در کامپیوتکس امسال قدم به دنیای موبایل و Cloud میگذارد

 

نرمافزارهای جدید اپیسر در کامپیوتکس ۲۰۱۴ بهترین تجربه کاربری را ارائه خواهد کرد

نمایشگاه کامپیوتکس بزرگترین اتفاق فناوری و صنعت IT در تایوان و آسیا به شمار میآید و امسال قرار است از سوم تا هفتم June و با تخمین حضور بیش از ۱۳۰ هزار بازدیدکننده در کشور تایوان برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، کمپانی اپیسر نیز بهعنوان یکی از برترین برندها درزمینه حافظه با فلسفه جدید دسترسی به بهترین تجربه قصد دارد یک تجربه کاربری بهینه و عالی را به کاربرانش عرضه کند. آنچه اپیسر قرار است امسال عرضه نماید، سهراه حل برای کاربران تجاری و مصرفکنندگان درزمینههای مختلف است. بهترین سرویس و راهحل، بهترین کارآیی در بازی و هوشمندانهترین زندگی ازجمله سه ویژگی اصلی فلسفه جدید اپیسر بهشمار میآید که در قالب محصولاتی منحصربهفرد در کامپیوتکس ۲۰۱۴ به نمایش درخواهند آمد. این مجموعه زمینههای مختلفی ازجمله اورکلاکینگ، سیستمهای یکپارچه، پردازش Cloud، فناوری موبایل و دستگاههای مختلف را در برمیگیرد.

 

http://barsam.ir/wp-content/uploads/2014/05/2014-Computex.jpg

 

توسعه استراتژیک درزمینه فناوری موبایل و Cloud

توسعه روزافزون فناوریهای موبایل و پردازشهای Cloud باعث پیشرفت شبکهها و همچنین هوشمندتر شدن زندگی کاربران شده است. کمپانی اپیسر نیز همگام با فناوریهای جدید ضمن تمرکز بر امور فعلی خود، به توسعه در زمینه پتانسیلهای موجود در فضای Cloud و بازار موبایل نیز اقدام کرده و صفحه جدیدی از کار و تجارت خود را بهروی کاربران گشوده است و تعاریف جدیدی را به کاربران در بخشهای مختلف ارائه میدهد:

بهترین راهحل و سرویس: این عبارت شامل انواع فناوریهای امنیتی برای هارددیسک از طریق UrKey USB بهعنوان یک کلید برای فعالسازی سیستم امنیت کامل اطلاعات است. همچنین، سری درایوهای SSD صنعتی که توانایی کار در دمای زیر صفر و شرایط محیطی دشوار را دارند نیز طراحی و تولیدشده است.

 

بهترین کارآیی در بازیها: این موضوع تمرکزی ویژه بر گیمرها و اورکلاکرها داشته و کارآیی عالی و بینقص در زمان اورکلاک و اجرای جدیدترین بازیهای موجود را ارائه میدهد.

 

زندگی هوشمندانهتر: نرمافزارهای Cloud در کنار قابلیتهای اشتراکگذاری در میان افراد مختلف راهحلی برای هوشمندتر شدن زندگی ما خواهد بود.

 

CK Chang، مدیرکل اپیسر درباره حضور این کمپانی در نمایشگاه کامپیوتکس امسال چنین میگوید: در کامپیوتکس ۲۰۱۴، کمپانی اپیسر تواناییها و نوآوریهای بخش تحقیق و توسعه خود را هم در بازار مصرفکنندگان و هم در بازار تجهیزات صنعتی به نمایش خواهد گذاشت. در این نمایشگاه میتوانید به شکلی عملی نحوه استفاده از تولیدات جدید و تاثیری که بر کاربران و آسانتر کردن زندگی آنها میگذارند را مشاهده کنید.​

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...