رفتن به مطلب

ليگ جهاني واليبال 2014 تيم واليبال ايران مقابل ايتاليا شکست خورد


ارسال های توصیه شده

  • بنیان گذار

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD]ليگ جهاني واليبال 2014

 

[h=1]تيم واليبال ايران مقابل ايتاليا شکست خورد[/h]

[h=2] تيم ملي واليبال کشورمان نخستين بازي خود در ليگ جهاني واليبال 2014 را با شکست پشت سر گذاشتند.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www.varzesh3.com/files/Picture/00946085.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] اولين بازي تيم واليبال ايران در ليگ جهاني 2014 مقابل تيم ملي ايتاليا در شهر تريسته برگزار شد که شاگردان اسلوبودان کواچ اين مسابقه را با نتيجه سه بر صفر و با امتيازهاي 25 - 19، 25 - 22 و 25 - 23 به ميزبان خود واگذار کردند.

 

سعيد معروف، شهرام محمودي، سيدمحمد موسوي، سامان فائزي، فرهاد قائمي، ميلاد عباديپور و عبدالرضا عليزاده ترکيب اوليه ايران در اين بازي را تشکيل ميدادند.

 

تيم کشورمان در ست اول بازي آغاز خوبي داشت و حتي اختلاف امتياز با حريف را به سه رساند اما در ادامه ايتاليا توانست با تکيه بر عملکرد بازيکناني چون ايوان زايتسف و سيمونه پارودي از تيم کشورمان پيش بيفتد. وقت استراحت فني دوم در امتياز 16 بر 15 آخرين قسمت از نبرد پاياپاي شاگردان کواچ مقابل حريف بود و در ادامه ايتاليا تا پايان با قدرت پيش رفته و ست نخست را 25 بر 19 به سود خود خاتمه داد.

 

آبشار شهرام محمودي آغاز عملکرد خوب ملي پوشان واليبال ايران در ست دوم بود، تيم ايران تا امتياز 22 از ميزبان پيش بود و به نظر ميرسيد که ميتواند کار را در ست شماري به تساوي بکشاند اما در ادامه ايتاليا شرايط بازي را تغيير داد و در نهايت ناتواني بازيکنان ايران در مقابله با سرويسهاي «ويتوري» برتري 25 بر 22 ايتاليا را در ست دوم رقم زد.

 

در ست سوم ايتاليا روان تر بازي کرده و قدرتش را به شاگردان کواچ تحميل کرد تا با شکست 25 بر 23 در اين ست، در مجموع ايران نخستين ديدار از ماراتن دوازدهگانه را سه بر صفر به حريف خود واگذار کند.

 

ديدار دوم تيم ملي کشورمان مقابل ايتاليا که چهامين بازي آتزوري در ليگ 2014 محسوب ميشود ساعت 22:30 روز يکشنبه 11 خرداد در شهر ورونا برگزار ميشود.

 

در ديگر ديدار گروه A برزيل که دو ديدار ابتدايي خود را با نتايج مشابه سه بر يک به ايتاليا واگذار کرده بود و در نخستين مصاف بر لهستان غلبه کرده بود، بار ديگر ناکام ماند و در ديداري عجيب شکست سه بر صفر را با نتايج 24 - 26، 26 - 28 و 21 - 25 مقابل لهستان پذيرا شد.

 

با اين نتايج ايتاليا با 9 امتياز قدرتمندانه در صدر گروه قرار گرفت، برزيل و لهستان 3 امتيازي هستند و ايران بدون امتياز و البته تنها با يک بازي در رده چهارم قرار گرفت.

 

ورزش 3

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • بنیان گذار

این یارو Ivan Zaytsev خودش به تنهای 20 25 تا امتیاز گرفت من شمردم [تعجب]

عجب ادمیه این [بیخیال] خدا بکشتش اعصابمونو را خورد کرد [خجالتی]

11 تا دیگه بازی داریم لهستان هم که برزیل را برد [تعجب]

 

ما قهرمانیم [خنده 2]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...