رفتن به مطلب

هفته دوم ليگ جهاني واليبال 2014 تيم ملي واليبال ايران باز هم حريف ايتاليا نشد


کام به کام

ارسال های توصیه شده

  • بنیان گذار

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD]هفته دوم ليگ جهاني واليبال 2014

 

[h=1]تيم ملي واليبال ايران باز هم حريف ايتاليا نشد[/h]

[h=2] تيم ملي واليبال ايران در دومين ديدار خود در رقابتهاي ليگ جهاني 2014 برابر ايتاليا مغلوب شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]http://www.varzesh3.com/files/Picture/00946085.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]تيم ملي واليبال ايران ديدار دوم خود در رقابتهاي ليگ جهاني 2014 را برابر ايتاليا برگزار کرد؛ اين ديدار که از ساعت 22:30 در شهر ورونا ايتاليا آغاز شد با نتيجه 3 بر صفر به سود شاگردان بروتو خاتمه پيدا کرد. اين نتيجه در حالي رقم خورد که پيش از اين برخي از کارشناسان معتقد بودند که چون کواچ چند سال در ليگ سري آ ايتاليا کار کرده است، شناخت خوبي از بازيکنان اين تيم دارد، اما ظاهراً اين شناخت کافي نبود، چون ايران در دو مسابقه نتيجه را به لاجورديپوشان واگذار کرد.

 

به نقل از فارس، شاگردان کواچ که در اين مسابقه هم مانند بازي نخست ايرانيهاي زيادي از آنها حمايت ميکردند ست نخست را با نتيجه 27 بر 25 به ايتاليا واگذار کردند. ست دوم هم با نتيجه 25 بر 18 به سود شاگردان بروتو خاتمه پيدا کرد. ست سوم هم ايتالياييها با نتيجه 25 بر 22 پيروز شدند. لاجورديپوشان پيش از اين در دو مسابقه قبلي خود در هفته اول برابر برزيل پيروز شده و ايران را هم در بازي نخست از پيشرو برداشته بودند تا با 9 امتياز صدرنشين گروه نخست باشند؛ به اين ترتيب و با نتيجه بازي امشب جمع امتيازهاي شاگردان بروتو به عدد 12رسيد.

 

اسلوبودان کواچ براي اين مسابقه سعيد معروف، شهرام محمودي، محمد موسوي، عادل غلامي، فرهاد قائمي، ميلاد عباديپور و عبدالرضا عليزاده را برگزيد؛ مهدي مهدوي، امير غفور، سامان فائزي، عليرضا مباشري و مجتبي ميزراجانپور نيز بازيکنان ذخيره ايران در اين بازي بودند. تيم ملي ايران در اين مسابقه با يک تغيير نسبت به بازي قبل به ميدان رفت و عادل غلامي به جاي سامان فائزي بازي کرد.

 

ست نخست؛ 27 بر 25 به سود ايتاليا

 

تيم ايران ست نخست را برخلاف بازي گذشته خوب شروع نکرد و ايتالياييها از همان ابتدا اختلاف 2 امتيازي با ايران ايجاد کردند؛ دو تيم در امتياز 8 بر 5 به سود ايتاليا به وقت استراحت فني اول رفتند. در ادامه بازي برتري لاجورديپوشان ادامه پيدا کرد تا در امتياز 16 بر 14 به سود ايتاليا تيمها به وقت استراحت فني دوم رفتند.

 

در حالي که شاگردان کواچ 11 بر 8 از ايتاليا عقب بودند توانستند اختلاف را کمتر کرده و در امتياز 18 بر 17 از حريف پيش بيفتند تا بروتو مجبور شود درخواست وقت استراحت کند؛ برتري ايران در امتياز 23 بر 22 هم با سرويس شهرام محمودي ادامه پيدا کرد تا بروتو بازهم احساس خطر کرده و وقفهاي در جريان مسابقه ايجاد کند. در نهايت اين ايتالياييها بودند که به کمک بازي هوشمندانه زايتسف و تجربه بالاي ساير بازيکنان توانستند اين ست را نتيجه 27 بر 25 به سود خود رقم بزنند.

 

ست دوم؛ 25 بر 18 به سود ايتاليا

 

ست دوم را ايران خوب آغاز نکرد؛ ايتالياييها با سرويسهاي بينقص و البته متفاوت خود و همچنين پاسهاي متفاوت تراويسا موفق شدند زودتر از ايران به امتياز 8 برسند تا تيمها به وقت استراحت فني اول بروند، اما در ادامه ايتالياييها عالي ظاهر شدند و توانستند 14 بر 9 از ايران پيش بيفتند تا کواچ مجبور شود درخواست وقت استراحت کند. پس از اين وقت استراحت سرويسهاي خوب زايتسف ادامه داشت و پس از آن هم ايران در زدن سرويس عملکرد خوبي نداشت تا نتيجه بازي 16 بر 10 به سود ايتاليا شد و تيمها به وقت استراحت فني دوم رفتند. در امتياز 21 بر 16 به سود ايتاليا و در حالي که ايران با ورود ميرزاجانپور درحال امتيازگيري بود بروتو درخواست وقت استراحت کرد تا وقفهاي در جريان بازي ايجاد کند. اين ست با نتيجه 25 بر 18 به سود شاگردان بروتو خاتمه پيدا کرد.

 

ست سوم؛ 25 بر 22 به سود ايتاليا

 

در ست سوم شاگردان کواچ کار را پاياپايي با ايتاليا آغاز کردند و موفق شدند با کسب امتياز 8 بر 7 به سود ايران تيمها را روانه وقت استراحت فني اول کنند، اما در ادامه اين ايتالياييها بودند که در امتياز 12 بر 11 از ايران پيش افتادند. سرويس بينقص يوري کوار امتياز 16 را براي ايتاليا به همراه داشت و ايران هم در امتياز 12 ماند تا تيمها به وقت استراحت فني دوم بروند. لاجورديپوشان هرچه به پايان بازي نزديک ميشديم بر بازي مسلطتر ميشدند و اين موضوع کار شاگردان کواچ را سختتر ميکرد. بازي 21 بر 18 به سود ايتاليا شد و شاگردان بروتو راحت بازي ميکردند تا اينکه اين ست هم با نتيجه 25 بر 22 به سود ايتاليا تمام شد تا اين بازي در مجموع 3 بر صفر به نفع ايتاليا تمام شود.

 

تيم ملي واليبال ايران در هفته بعدي مسابقات ليگ جهاني روزهاي 16 و 17 خرداد ماه در سائوپائولو به مصاف برزيل خواهد رفت.

 

ورزش 3

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

×
×
  • اضافه کردن...